Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Seimo rinkimai 2008

r1zika
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +1 )

Vienodai negali buti , nes tu balsuodamas uz TT partija , tikiesi jog jie valdys sali , ir puikiai supranti , kad tam tavo vieno balso neuzteks. Dar vienas irodimas , kad TT partija ir jos salininkai iprate meluoti
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Klaustux, na supratau, "protingi" - Petraitis ir t.t. buvo padaryti kvailais, o atvirksciai, cia kurie
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Vienodai negali buti , nes tu balsuodamas uz TT partija , tikiesi jog jie valdys sali , ir puikiai supranti , kad tam tavo vieno balso neuzteks. Dar vienas irodimas , kad TT partija ir jos salininkai iprate meluoti
Šio forumo dalyvių balsai, kurių labai mažai, tikrai jokios įtakos rezultatams neturės.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Tvarkos ir teisingumo atveju vagiama tiek pat , ar net daugiau , bet naudos miestui daroma labai mazai.

As visikai suprantu , kai yra vagiami valstybes pinigai , tai yra naturalus procesas , taciau reikia tureti sazines , ir uz pavogtus pinigus atidirbti.

O tvarkos ir teisingumo partija istikruju yra naudinga irgi , ji puikiai atstovauja kremliaus pozicijas Lietuvoje ir visoje europoje, ir vogdami atidirba uztektinai , tik gaila kad ne Lietuvos , o rusijos pilieciui
matau cia vienas pilietis puikiai apsisvietes TT partijos reikalais, tai noreciau konreciai paklausti...gal galetumete nurodyti konkrecius TT sprendimus, naudingus kremliui ir rusijos pilieciams?...taip pat idomu butu suzinoti konkreciai -kas gi buvo pavogta Vilniaus mieste ir kokie gi darbai Vilniuje sustoje, nevyksta t.y tariamai "kazka pavogus, be sazines uz juos neatidirbama"?
Tik jeigu galima konkrecius faktus, be jokiu pilstymu...
p.s. savanoriskai prisipazistu, kad esu silpnaprote, runkele, kaimiete, neissilavinusi ir t.t ir todel kreipiuosi pas toki proto boksta kaip tamsta platesnio paaiskinimo
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Miela erika1, o Lementauskas po vonia zibuokles rinko, ar kaip ten buvo Vilniuje nieko negali padaryti jei MP priesinasiatisfied
Virgundijus
Virgundijus
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +41 / -4 )

Kas čia juokingo? Ar tai, kad masinės informacijos priemonės iš protingų žmonių padaro kvailiais, o iš kvailų protingus. Gal geriau paskaityk ieškinį, puikiai surašytas ieškinys, juo net galima pasinaudoti adamkaus apkaltai, jeigu ji bus surengta
http://www.petraitis.lt/index2.php
Sakai matai puikiai surašytą ieškinį...
Aš matau ieškinį (skundą), kuris sąmoningai buvo surašytas taip, kad teismas atsisakytų jį priimti.
Kam to reikia? Na, prezidento rinkimai, kuriuose J. Petraitis dalyvavo, kaip tik tuo metu vyko...
Wanna have real hardcore sex - buy FAZ
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Mielas Klaustux, na supratau, "protingi" - Petraitis ir t.t. buvo padaryti kvailais, o atvirksciai, cia kurie
Miela Kika, netikiu, jog nežinote.
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Sakai matai puikiai surašytą ieškinį...
Aš matau ieškinį (skundą), kuris sąmoningai buvo surašytas taip, kad teismas atsisakytų jį priimti.
Kam to reikia? Na, prezidento rinkimai, kuriuose J. Petraitis dalyvavo, kaip tik tuo metu vyko...
Čia tai faktas, visi prieš rinkimus pradeda veikti.
Įdomu būtų sužinoti, kame šio skundo trukūmas?
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Klaustux, matyt Lementauskas, dar vienas nukentejes nuo "valstybininku" klano

p.s. beje, as mielas:love
r1zika
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +1 )

erika1 , noreciau pasiteirauti , ar ne vagyste yra statomas stadionas uz 700 mln litu , kai vien dekoracine arka kainuoja 100 mln litu? Aisq stadionas be dekoraciniu arku nera pilnavertis , bet gal kaip nors butume issiverte , o 100 mln litu investave i daugiabuciu renovacija? taciau tai tik mano kukli nuomone.
Idomu ar sweiko proto zmogus priimtu sprendima statyti arka, nebent yra neviesu interesu...

Palnas almaks tikrai nebuvo prorusiskas , o gal cia jav specialiuju tarnybu provokacija?
Taciau pamirskime kas buvo , klysta visi. Naujausias pavizdys , nepasmerkiti vienos aiskiausiu Lietuvos sajungininkiu Gruzijos karo su ja uzpuolusai Rusija. Tai gal Lietuva turejo pripazinti osetijos ir abhazijos nepriklausomybe? Idomu kaip butu buve , jei lietuvos vyriausybe butu suformuota is TT partijos nariu su prezidentu Paksu priesaky...

rekomenduoju knyga Prezidento suktukas, kuria paase p.Lopata ir p.Matonis , jie lb aiskiai isdesto kaaip p.Paksas su savo sutve tvarko RUSIJOS inorius Lietuvoje.
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Miela erika1, o Lementauskas po vonia zibuokles rinko, ar kaip ten buvo
Kas po vonia, kas prie klozeto ką veikė, niekas nežino. Kamerų ten nebuvo įmontuotų. Beje, teismo ekspertizė Lementausko DNR ant pinigų nerado.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Miela erika1, o Lementauskas po vonia zibuokles rinko, ar kaip ten buvo Vilniuje nieko negali padaryti jei MP priesinasiatisfied
siap jau mano klausimas ne jums buvo adresuotas...be to nelabai suprantu su kuo cia tas lementauskas tualete susijes...su nauda rusijai ir kremliui ar su neatidirbtais, pavogtais darbais...
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
r1zika
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +1 )

O dabar mano eile paprasyti ginanciu TT partija , pasakyti , ka gero TT nuveike budama valdzioje , konkreciai Vilniaus mieste?
p.s. savanoriskai prisipazistu, kad esu silpnaprotis, runkelis, kaimietis, neissilavines ir t.t ir todel kreipiuosi pas tokia proto bokste kaip tamsta platesnio paaiskinimo
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

taigi jeigu ta arka kainuoja papildomai ir ji bus pastatyta, tai nelabai suprantu, kas cia pavogta? kazkokie pinigai? ar ta arka paskui kazkas pavogs?...o siaip ka del vagimo daugiau konkretaus nieko nebus? tik tiek? ir kas gi visdelto neatidirbta...t.y kokie darbai sustoje?
Del rusijos ir kremliaus, tai man visokie lopatologai-valstybininkai tikrai su mano silpnu protu yra neiveikiami, todel ir kreipiuosi pas jus konsultacijos, kad jus man konkreciai parasytumete...toks ir toks nutarimas buvo zalingas lietuvai ir naudinagas rusijai del to, kad ....
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Naujausias pavizdys , nepasmerkiti vienos aiskiausiu Lietuvos sajungininkiu Gruzijos karo su ja uzpuolusai Rusija. Tai gal Lietuva turejo pripazinti osetijos ir abhazijos nepriklausomybe?
Tai, kad Gruzija užpuolė P.Osetiją ir kitos šalys tai pripažįsta.
Ir kodėl gi ne, kodėl Lietuva negalėtų, prisimindama kaip džiaugėsi, kai Islandija pripažino nepriklausomybę, pripažinti jų nepriklausomybės.
http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=18730996&categoryID=7&ndate=1222808400
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

O dabar mano eile paprasyti ginanciu TT partija , pasakyti , ka gero TT nuveike budama valdzioje , konkreciai Vilniaus mieste?
p.s. savanoriskai prisipazistu, kad esu silpnaprotis, runkelis, kaimietis, neissilavines ir t.t ir todel kreipiuosi pas tokia proto bokste kaip tamsta platesnio paaiskinimo
Konkreciai mano gyvenamam rajone pradejo statyti jau turbut 10 metu zadeta vaiku darzeli...pastate vaiku zaidimu aiksteles, bando spresti klausima del sildymo kainu...siaip jau kiek pastebiu ir viadukai visokie statomi ir gatves tvarkomos, todel ir klausiu, ko gi jie pavoge neatidirba?
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Virgundijus
Virgundijus
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +41 / -4 )

Įdomu būtų sužinoti, kame šio skundo trukūmas?
Nelendant į "ieškinio" turinį bei į tai, kad J. Petraitis neturi locus standi (ABTI 5 str.) - byla nepriskirtina administracinių teismų kompetencijai. Taškas.
Wanna have real hardcore sex - buy FAZ
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Būtų labai įdomu išgirsti gerb. Indėno kritišką nuomonę apie mūsų partijėles.
O, dabar tik paskaičiau, malonu - mėgstu politiką
Visą savo sąmoningą gyvenimą balsavau tik už Sąjūdį ir Lietuvos konservatorius - juk reikėjo išsiveržti iš Sovietijos visomis prasmėmis - ir dėl to nė kiek nesigailiu. Be to, laikau kad A.Kubilius buvo geriausias visų laikų Lietuvos premjeras - jokios pozos, jokių "saviškių" interesų protegavimo - tik tai, ko tada reikėjo Lietuvai.
Tačiau dabar už social-konservatorius balsuoti ranka nepakils. Jie peržengė visas padorumo ir įstatymo ribas (paminant savo šaliai duotą priesaiką ginami svetimų valstybių interesai (JAV, Izraelio, etc.), proteguojami savi klanai, vykdoma bukai rusofobiška politika ir t.t.)
O už ką balsuosiu? Nežinau. Vienintelis didelis noras - kad Vaivorykštės klanas (socialdemokratai + konservatoriai = bolševikai) nesurinktų 40% balsų. Kitaip jie "dasipirks" trūkstamus ir bus neperregimai juodi dar keturi visos Lietuvos vergystės metai.
Be to, šitie eks-komunistai ir eks-komjaunuoliai sensta ir dėl to jų nostalgija savo jaunystės bolševizmui ("švari" visuomenė; cenzūra; kitaminčių užčiaupimas, persekiojimas, niekinimas, trėmimas ir žudymas) tik stiprės!!!
Ne bolševizmui! Ne konservatoriams! Ne lddpistams!!!
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Miela erika1, Jus labai tiksliai suformulavote savo klausyma - todel ir klausiu, ko gi jie pavoge neatidirba? Nieko cia baisaus, atidirba, atidirba - juos semia (TT), semia, o jie vis nesibaigia
Beje, jei gali, pasidomek kas irengineja tas aiksteles t.y. uz kieno pinigus
r1zika
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +1 )

Labai sveikintinas viadukas yra pilaiteja , atidarytas 07-25 , o tu paciu metu 07-31 surasytas protokolas , kad privaloma remontuoti. Saunu , statykim viadukus kurie laiko savaite , gi nera pinigu kur det , tik remontuot viadukus kas savaite

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital