Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Politikai ir ideologijai sitam portale NE!

reax
Rašyti privačią žinutę

218 žinutės
( +80 / -29 )

Esu lietuvis ir is principo pries rusus kaip pries zmones nieko neturiu. Mazai kuo skiriasi jie nuo lietuviu (paimant europini arba pasaulini konteksta).

Bet Rusijos politika ir nemandagus elgesys kitu atzvilgiu mane tiesa sakant nervina. Ypac kai ji netoli Lietuvos. Smagu, kad po pernai metu prikolu gruzijoje, jau visi Europoj pukiai supranta kas tokie tos valstybes valdzioje.

Seniau www.spekuliantai.lt buvo labai profesionalus bei objektyvus portalas, nors ir buvo vien entuziazmu vedamas i prieki. Deja, paskutiniu metu entuziazmas kazkur isbelso...

Dar daugiau, siandien buvau labai nustebintas dienos apzvalgos (http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=869). Ta apzvalga pilnai politizuota, bandoma skiepyti kazkokia ideologija. Tipo Rusija cool, o kazkas ja griauna.

Ne cia apie Rusija diskutuoti, bet ne kas kitas kaip jos valdzios bukumas, instituciju nebuvimas ir kitos vidines aplinkybes ja veda ten kur ji randasi. Ir tai valstybe kurie puldineja kaimynus ir jiem grasina. O cia atsiranda kazkokiu megeju kurie nusprendzia rasyti "apzvalgas"....

Atsiprasau, bet esu labai nustebintas ir pasipiktines www.spekuliantai.lt
edva777
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +6 / -21 )

reax biski atsipeikek.eik i delfi ten papostinsi.rasi su kuo aptarti sita tema.
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Pasisakai prieš politikavimą tinklalapyje, o pats politikuoji ir grubiausiai, su keiksmais ir neslepiamu nepakantumu bei neapykanta, bandai kaip "vienintelę teisingą" visiems primesti savo asmeninę ideologizuotą nuomonę.
Toje apžvalgoje (jeigu ją taip galima pavadinti) jokio politikavimo nebuvo, buvo tik gana atviras (net ir tokio nesupratai!) pajuokavimas naftos tema. Pajėgdamas suprasti tik vienintelį žodį "Rusija", puolei autorių krauju pasruvusiomis akimis...
Ponas Nojus dar ne taip savo apžvalgose pajuokauja ir niekas jo už tai nepuldinėja. Suprantama kodėl: Nojus - valdžia, gali ir užbaninti amžiams tokį "didvyrį". O parašė naujas, kvalifikuotas žmogus, kurį daugelis giria (man jis irgi patinka, nors niekada nepolitikuoja), tuoj tradicinis "gelbėkit, rusai puola"...
Ir nebandyk čia sukurti kagėbistiškai-konservatoriškos baimės atmosferos, kad žmonės bijotų ir kokį nepatinkantį kažkam žodį parašyti
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Jau uzkale rusofobai.Juodai.Spejo isaugti karta,kuri dvidesimt metu per "demokratiska" lietuviska ziniasklaida nieko daugiau ir negirdejo tik "rusai puola" ,o galvoti savo galva ir susirasti kitokios informacijos -arba tingi arba tiesiog nenori.Tai kas belieka? Juk paskutinius dvidesimt metu rekti "rusai puola" tapo tiesiog garbinga.Ko tokie patriotai nerekiat-"jankiai puola" ir nebegat prie ju ambasados su plakatais-"duokime pasaulio tautoms pasirinkimo laisve"...Gal nevisiem patinka tokia "demokratijos" forma ,kokia "pasiulo" jav politikieriai ir jiems subines laizantys politikiukai.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

na, kad tikrai niekas nesusipjautu ir nepradetu savo paziuras garbint tema rakinu.
trumpas atsakymas reax - labai norint ir i stulpa ziurint galima iziureti pvz katina, viskas priklauso nuo ziuretojo fantazijos
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital