Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Seimo rinkimai 2008

wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

Sveiki,

Taigi, taigi, ateinanti sekmadieni, o kiti gal anksciau, apturesim malonuma rinkti musu nauja Seima.
Nusprendziau nebuti politiskai pasyvus ir pastengsiuosi apsunkinti populistam kelia i seima.
Ir visgi esminis klausimas - uz ka reiktu atiduot savo balsa?

Asmeniskai seime noreciau matyti: liberalus(liberalo centro sajunga arba liberalu sajudi), konservatorius, socialdemokratus. Daugiau, kazko padoraus nelabai ir matau.
Pagal partiju programas, labiausiai, patinka abieju liberaliu partiju programos, na o pasirinkimas linksta y liberalu sajudi.

O ka rinksites jus ar noretumete kad isrinktu? Prasyciau, jeigu galima, argumentuotai
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Aš matau partiją Tvarka ir teisingumas. Dar yra mažesnių partijų, kuriose yra žmonių norinčių daryti permainas, tačiau jos nesurinks 5 proc. Tokios, kaip konservatoriai, socialdemokratai, kurie seime nuo 1992 m., savo darbais parodė, kad nėra vertos Lietuvą valdyti. Liberalų sąjūdyje yra mažai politikų vertų seimo nario vardo. Dabar Lietuvai reikia ne liberalizmo, tačiau tokios politikos, kaip Skandinavijos šalyse.
Virgundijus
Virgundijus
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +41 / -4 )

Dabar Lietuvai reikia ne liberalizmo, tačiau tokios politikos, kaip Skandinavijos šalyse.
Retorinis pastebėjimas - tvarka ir teisingumas save įvardina liberalais demokratais.
Wanna have real hardcore sex - buy FAZ
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

Už centro partiją. Dar vieninteliai blaiviai mąstantys Lietuvos identiteto išsaugojimo prasme, nepasiduoda visiškam kosmopolitizmui. Ir mato Lietuvą ne kaip suniveliuotą kartu su visa ES, o kaip savo tradicijas išsaugojusią ir masinei "susivienodinimo" psichozei nepasidavusią šalį.
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Klaustux :
Retorinis pastebėjimas - tvarka ir teisingumas save įvardina liberalais demokratais.
Žinau, jog jie dešinieji, todėl socialdemokratinės politikos iš jų nesitikiu. Tikiuosi tik, kad bus peržiūrėti neteisingi privatizavimai, ekonominiams nusikaltimams bus panaikinta senatis.
Samba
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( +7 / -4 )

Pasisakau:

1. uz visuotini NT mokescio ivedima
2. uz visuotini turto deklaravima
3. uz mazesni biurokratu skaiciu
4. uz mokama ir nemokama medicina
5. uz mokama aukstaji moksla
6. uz liberalias paziuras, tame tarpe ir geju laisve
7. uz ekologisku ir alternativiu energijos istekliu skatinima
8. pries PVM lengvatas

Tai uz ka man balsuot geriau? Uz koncervus ar uz kazkuriuos is liberalu?
iljamuromecas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Manau, kad reiktų mastyti strategiškai ir balsuoti už didžiausią reitingą turinčią tradicinę(ne populistinę) partiją. Dabartiniu atveju už Tėvynės Sąjungą. Antroje ir trečioje vietoje pagal populiarumą stovi paxas ir viktoras. Prie šitų be jokių problemų prisijungs dar ir Prunskienė bei Frontas. Kad tik nesigautų dauguma. Todėl reiktų manyti, kad atidavus kuo didesnį svorį konservatoriams, bus mažiau problemų jiems derėtis su kitomis partijomis dėl koalicijos. Taigi, manau, kad teks balsuoti uz Nr. 5, nors esu labiau prijaučiantis vieniems iš liberalų.
Klaustux
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +3 / -7 )

Balsuoti už konservatorius, kurie turėdami valdžią pridarė daug nesąmonių bei Lietuvai didelių nuostolių? Be to, jie net neatsiprašė Tautos už savo klaidas. Leisti valdyti valstybę tiems, kurie neturi supratimo apie diplomatiją, kuriems daug svarbiau kitų valstybių interesai nei Lietuvos? Klausyti jų paranojiškų gąsdinimų Rusija, kai iš tiesų priešas yra visai kitur? Ką jie per 18 metų padarė, jog Lietuva kuo mažiau priklausytų nuo Rusijos žaliavų? Nieko. Net įstatymų palankių tam sukūrti nesugebėjo ar nenorėjo. Jų valdymas parodė, kad yra kenksmingas Lietuvos ekonominiams interesams ir jo padarinius turi apmokėti Lietuvos gyventojai.
iljamuromecas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Klaustux, aš renkuosi mažesnę blogybę iš dviejų. Nenoriu prorusiško seimo. Beje, o kas per 18 metų padarė kažką gero tavo nuomone?
Kernas
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +3 / -1 )

Už Valinską.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

Konservatoriai :yes
Is visu po truputi :D
reax
Rašyti privačią žinutę

218 žinutės
( +80 / -29 )

Uz konservatorius arba liberalus. Ziuresiu kurie labiau patiks kai desiu X.

Siaip verta pastebeti, kad visas reikalingiausias reformas paskutiniu 8-9 metu augimui padare Kubilius per savo trumpa kadencija. Tik aisku dauguma zmoniu to nesuprato ir mane kad Socialdemokratu nuopelnas cia.
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

Aš dar nesu 100% apsisprendęs, nes visada sunku priimti sprendimą, kai esi priverstas rinktis mažesnę iš blogybių. Bet negaliu nesutikti su iljamurometso argumentais. Tuo labiau, kad Kubilius, kaip premjeras, turi 10 metų senumo patirties kaip karpyti biudžetą ir mažinti valstybės išlaidas (dar iš Rusijos krizės laikų). Tos patirties prireiks jau labai greitai.
O kokio nors Kirkilo tai atleiskite bet niekaip neįsivaizduoju kaip premjero krizės įkarštyje.
Nors šiaip tai sutinku, kad konservatoriai yra pridarę daugybę nesąmonių. Ir dar pridarys. Tiesiog turime rinktis mažesnę iš blogybių. Tuo labiau kad absoliučios daugumos jie tikrai neturės.
Būtų labai įdomu išgirsti gerb. Indėno kritišką nuomonę apie mūsų partijėles.
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

Del pakso as tai nematau jokiu prob. Svarbiausia kad neateitu klounai i valdzia su 0 politines patirties.
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

o paksas pats rimčiausias ne klounas ?
wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

o paksas pats rimčiausias ne klounas ?
paksas iki savo prezidentavimo laiko buvo visai padorus politikas.
Jei pamenat, tai budamas premjeru jis priestaravo Mazeikiu naftos pardavimui Wiljamsui.
Deja, su visa ta "tvarka ir teisingumas" partija ir jos nesamonem nusirito labai zemai.
Kodel jis buvo pasalintas is prezidento pareigu? Viena teorija teigia, kad labai naglai pradejo kesintis y AMB ir jo draugeliu verslus. Geriausiai zinau, kaip nachaliskai paksas su chebra bande perimt Zemaitijos keliu kontrole, su kitom imonem irgi panasiai.
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

1. panagrinėk tos tavo mažeikių naftos fin.rodiklius prieš/per/po pakso. Kiek pamenu, laikotarpiu "per" mazeikiai gerai varė i -8 nulių zoną.
2. Tai, kad prieštaravo williams sutarčiai, dar nereiškia, kad jis ne klounas.
3. Jei jis ir buvo padorus politikas, o dabar "su savo tvarka ir teisingumas partija nusirito taip žemai"... tai ką ? vėl eilinį kartą JIS NEKALTAS? KALTA APLINKA ? Jis vistiek lieka klounu.

P.S. 1a - ir ką gi jis veiktų su neparduotais mažeikiais ? Kokia tada alternatyva buvo ar atsimeni ?

Žodžiu, nenoriu aš čia tuom užsiimt, kuom ką tik privertėt..

Tad pasisakysiu apie savo sekmadienio poziciją - man asmeniškai neįdomūs jokie rūpesčiai PAPRASTU ŽMOGUMI, ūkininku, studentu, ir kitais nemokamų pietų valgytojais. Man įdomu suteikiamos galimybės kurti pridėtinę vertę viena ar kita forma, darbo vietų kūrimas, kylantis žmonių intelektas/kvalifikacija/našumas. Man įdomūs infrastruktūriniai/ekonominio efektyvumo dalykai. Yra šimtai projektų, kurių kiekvieno vertė 7-8-9 nuliai, ir kurie gali atnešt Tėvynei 9-10-11 nulių. Tad tokius dalykus įvykdyti gali (well... bent jau juos suvokia ir karts nuo karto užsimena) liberalus centras. Netgi Grybauskaitė (atseit socialdemokratė) sako, jog šitie vieninteliai žino priemones (nors ir ne visos idealios) suvaldyt pareinančiai/parėjusiai krizei.
Virgundijus
Virgundijus
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +41 / -4 )

norisi balsuoti už partiją, ne už judėjimą, ne už suinteresuotą grupę ar dar kažkokį darinį ar tai "vieno asmens partiją", o už tikrą partiją, su ideologija ir vertybėmis, galiausiai - su tradicija (nors ir neilga). Būtų nuostabu (ir lengva prie balsadėžės) jei liberalus būtų galima be išlygų priskirti prie tokių, bet deja nelabai... Tenka rinktis iš to, kas yra. Vistik viena iš labiausiai panašių į partijas Lietuvoje yra TS-LKD. Tikiuosi tai netruks amžinai, bet šiandienai yra taip (mano nuomone).
Wanna have real hardcore sex - buy FAZ
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

Chebryte, gal nesiritam iki emocinio delfi lygio Mažeikiai jau seniai parduoti ir dar kartą perparduoti, Ignalina tiesiog atiduota ir t.t.
Temos autoriaus klausimas buvo: "O ka rinksites jus ar noretumete kad isrinktu? Prasyciau, jeigu galima, argumentuotai"
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Pasisakau:

1. uz visuotini NT mokescio ivedima
2. uz visuotini turto deklaravima
3. uz mazesni biurokratu skaiciu
4. uz mokama ir nemokama medicina
5. uz mokama aukstaji moksla
6. uz liberalias paziuras, tame tarpe ir geju laisve
7. uz ekologisku ir alternativiu energijos istekliu skatinima
8. pries PVM lengvatas

Tai uz ka man balsuot geriau? Uz koncervus ar uz kazkuriuos is liberalu?
interneto puslapi www.manobalsas.lt atsakes i klausimyna parodo su kokia partija ir kanditatu deklaruojamomis paziuromis tavo paziuros labiausiai sutampa.

O as seis metais matyt nebalsuosiu. Man kazkaip pamacius partiju reklamas rankos nulinksta.
Valinsko reklamines fotosesijos, kur ten jis kaip vampyras, kaip ligonis ir pan. nu nezinau, kazkaip zemas lygis.
Kitos agituojasi per atomines elektrines neuzdarima, referenduma. Zmoniu durninimas.
Nepamenu kanditoto vardo bet agituojasi kazkaip taip "jaunas, grazus ir kiti privalumai "
Paulausko banerius internete matete? kazkokios pensininkes kurios piragelius nori pirkti, studentai kurie balsuos uz "kieta partija".
Partija nr 11 reklamuoja Sekla, kurio argumentas, kad krepsininkai su 11 nr sekmingi, todel verta ir uz partija nr 11 balsuot.

Nemalonu kai rinkejus laiko idotais.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital