Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

MP Pension Funds

zilwis
zilwis
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +1 / -12 )

Sveiki,

Ar teko kam susidurti su MP Pension Funds Baltic? Kokios nuomonės?

__________________________
Think Solution!!!
Dzabaman
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 )

Sveikas,

Pats dirbu su draudimu tai galiu pasakyti taip: Per pirma savo seminara jie man saves nepardave. Poto pasidomejau, tai mano asmenine nuomone tokia: rinkos naujokai (snekant apie Lietuva), bet krizes metu ju fondai tikrai gerai dirbo. tas matosi is VPK ataskaitu.

Jei snekam apie II pakopa tai mano paziuriu jie geriausi ka galima gauti dabar. Jei apie III pakopa, tai zinau geresniu variantu.

simasj
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Citatos pradžia Dzabaman  
 

Pats dirbu su draudimu tai galiu pasakyti taip: Per pirma savo seminara jie man saves nepardave. Poto pasidomejau, tai mano asmenine nuomone tokia: rinkos naujokai (snekant apie Lietuva), bet krizes metu ju fondai tikrai gerai dirbo. tas matosi is VPK ataskaitu.

Jei snekam apie II pakopa tai mano paziuriu jie geriausi ka galima gauti dabar. Jei apie III pakopa, tai zinau geresniu variantu.

Citatos pabaiga

klausimas būtų: ar dabar geras laikas bėgti iš kitų fondų (konkrečiai sėdžiu Finastos "Racionas rizikos fonde") į šį? (turint galvoje, kad Finasta labai daug kilo prieš krizę, bet krizės metu labai daug ir krito. Dabar sėdim maždaug ten pat, kur buvom pradžioje.)

 

zilwis
zilwis
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +1 / -12 )

Sąlyga ta kad aš irgi įsitraukiau į MP atstovų sąrašą tai galiu pakomentuot simasj.

Šiap finasta taiko mažiausius administracinius mokesčius, MP šiu atveju kiek atsilieka, nors turi mažesnius nei rinkos vidurkis. Su finasta bėda ta kad PF nėra jų pagrindinis biznis, taigi ir valdo juos neprioritetiškai. MP specializuojasi šioje srityje tad PF yra jų pagrindinė veikla (vieninteliai Lietuvoje specializuota PF kompanija) ir turi realią grąžą didžiausią.

Kas man patiko MP, kaip klientui (jau seniau esu) tai ataskaitios PDF formatu kas ketvirtį, o ne vienas laiškas kas metus...

Jei nori administracinių mokesčių palyginimo lentelės ją rasi čia: http://manofinansai.blogspot.com/2009/09/ar-teisingai-pasirinkau-pensiju-fonda.html

__________________________
Think Solution!!!
Dzabaman
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 )

Mano asmeninė nuomonė ar reikia perreiti dabar tai ne ( nors ir gaučiau komisinį jei pereitum pas mane į MP) Nes MP forndai dar nesiima rizikos, o finastos paskutiniai mėnesiai tikrai neblogi ir aukštesni rezultatai negu MP. Todėl jei netyngi bent karta į mėnesi užeik i VPK  tinklapį ir palygink rezultatus, kai susivienodins rizikos ir rezultatai tada gali ramiai perreiti į MP.

Ar reikia perreiti į MP? Manau taip, bet db šiek tiek palaukti kaip minėjo zilwis MP gerų rezultatų priežastis yra tai kad jie specializuojasi tik pensijų kaupime, todėl privalo gerai dirbti, kad išgyventų, o gerai dirbti jiems padeda didysis MP brolis Islandijoje ( manau girdėjote, kas ten įvyko su pensijų fondais ir bankais).

miurdock
miurdock
Rašyti privačią žinutę

165 žinutės
( +20 / -12 )

Kalbėjau su MP pension funds atstovu jo argumentai kaip ir visų dirbančių šioje srityje įtikinantys pereiti pas juos. Ale jie nepriklausomi, specializuojas vien į fondus ir žada gyvuot ilgai. Spręsti kiekvienam

http://www.verslosavaite.lt/index.php/Investicijos/MP-Pension-Funds-Baltic-pensiju-fondu-aktyvai-virsijo-20-mln.-litu.html


jei turi tai ir duok
CANNABIS
CANNABIS
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės
( +7 / -2 )

Man irgi teko susidurti su ne vienu  jų atstovu. Tai paliko ne kokį įspūdį, nes bando "paimti" vien ant to kokie mes faini. Vien tas, kad jie specializuota pensijų kaupimo bendrovė, tikrai manęs asmeniškai "neveža". Paklausus konsultantų kur jų tie visi fondai investuoja ir kitų paprastų klausimų, tai visi karpo ausim. Kompetencijos tikrai trūksta.

Kalbant apie jų fondus, tai jie gan gerai sužaidė rinkos nuosmukio laikotarpiu dedami indėlius LT bankuose ir pirkdami patikimas obligacijas ir pan. Tačiau šiuo metu rinkoms atsigavus, tai matome, kad "gauna į kaulus". Mano nuomone, anksti teigti, kad specializuota pensijų kaupimo bendrovė dirba geriau negu kiti, nes praėjo gan tikrai mažai laiko objektyviai įvertinti MP pension funds rezultatus.

evaluator
evaluator
Rašyti privačią žinutę

137 žinutės
( +4 / -5 )

skeptiskai vertinu ir MP ir Finasta (nors ten turiu savo pensija), Is esmes reforma "kaput", o dabar laikui begant supratau ir kt. dalykus. Nezinau geresnes alternatyvos, taciau kadangi sistema taip ir liko pay as you go tai reiskia, kad teks dirbti iki pabaigos ir dabar jau isejimas i ankstyva pensija pensija nepades, o kam busi reikalinga 60, visiskai neaisku. Valstybe (su Kubiliumi) isdure juodai, o tai reiskia, kad taisykles gales keisti kas panores, kadangi tokia krize nepaskutine, tai Lietuvos ilgalaikes perspektyvos minusines, nes taip ir liekam aptarnaujanti visuomene.

take the advantanges take .........
llaaiimmaa
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( +2 )

Kokios dabar nuomones apie MP.
Juk vis dar geriausi rezultatai kiek as suprantu.
swan
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Magistriniam darbui atlieku tyrimą apie pensijų fondų pasirinkimo kriterijus, todėl prašau esamų pensijų fondų dalyvių atsakyti į anketos klausimus. Dėkoju.

http://apklausa.lt/f/pensiju-fondu-pasirinkimo-kriteriju-tyrimas-pac6ndt.fullpage
llaaiimmaa
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( +2 )

Citatos pradžia swan  
  Magistriniam darbui atlieku tyrimą apie pensijų fondų pasirinkimo kriterijus, todėl prašau esamų pensijų fondų dalyvių atsakyti į anketos klausimus. Dėkoju.

http://apklausa.lt/f/pensiju-fondu-pasirinkimo-kriteriju-tyrimas-pac6ndt.fullpage
Citatos pabaiga
   atsakiau . Sekmes rasant. Butu idomu pamatyti jusu mokslini darba. Ka isanalizuosite.
vist
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

 Na artėja tas laikas kai reikia vėl rinktis. Gal kas patyrė daugiau įspūdžių su pensija pas juos? Žiūrint rezultatus tai visai gerai jie ten tvarkosi. Aplamai ką protingi žmogai dabar renkasi III pakopai? Apie SEB man pasiliko blogi įspūdžiai po paskutinių 5 metų. 

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital