Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Uzdarbis internetu

orelis
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +4 / -9 )

Sveiki,


Mano vardas Justas, man 17 metu, esu "laisvas agentas" ir pastaruoju metu labai intencyviai domiuosi apie smulkuji versla. Atkaklumo, uzsispyrimo man netruksta, bet interneto platybes neaprepiamos, net nezinau kuris kelias butu tinkamesnis, domejausi apie Affiliate Marketing online sistema siek tiek, skamba gundanciai, bet vel iskyla toks klausimas - ar viskas taip grazu, kaip atrodo? Dabar daugumoj svetainiu pateikiama taip, kad viskas taip paprasta, viskas nemokama, o kai pradedi gilintis, pasirodo, moket reikia vos ne uz kiekviena sudnieki atsiprasant...

Noreciau pasiteiraut tu zmoniu, kas uzsiimat tuo, kas turit e-versla, gal pasidalintumet savo skaudzia patirtimi, kuri padetu isvengt bet kokiu nesekmiu ar laimingomis motyvuojanciomis akimirkomis? Gal galetumet ka nors pasiulyti/patarti? Kaip jau minejau - uzsispyrimo man netruksta, mielai prisideciau prie realaus, kad ir nedaug pelno pradziai atnesancio, sviesiu perspektyvu turincio projekto.

Tai tiek siam kartui, laukiu jusu nuomoniu, patarimu, pasiulymu. Aciu is anksto.


Su pagarba,
Justas.
Kęstutis.T.
Kęstutis.T.
Rašyti privačią žinutę

153 žinutės
( +21 / -5 )

Justai kiekvieno verslo esmė patenkint poreikius, įtikti žmonėms, kad tu jiems būtum reikalingas. Visų pirmą atsakyk į klausimą "Ką galiu duot žmonėms, ko jiems reikia?", idėją pirma sugalvot, subrandink. Vien žodis verslas nieko nereikšia, tas žodis turi duok dviems pusėms naudos.
Sėkmės.
Pinigai ne tikslas, o įrankis.
orelis
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +4 / -9 )

Aciu uz nuosirdu komentara. Tik tiek, kad dabar pasijutau kaip 8-metis vaikas, apie nieka beveik nenutuokiantis...ozingoff Atrodo man dar reikia pribrest gerai tam...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital