Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Novatoriskas fitneso+spa centras

pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

pirmyn1 :
Aisku daug kas erzina tame impulse, bet ner is ko rinktis.
pirmyn1, kad jau uzsiminei, prasome placiau pasidalinti savo mintimis

Impulse mane erzina:
1Neveikia rubine
2Netvarka pirtyse, nieks nesinesa raksluosciu viskas priprakaituota ir jau smirda.Jei jau leidzia toki bezpridiela, tai jau galetu bent pavalyti
3Mergaites prie registraturos tesugeba nusissypsotinti. Nupirkau tevams abonimenta , tai tie pusvalandi klaidziojo po kluba, aiskindamiesi kur kas yra.
4Naujokai nezino kaip naudotis treniruokliais , instruktoriai svalingai ziuri i toli.
5Sporto saleje nera vienkartiniu raksluosriu(t.y. jau nebera)Galetu stoveti vandens aparatas(juk siuolaikiniu aparatu prijungtu prie vandentiekio vandens kaina yra juokingai maza, o patogumas tai didelis)
6.Nepatogu nesiotis savo slapius ranksluoscius, galetu jie buti klubo.

P.S.
Jei nori suzinoti labai objektyvia nuomone apie verslo idejos perspektyvas, siulyciau nueiti su verslo planu i konservatyvu banka ir paprasyti finansavimo.Jei gausi, gali drasiai pradeti vystyti versla
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Impulse mane erzina:
4Naujokai nezino kaip naudotis treniruokliais , instruktoriai svalingai ziuri i toli.
Žiūri į tolį ar su merginom lialiakina? Na bet rezultatas tas pats. Per visą mano klubų istoriją jaučiu ant vieno piršto užtektų suskaičiuoti atvejus kai instruktorius pats priėjo ir parodė ką ir kaip negerai darau.
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

pirmyn1 :
Impulse mane erzina:
4Naujokai nezino kaip naudotis treniruokliais , instruktoriai svalingai ziuri i toli.
Žiūri į tolį ar su merginom lialiakina? Na bet rezultatas tas pats. Per visą mano klubų istoriją jaučiu ant vieno piršto užtektų suskaičiuoti atvejus kai instruktorius pats priėjo ir parodė ką ir kaip negerai darau.


Tai ka, jus norite atimti is treneriu vieninteli pragyvenimo saltini ?! - asmenines/individualias treniruotes.
Cia kaip stripizo bare,pasidek ant stalo popieriniu kupiuru ir is karto busi apipiltas demesio,svelnumo ir t.t.
Sporto saleje reikia paklausti ar galima gauti individualias treniruotes ir bus lygiai tas pats. O jei nepagailesi pinigu, tai dar ir nauda/rezultatas prie to pacio, nes dirbant su treneriu visai kita treniruote gaunasi.
;)
Samba
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( +7 / -4 )

Na jei sporto klubu treneriai nera etatiniai, o dirba tik uz komisinius, tai ju valia ar ten sedet ir nosi krapstyt, belaukiant kol kokia panele uzsimanys susimoket uz jo siulomas abejotinos kokybes paslaugas. Realiai turetu buti atvirksciai - treneriai turetu buti suinteresuoti verstis per galvas, siulyti savo gerus patarimus visiems is eiles su intencija, kad gal kazkam patiks jo kompetencija ir tuomet uzsigeis individualiai pritaikytu konsultaciju. O jei jie gauna etatini atlyginima ir ten sedi tik del vaizdo... na cia jau klubo problemos, kad taip babkes svaisto. Cia naujam klubui yra pilna vietos kur tobulet.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Tai ka, jus norite atimti is treneriu vieninteli pragyvenimo saltini ?! - asmenines/individualias treniruotes.
Cia kaip stripizo bare,pasidek ant stalo popieriniu kupiuru ir is karto busi apipiltas demesio,svelnumo ir t.t.
Sporto saleje reikia paklausti ar galima gauti individualias treniruotes ir bus lygiai tas pats. O jei nepagailesi pinigu, tai dar ir nauda/rezultatas prie to pacio, nes dirbant su treneriu visai kita treniruote gaunasi.
FYI individuali treniruotė buvo. Tik pas kitą trenerį. Tik kaip tau atrodo ar eilinis lochas kompiuterastas gali viska įsiminti per kelis kartus ir paskui idealiai kartoti?
Beje kaip Samba teisingai pastebėjo - paskui pas tą trenerį, kuris kelis kartus padėjo be popierinių kupiūrų, užsisakiau individualią treniruotę.

O iš postų skaičiaus ir turinio akivaizdu - vietos šioj rinkoj dar yra. Ale kaip pavyks neužlipti ant tų pačių grėblių - nežinau.
a2lis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( +3 )

Neseniai teko skaityti apie http://www.snapfitness.com
Centrai veikia 24/7, bet visiškas minimalizmas viskame kas nėra tiesiogiai susiję su treniruotėmis: minimumas arba jokio personalo, patekimas į patalpas su savo ID, jokių papildomų paslaugų. Rezultate- mažiausios kainos ir vienintelis augantis fitness'o tinklas recesijos kamuojamose USA. Gal rasite ką nors naudinga ir tokiame, ekstremaliame požiūryje į sporto klubus. Taip pat turi savo franšizės programą.

Sėkmės stumtelint "impulsą"
Be glad that youre greedy; the national economy would collapse if you werent
Mignon McLaughlin
riba
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +1 )

pirmyn1: aciu labai P.S.

Samba: geras pastebejimas; pas mus LT zmones apskritai nemoka dirbti: treneris turi sugebeti save parduoti, o ne gauti atlyginima uz salej atsedetas valandas ir dejuoti, kad mazai gauna. Kitas dalykas yra tai, kad LT palyginti nedaug kam iperkamos asmenines treniruotes, todel klubai, tai suprasdami, turetu atitinkamai dirbt su savo personalu. Bet aisku, impulsams nei tai rupi, nei jie turi tam kompetencijos...

minri: gali buti kad uzlipsim ant kokiu griebliu, bet kad ne ant tokiu paciu kaip impulsai - tai galiu garantuoti 101% o jei vistik turesi koki priekaista del personalo, pazadu tau nemokama naryste visam gyvenimui

Feningai: tai kad ta nauda labai nuo konkretaus trenerio priklauso - retas sales treneris vertas mokejimo uz asmenines treniruotes

a2lis: man irgi patraukli 24/7 ideja, bet nemanau, kad siai dienai tai pasiteisintu LT; o ir treneriu lietuvaiciams reikia - sprendziant jau vien is pasisakymu sioje temoje

Dar kart visiems aciu uz nuomones, keep'em coming... :wink
Regimantas
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +28 / -10 )

Kadangi pats sportuoju ne vienus metus, tai pasidalinsiu mintimis, maž atsiras kažkas panašaus į gerą sporto klubą LT
Pats vaikštau į Impuls Karoliniškėse. Alternatyvos jam arti tiesiog nėra.
Taip pat tarkim man visiškai nereikalingas baseinas, pirtys ir t.t. tačiau tenka už tai mokėti. Kaina žinoma per aukšta, realiau būtų 125-150Lt už tokias paslaugas. Be to kainų politika labai prasta. Už lojalumą jokio bonuso, nuolaidų - nieko. Treniruoklių abonemento kaina nuo viso klubo kainos skiriasi 10Lt, kas yra visiška neteisybė irgi Vietos LT sporto klubams tikrai dar yra labai daug, tiesiog reikėtų gal jų labiau specifinių, orientuotų į kažkokią tikslinę grupę. Pvz niekad nenaudojau ~50 proc. Impulso treniruoklių, geriau su laisvais svoriais dirbt visais atvejais. Tai mano atveju gaunasi, kad kokius 70% abonemento sudaro paslaugos ir galimybės, kurios man nereikalingos. Dabar bene visi rimtesni sportuojantys sėdi rūsiuose, ir tikrai ne dėl to, kad negali sau leisti eit į Impuls. Nepatinka atmosfera, pergrūstos salės.

p.s. nesakau, kad aš rimtesnis
SpoR
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

kokios paslaugu kainos sitame spa?
TOMASS
TOMASS
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +1 / -2 )

Mintis teisinga. Labai truksta aukstos klases klubu. Gyvenu Klaipedoje. TIkrai truksa klubo tokio lygio kaip Forum Palace. Buvau kelis kartus Forume. Tikrai patiko - pasaulinio lygio klubas. Lankiausi kokiose 20 sporto klubose visame pasaulyje. Geresnio uz Foruma neteko matyti. Klaipedoje sio metu geriausias klubas - Klaipeda Gym(buves Impulsas). Yra baseinas, nesenai suremontuotos patalpos. Bet treniruokliai jau seni. Per 7 metus kiek jame sportuoju nepakeite nei vieno. Na gal kelis naujus dasipirko. Kol seimininkavo Impulsas issilakste daug senu klientu, nes nei tvarkos, nei kokybes, nei lankstumo is Impulso administracijos nebuvo. Klientu sumazejo - jie sumazino kainas iki juokingu. I sale prisikimso labai daug zmoniu. Prie treniruokliu/rubinese/dusose tapo neimanoma prasilenkti. Dabar seimininkauja nauji nuomininkai. Pakol kas situacija gereja. Pakele kainas, sumazejo zmoniu. Jai jiems pavyks isgyventi nepelninga karsta vasaros sezona tai nuo Rugsejo sueis i sale ir seni klientai kurie buvo is Impulso pabege. Jai atsirastu Klaipedoje sporto klubas Forum Palaso lygio su baseinu itt. manau norinciu tikrai nemazai butu sportuoti. Klaipeda Gym sportuoja ve vienas turtingas zmogus, kuris uz papildoma komforta pora simtu per menesi tikrai nepagailetu. As asmeniskai mokeciau  400-500 i menesi uz gera sporto sales abonementa - tai geriau nei per viena vakara pragerti tiek pat bare.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital