Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Naujo verslo kurimas

Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Labas visiems,norejau paklausti jusu patarimo ir siaip suzinoti daugiau informacijos apie naujo verslo kurima...Kadangi turiu labai daug klausimu,tai tiesiog jei atsiras zmogus galintis pakonsultuoti-parasykite man.Is anksto dekoju.
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
la-aure
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Ką konkrečiau norėtum sužinoti ar apie įmonės kūrimą ar apie verslą ?
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Noreciau atidaryti naktini kluba,ar turint vien ideja lengva rasti invetuotoju,ka pirmiausiai reiketu man daryti...?
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Kad mano ideja pasiteins-esu isitikinusi 100%,tik kaip padaryti pacia pradzia...?
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
vilu
Rašyti privačią žinutę

337 žinutės
( +30 / -9 )

Pradzia jau padarei
Varyk ir toliau taip
Mokytis niekada ne vėlu - http://www.finansistas.net
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Pristatyk savo ideja spekuliantams.
Buvo cia pora rimtu bandymu, bet kiek pamenu, taip ir neisvyste i kazka realaus
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
la-aure
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Turi gerą idėją,padaryk trumpą verslo planelį ir ieškok patikimų partnerių jai įgyvendinti.
Rullis
Rullis
Rašyti privačią žinutę

137 žinutės
( +17 / -12 )

Kad mano ideja pasiteins-esu isitikinusi 100%,tik kaip padaryti pacia pradzia...?
Tuo kad pasiteisins, galėsi būti tikras 100 proc. tik tada kai sudarysi verslo planą ir turėsi solidų pelną itin pesimistiškiausio scenarijaus atveju.

Ir dar reikalinga sąlyga kad teorinis planas pasitvirtins realybėje.
Petras Kurmelis
Rašyti privačią žinutę

157 žinutės
( +87 / -36 )

Pirmiausiai, ieškok pažinčių savivaldybėje. Be šito tokio verslo nepadarysi. Rasi žmonių savivaldybėje - gali pabandyt ieškot investuotojų tarp jų. Ten dirba veržlūs, imlūs naujovėms ir pakankamai godūs - žodžiu, tipiški investuotojai

Visiems, kas mano, kad šis patarimas blogas ar net amoralus, būtina skaityti T. Dreizerio trilogiją "Finansininkas" "Stoikas" ir "Titanas". :yes
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Turi gerą idėją,padaryk trumpą verslo planelį ir ieškok patikimų partnerių jai įgyvendinti.
Verslo plana po truputi ruosiu,tik klausimas kur ieskoti partneriu,kaip geriau jiems prisistatyti ir t.t.,ir pan.
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Petras Kurmelis :
Pirmiausiai, ieškok pažinčių savivaldybėje. Be šito tokio verslo nepadarysi. Rasi žmonių savivaldybėje - gali pabandyt ieškot investuotojų tarp jų. Ten dirba veržlūs, imlūs naujovėms ir pakankamai godūs - žodžiu, tipiški investuotojai

Visiems, kas mano, kad šis patarimas blogas ar net amoralus, būtina skaityti T. Dreizerio trilogiją "Finansininkas" "Stoikas" ir "Titanas". :yes


Turiu labai daug pazystamu,bet tikrai ne is savivaldybes,o kaip tik is naktiniu klubu,del to ir kilo ideja padaryti kazka naujo su tais zmonemis,kurie jau viska mintinai zino apie toki versla tik kazkodel savo nedaro...
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Petras Kurmelis :
Pirmiausiai, ieškok pažinčių savivaldybėje. Be šito tokio verslo nepadarysi. Rasi žmonių savivaldybėje - gali pabandyt ieškot investuotojų tarp jų. Ten dirba veržlūs, imlūs naujovėms ir pakankamai godūs - žodžiu, tipiški investuotojai

Visiems, kas mano, kad šis patarimas blogas ar net amoralus, būtina skaityti T. Dreizerio trilogiją "Finansininkas" "Stoikas" ir "Titanas". :yes

Nelabai ikirtau,prie ko cia klerkai is savivaldybes ir finansavimo paieskos.
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Senelis
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +16 / -2 )

Desire,
tai jeigu turi labai daug pazistamu tame versle,kurie ,,viska mintinai zino'',tai kodel nesinaudoji ju paslaugomis,patarimais,neeieskai tarp ju potencialiu investuotoju.O del teiginio,kad jie ''viska zino,bet kazkodel savo nedaro'' - gal del to ir nedaro,kad zino...
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Nenoriu ieskoti pagalbos tarp pazystamu,noriu kaip tik padaryti pradzia pati,o tik po to jei kazko truks kreiptis i pazystamus,tiksliau ir kreipsiuos i juos,bet del kitokiu klausimu...
O del to,kad nedaro,tai cia priklauso nuo pacio zmogaus,vieniems patinka eiti kiekviena diena i darba,atidirbti savo valandas ir namo,o kiti gali sedeti ir para prie kai kuriu darbu,kad tik daugiau pasiekti.
Zodziu viska mazdaug esu apgalvojusi,tik tu visu smulkmenu,jei galima taip pavadinti nelabai ismanau ir butu dziugu isgirsti dabar esamu verslininku patarimu bei pamokymu ka daryti,o ko ne...
Kaip sakoma-gerai idejai,blogo laiko nebuna,tik reikia noro jos siekiant.
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

To Desire - pirma perskaityk Kiyosakio turtingo tecio investavimo vadovas. Po to isitikink is karto kad atsiperkamumas bus geras, nes reikes tepti... Tame esme kad pasirinkai viena slidziausiu verslo rusiu, kur be pagalbininku niekaip... Dabar is tiesu jau geriau koki internetini versla pradeti - mazesnes sanaudos ir priklausomybe nuo valdininku.
Samba
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( +7 / -4 )

Desire,
sakoma, kad restoranu, baru ir kaviniu verslas turbut yra vienas is sunkiausiu verslu, greiciausiai subankrutuoja. Naktiniu klubu verslas irgi siems labai giminingas. Pazintys cia tikrai gelbsti, bet tai ne viskas. Cash flow yra pagrindine problema, nekalbant jau apie tinkamos lokacijos parinkima, marketinginius sugebejimus, darbuotoju prieziura (vagystes is baro) ir siap istverme kuistis savam klube istisas dienas ir naktis minimum metus laiko ir nematyt dienos sviesos.
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

... ka daryti,o ko ne...
Jeigu ideja turi, tai pirmiausia surask labai gera vieta naktiniam klubui.
Kaimynai, kad nemaishytu.
Mashinom vietos kad butu.
Patalpos erdvios su gera ventiliacija.
Minimali kaina uzh kv/m.

Jeigu shitas yra, tada pagalvok kaip promote'insi savo kluba. Kaip zhmonem paskelbsi apie jo atidaryma. Neuzhteks 30s. reklaminio klipuko ar kur nors internete ideti skelbimuka

p.s.
Ash irgi turejau minchiu apie verslo kurima, bet atsiremiau i vietos suradima ir promote'inima.
bfn.lt - Baltic Financial News
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Kazin koks pradinis kapitalas ? As nuo to pradeciau.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
la-aure
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Jeigu verslo planas į pliusą mzdaug per 1,5-2 metus gali siūlyti formuoti įstatinį kapitalą suinteresuotiems asmenims t.y. tiekėjams, rangovams ir t.t.
Desire
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Desire :
... ka daryti,o ko ne...
Jeigu ideja turi, tai pirmiausia surask labai gera vieta naktiniam klubui.
Kaimynai, kad nemaishytu.
Mashinom vietos kad butu.
Patalpos erdvios su gera ventiliacija.
Minimali kaina uzh kv/m.

Jeigu shitas yra, tada pagalvok kaip promote'insi savo kluba. Kaip zhmonem paskelbsi apie jo atidaryma. Neuzhteks 30s. reklaminio klipuko ar kur nors internete ideti skelbimuka

p.s.
Ash irgi turejau minchiu apie verslo kurima, bet atsiremiau i vietos suradima ir promote'inima.


Visa sita jau esu apgalvojusi,netgi vieta klubui galima sakyti zinau idealia,tik reikia dar kai ka suderinti...,koks bus klubas,kaip viskas vyks,tai yra kaip ir aisku,zodziu "destymas" yra,tik "izangos" truksta...ir nzn nuo ko pradeti.
Padaryti galime viską.Sunkiausia būna sužinoti,kaip tai padaryti. E.Alenas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital