Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Opcija "rinkos kaina"

Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Būčiau labai dėkingas, jei Swedbanko naudotojai paaiškintų, ką reiškia pavedimas "rinkos kaina" (OMXV). Nuorodų Fak ar Fok ten nėra.
Man bandant įvesti pavedimą "rinkos kaina" akcijos pirkimui, parodė kur kas didesnius komisinius, nei turėtų būti, tai nusprendžiau, kad nori nupirkti aukštesne kaina, nei yra aske, ir pavedimą sustabdžiau.
Ar tinka naudoti pavedimą "rinkos kaina", norint parduoti geriausia kaina, kai akcijos kursas staigiai krenta? Juk galima nespėti perrašinėti ribinių kainų. O gal tuo atveju reikėtų nurodyti bet kokia žemą kainą, o bus parduota už tuo momentu esamą? Ta pati problema, kai kursas žaibiškai kyla.
Ir dar. Ar galima padaryti kokius nors nustatymus, kad prekybos informacija Swedbanke pastoviai atsinaujintų? Aš vis spaudžiu "Akcijos".
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Jūs, patyrusieji, man kaip kokie apaštalai, o Gedzila kaip pranašas.
Bet niekas nenori manęs, atėjusio į tikrąjį tikėjimą, pamokyti. Juk šiandien niekas nei perka, nei parduoda.
Ačiū atsiliepusiems.
Handrail
Handrail
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +30 / -31 )

Nesu as labai patyres, bet pabandysiu padet, nes pats per swedbanka prekiavau.

Del komisiniu, nezinau. Ir siaip, pas mane jie buna 5lt stabiliai ;] Kiek pamenu turi but virs 50k suma, kad pasidarytu kintantys. Na, nebent dabar jau sutartys kitokios pas juos, tai nezinau. Arba ponas visa musu birzos apyvarta bandot permust vienu sandoriu

Pats rinkos kainos mygtukas, tai (bent jau mano supratimu) reiskia, kad parduos uz tokia kaina, kokia tuo metu perka, o nupirks uz tokia, kokia parduoda. Nes viskas automatizuota, tai nemanau, kad sukurti algoritmai skaiciuot, kada klientui labiausiai apsimoka pirkti/parduoti. Tiesiog nuperka ir tiek. Geriausia, mano galva, manualu viska daryt. Tada viskas aisku ir paprsata buna.

Del atsinaujinimo, tai as irgi spaudaliodavau ta pati mygtuka ;] Gali nebent susiprogramuot kanors, kad uz tave paspaustu ^^
Im gonna make him an offer he cant refuse
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Ačiū, Handrail.
Dėl komisinių viskas aišku - 3 proc., bet ne mažiau kaip 5 Lt.
Dėl rinkos kainos mygtuko lieka neaišku - kokiu atveju naudoti, ar tinkamas naudoti esant greitiems kurso pokyčiams.
Klausimas lieka, ar galima susiprogramuoti puslapio atnaujinimą ir kaip.
Labai laukiu Swedbanko naudotojų patarimų. Ar geriau nusimanantys tai laiko savo paslaptimi?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Rinkos kaina (At market) - pavedimas pirkti ar parduoti turtą prašoma ar siūloma kaina, tuo metu esančia rinkoje.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Rinkos kaina (At market) - pavedimas pirkti ar parduoti turtą prašoma ar siūloma kaina, tuo metu esančia rinkoje.
Aš irgi taip pat apibrėžčiau, bet tai nepaaiškina mano keliamo klausimo, kaip naudotis pavedimu "rinkos kaina".
Tuo tarpu VVPB taisyklių 2.1.15 punktas sako: "Paskutinė mokėta kaina yra laikoma vertybinio popieriaus rinkos kaina". Tada išeitų, kad, jei niekas ta kaina nebeperka (nebeparduoda), tai pavedimas nevykdomas. Ar vistik kitaip - pritaikoma geriausia tuo momentu kaina?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Nu tai paprasta: statai pavedimą pirkti "rinkos kaina" ir tau nupirks už tokią kainą, kokia stovi ASK'uose žemiausia kaina.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Nu tai paprasta: statai pavedimą pirkti "rinkos kaina" ir tau nupirks už tokią kainą, kokia stovi ASK'uose žemiausia kaina.
Galimas daiktas, kad būtent taip ir yra, bet norėčiau, kad kas nors pasakytų "aš ne kartą taip daręs" ir paaiškintų tokios opcijos pranašumus, kada ją tikslinga naudoti. Vėlgi, kadangi Swedbanke nėra žymų FoK ir FaK, ar nupirks tik tiek, kiek yra žemiausia kaina, ar visą pageidaujamą kiekį įvairiomis kainomis.
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Supratau, kad mygtuko "rinkos kaina" niekas nenaudoja.
ma43
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +25 / -45 )

nezinau kaip svedbanke bet seb prekiavau ir tas gaunasi taip :
sakysim tu nori pirkt 10000 akc. parduoda:
po 1.30 -- 2000
po 1.31 -- 3000
po 1.32 -- 4000
po 1.33 -- 5000
po 1.34 -- 4000 (rinkos gylis)
tu nurodai pirkt rinkos kaina tai tu nupirksi taip:
2000 po 1.30 , 3000 po 1.31 , 4000 po 1.32 ir dar 1000 po 1.33 vot ir viskas.
zodziu "nusluosi" beveik visa pasiula .
Pranasas
Pranasas
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +5 / -10 )

nezinau kaip svedbanke bet seb prekiavau ir tas gaunasi taip :
sakysim tu nori pirkt 10000 akc. parduoda:
po 1.30 -- 2000
po 1.31 -- 3000
po 1.32 -- 4000
po 1.33 -- 5000
po 1.34 -- 4000 (rinkos gylis)
tu nurodai pirkt rinkos kaina tai tu nupirksi taip:
2000 po 1.30 , 3000 po 1.31 , 4000 po 1.32 ir dar 1000 po 1.33 vot ir viskas.
zodziu "nusluosi" beveik visa pasiula .
o komisini mokesi bendra, ar uz kiekviena kaina atskira?
Kiekvienam savo...
SetaS
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -14 )

o komisini mokesi bendra, ar uz kiekviena kaina atskira?


Pavedimas vienas - komisinis bendras.
Diletantas2
Rašyti privačią žinutę

250 žinutės
( +43 / -23 )

Kaip ir viskas aiškėja.
Gal dar kas galėtų paaiškinti tokią situaciją. Daugeliui atmintiną gruodžio 23 d. atėjo į biržą geros nuotaikos estas ir nupirko iš manęs UKB po 0,74, nors mano buvo išstatyta pardavimui po 0,73. Kaip tai atsitiko?
ma43
Rašyti privačią žinutę

156 žinutės
( +25 / -45 )

Kaip ir viskas aiškėja.
Gal dar kas galėtų paaiškinti tokią situaciją. Daugeliui atmintiną gruodžio 23 d. atėjo į biržą geros nuotaikos estas ir nupirko iš manęs UKB po 0,74, nors mano buvo išstatyta pardavimui po 0,73. Kaip tai atsitiko?
tai galejo atsitikt aukciono metu.(ryte arba pabaigoj prekybos.)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital