Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

is anglijos siustis mobiliuosius telefonus

zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

kaip jus manot apsimoka siustis? gal zinot kiek kainuoja parsiuntimas is anglijos prekiu? jai galit pakonsultuokit mane nes nzn ka daryt ar verta ar ne?
Pacesas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 )

kaip jus manot apsimoka siustis? gal zinot kiek kainuoja parsiuntimas is anglijos prekiu? jai galit pakonsultuokit mane nes nzn ka daryt ar verta ar ne?
na siusti tai apsimoka, jei yra pigiau nei LT. parsiuntimas- tai dazniausiai raso kiek kainuos (jei is ebejaus perki). sunkumai gali buti tik del garantinio aptarnavimo.tik atidziai ziurek is kur siuncia. ziurek ka nebutu is chainos, nes paddelku buna daug...
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Ish ebay net nepatariu-nera tinkamo atsiskaitymo ir patikimu mazai toj srity,paypal irgi netinka,nes jau perkando profai ta sistema.daug vagysciu uk toj srity,tad jei suras pas tave paieshkoma telef su reikiamu imei(police tikrina su racijom,vietoj),tai pasekmes liudnokos.net nzn,ka patart,siustis pavojinga,nes gali nei pinigu, nei telef,paciam veztis vel problem.ish norvegijos anksciau telef ejo
miurdock
miurdock
Rašyti privačią žinutę

165 žinutės
( +20 / -12 )

APsimoka jei nebent pats vaziuosi priksi ir grisi su jais
jei turi tai ir duok
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Tik va kur pirksi?pardej tik 2 gausi max,o jei isvezimui-nieks nenores parduot
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

sitas psl is kur galima pirkt www.mpccomplaza.blogspot.com cia ju psl. kaip galima uzsigarantuot kad jie atsius man tel ar pan. kaip suzinot ar cia legali kompanija?
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

As tau kruva puslapiu galiu atsiust,kur 'pardavejai' reklamuojas,iphone po 200eur,n95 150eur ir t.t.gyvenk ir zvenk.bet.atsiskaitymas western union ar paypal.in advance.o tas pasitikejimo nepriduoda.del uk,si veikla ziauriai kontroliuojama,bet kas bet kur gali tikrint,leist/neleist/sulaikyt.ai,ka cia kalbu.pabandyk ir suzinosi.pats pagalvok,jei taip lengva butu,ar butu kainu skirtumas?!atrodytu imi ir vezi/siuntiesi.vienaip ar kitaip,sekmes
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

"si veikla ziauriai kontroliuojama,bet kas bet kur gali tikrint,leist/neleist/sulaikyt.ai,ka cia kalbu." ka sulaikyt, leist? kaip suprast tai?
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

bet jie duoda man savo adresus ir t.t. ir bendroves vardas yra viskas!! tj ka per westernunion nesaugu siust jiem litus nes jie gali neatsiusti tel ar pan??
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

Anksciau buvo geras patarimas-vaziuok pats ir paziurek.nu gi parashyk jiems,kad atvazioji prekiu apzuret ir matysi,ka sakys.duok suprast,kad be pinigu,nes kitaip zinai,netampyk likimo uz usu,ten daugianacionalas
o adresas turbut koks house,tipo verslo centras?na jie tau ir reg no,ir vat no gali atsiust,ir kad koks chose maringa tikrai per wu pinigus paims,tik kap tu galus sugaudysi?jei neatsius?
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

nu jo adresas taj su house kazkoks... no jo cia didele rizika yra, bet jai is tiesu tokios kainos ir atsiuncia taj + buna lb didelis.
LukrecijusPagalys
Rašyti privačią žinutę

94 žinutės
( +40 / -96 )

As tau kruva puslapiu galiu atsiust,kur 'pardavejai' reklamuojas,iphone po 200eur,n95 150eur ir t.t.gyvenk ir zvenk.bet.
atsiusk. parasyk cia visiems.
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 lukrecijus,nei reklama,nei antireklama neuzsijimu.imesk i google uzklausa ir gausi.tos info yr daugiau nei sociai
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

lukrecijau gal nori investuot i sita versla?
Geras/Blogas
Rašyti privačią žinutę

1251 žinutės
( +164 / -210 )

2 zizn,a bandei sakyt,kad atvarai apzuret?ka jie?
Pacesas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +2 )

nu kiek esu pirkes is ebuy tai tik viena kart neatsiunte ir tai is kitajaus... o is UK tai gan patikima. su western union pinigus siust manau jau atgyvena. su paypal ir greiciau ir patogiau... reik reitingus pardavejo ziuret. ismegint visad galima... pirk ka nors smulkaus, kad paziuret kaip kas veikia, o tada ir ka stambiua gali. sekmes biznyje
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

jiem parasiau kad noriu viska pirkt ir t.t bet jie tyli nk neraso... reikia skambint man atrodo... o gal zinot per kiek laiko atsiuncia i lt is uk? man jie taip sake kad su FEDEX kurjeriu firma per 3dienas lietuvoj buna....
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Na, tavo 'pardavejai' in UK....kainos in USD.....nekeista?.....jei jie su tavim dabar nebendrauja, kai dar nieko nepervedei, tai galvoji, kad viskas pasikeis po to, kai pervesi?.....naivoka.....
Dar...jie giriasi(na chia nesunku), kad parduoda ir Laptopus, telikus ir visa kita....o kainos tik mobiliu ir playstation.....kai kur kainos kvailai ishkeltos, kai kur- sumazintos.....keista, kad dar kyla noras su tokiais prasidet.....
zizn
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės
( -10 )

nu jo cia keista kad uk kainos usd bet jie man atsiunte visiskai kita pricelist (kainas) ir ten tv loptop tel mp3 ir t.t viskas yra... sakau cia lb didele rizika ir nzn siust ar ne...
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

zizn kitaip sakant, nors ir supranti, kad greičiausiai čia gryna apgavystė, bet vis tiek kainos tokios viliojančios, kad negali ramiai uždaryt to psl ir pamiršt? Pasaulyje stebuklų paprastai nebūna, na o jei vis tiek labai nori ir nebijai, jei ką, būti pagautas su vogtais daiktais, tai bandyk, blogiau nebus. Visur išmintis kainuoja, čia ne išimtis
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital