Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

pasiulymas spekuliantams

mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Siulyciau boikotuoti prekyba birzoje nepaisant to kad viskas kvepia raudona spalva. Tegu sau fondai stumdosi, gal taip pavyks sustabdyti kritima zemyn..
Mazeikiu benzina perki - mane remi
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Priesintis trendui yra savizudybe. Rinka yra tokia kokia ji yra. Pas dauguma spekuliu manau jau seniai portveliuose panasi situacija 10% akciju ir 90% grynieji
Ekonomikos magistras
dedelis2000
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

VAriantas labai neblogas,bet, taciau sunkiai igyvendinamas.Abejoju ,kad visu nervai islaikys.Bet ir as kvieciu visus susilaikyti nuo issipardavinejimo,juolabiau,kad jau jauciasi kritimo letejimas.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

ne vienos akcijos lt

jau seniai.


P.S. JD - kaip ten su snoru ir su tuom : "pigiau jau nebus?"
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Mhm na nesitiki jog dauguma spekuliu gyvena situacija kaip tu minejai 10% akcijomis ir 90% pinigais. Maniske situacija priesinga daugumai spekuliu ir yra atvirkscia. O del priesinimosi, toks boikotas paveiktu birza, patirtume savo kailiu. O del to kad pasipriesinima vadinti savizudybe manau neverta. PVZ Prekiu pardavinejimas dempinginemis kainomis, daznai sunaikina konkurenta veliau is to islosiama. O kaip zinia dempingas yra pasipriesinimas rinkai - bet tai nera savizudybe
Nors sutinku kad labai daug musiskiu imoniu yra pervertintos, bet skaudziausia kad kartu su jomis i apacia ciuozia ir tos kurios mano manymu yra neivertintos
Mazeikiu benzina perki - mane remi
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

truputi ne i tema, bet SEB irgi emesi priemoniu - visiems savo fondams platinimo mokesti pakeite i ispirkimo - kad nebegtu, o jei begs, tegul moka 2tra karta

http://www.seb.lt/vbfin/funds/investmentFundsTax.fw

juokauju aisku , o siaip SEB'ai bent tokiais featurais ir smulkmenomis pamalonina tokiomis slogiomis dienomis ...

arba stengiasi kad butu dar ir dar ir dar patogiau spekuliantams persesti i fondus ...

va ir platinimo mokesti panaikino
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

As tai nusimetes pries kritimus. Money 100%/shares 0%. Nuostoliu neturiu.
Scan m
Artificial
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +26 )

Situacija mano akimis:

Dabartine korekcijos banga issaukta Rusijos/Balkanu. Akivaizdus pinigus judejimas is Baltijos fondu i kitas "seksualesnes" rinkas. Prie sito nemazai prisidejo EastCapital, paskelbe ispudingus rezultatus, tad naturaliai godi ir nepatyrusi fondu pirkeju minia juda prie didesniu pelnu, tikedamiesi ir siemet 110% augimo. Mano nuomone Rusija prasosi rimtos korekcijos, nes kaip ir VSE kritimas nepagrystas fundamentaliais veiksniais, taip ir Rusijos kilimas (toks staigus) nera pagrystas, nes kainos sukeliamos fondu padidejusio kapitalo. Rusijos apyvartos ispudingos, ir kazkuo man panasu i rugseji Lietuvoje, kai pelno nusiimanciu kiekis susilyginu su naujos sviezienos mase.

Paziuresim, kad bus, kai Rusija istiks rimta korekcija (jei tokia bus). Fondu turetojai nustos bege is Baltijos, ir stebes kas vyksta. Tada nebematysim tokiu LTEL Sell orderiu.
Greed is good
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

gal man pasirode, bet ka tik i MNF grizo marketmakeris SUP ir pastate konkretu bida 9.40 , STOP vadinasi

tuo tarpu su LTK kol kas negerai darosi
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

Situacija mano akimis:

Dabartine korekcijos banga issaukta Rusijos/Balkanu. Akivaizdus pinigus judejimas is Baltijos fondu i kitas "seksualesnes" rinkas. Prie sito nemazai prisidejo EastCapital, paskelbe ispudingus rezultatus, tad naturaliai godi ir nepatyrusi fondu pirkeju minia juda prie didesniu pelnu, tikedamiesi ir siemet 110% augimo. Mano nuomone Rusija prasosi rimtos korekcijos, nes kaip ir VSE kritimas nepagrystas fundamentaliais veiksniais, taip ir Rusijos kilimas (toks staigus) nera pagrystas, nes kainos sukeliamos fondu padidejusio kapitalo. Rusijos apyvartos ispudingos, ir kazkuo man panasu i rugseji Lietuvoje, kai pelno nusiimanciu kiekis susilyginu su naujos sviezienos mase.

Paziuresim, kad bus, kai Rusija istiks rimta korekcija (jei tokia bus). Fondu turetojai nustos bege is Baltijos, ir stebes kas vyksta. Tada nebematysim tokiu LTEL Sell orderiu.
jo jo begau cia as neseniai nuo meskos, bet uzssokau ant vilko, tai patraukiau pas lape (rusija > baltija > rytai/balkanai )

nezinia kaip su ta rusija tuoj ar ne tuoj bus. gal nafta konkreciai siandien jiems kiek nepalanki, nerezidentu srautas stabiliai senka

del pakankamo vidinio perkaitimo ir neapsisprendimo siandien pvz. RTS svyruoja, bluechipsai po truputuka leidziasi, o RTS'a siandien didzia dalimi "prilaiko" :blush naujos negirdetos zvaigzdes is n-tojo esalono
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

Apie Rusiją. Na nenormalu, kai viskas dvi dienas krenta po 3 proc. ir po to vėl auga be korekcijos pratęsimo. Tikiuosi, kad vakar buvo atšokimas, o šiandien po pietų arba rytoj rusai varys stipriai žemyn.
aš, išėjęs iš Rusijos įmerkiau galus mūsų biržoje. Stebiu bačką po kol kas.
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Kada boikoto pradzia?

Down trendas ir yra idomus tuom, kad nubraukia visus FA ir prasoka visas ribas. Ir nieko jus cia nepadarysit.
Bet kurioje knygoje parasyta kad rinkoje islieka tik tie kurie svyruoja su rinka. Bandydami pasipriesit tik patys nukentesit.

RINKA YRA TOKIA, KOKIA JI YRA!
Ekonomikos magistras
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

Siandien dar graziau viskas raudonuoja, OMXV per keturis menesius nukrito -20%.
Scan m
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

aš, išėjęs iš Rusijos įmerkiau galus mūsų biržoje. Stebiu bačką po kol kas.
as irgi taip buvau padares (pagalvojes kad baltija tai kaip bondai ...), bet jau veik kaip savaite manes ir cia nebera, kai cia svilesiais pakvipo greiciau nei rusijoje

bet kas zino, ... o gal tu pastatei savo "bačką" kaip tik ant dugno ? :blush ir ji tuoj isleks i ora ? (ta geraja prasme :yesozingoff)
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

loko :
aš, išėjęs iš Rusijos įmerkiau galus mūsų biržoje. Stebiu bačką po kol kas.
as irgi taip buvau padares (pagalvojes kad baltija tai kaip bondai ...), bet jau veik kaip savaite manes ir cia nebera, kai cia svilesiais pakvipo greiciau nei rusijoje

bet kas zino, ... o gal tu pastatei savo "bačką" kaip tik ant dugno ? :blush ir ji tuoj isleks i ora ? (ta geraja prasme :yesozingoff)


žiūrėsim , nors šiuo metu nuo to dugno aš jau kelis proc. į dumblą sulindau. Man svarbu tinkamu momentu sugrįžti į Rusiją (be ~10-15 proc. korekcijos to nedarysiu). O dabar niekur neskubu, lauksiu EREKCIJOS Lietuvoje.
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Jermak
Rašyti privačią žinutę

78 žinutės
( +11 / -5 )

Noriu pareikšti užuojautą Matui M dėl kjk
www.naujibutai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

uzuojauta priimu
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
ragainagai
Rašyti privačią žinutę

1210 žinutės
( +11 / -1 )

uzuojauta priimu
gal balsuojame loterijoje is naujo ? _o

o siaip tai grazus vaizdelis OMXV - kaip po atomines bombos sprogimo, tik viena "paguoda", kad baltijos sesutes (tame tarpe latviai !) taip pat uzraudonavo

OMX Vilnius 421.44 -2.36%
OMX Tallinn 651.41 -0.51%
OMX Riga 618.25 -6.54%
Kiekvienas yra investuotojas, bet tik investuotojai tai žino.
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kazkodel naiviai galvojau, kad Baltijos saliu VP rinkos tokiais suoliais (3% per diena) negali judeti. Dabar suprantu kad klydau. ozingoff
Likido
Likido
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

imu atostogas..
Ne piniguose laime..o ju kiekyje..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital