Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Specializuotos parduotuves

valiuta
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki ,

Noreciau pasiteirauti jusu nuomoniu apie specializuotas parduotuves (gurmanisko maisto srityje). Susidariau ispudi, kad siuo metu Vilniuje veikiancios parduotuves labiau orientuotos i gaunancius gan aukstas pajamas ir turistus (beveik visos Centre ir Senamiestyje), o as vystau ideja apie spec. parduotuve zmonems su islavintu skoniu, bet tokia labiau "prieinama" (ir pinigine ir vietos prasme), kaip galvojate, ar tai butu persektyvu?
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

O apsilankius tose specializuotose parduotuvėse tau ten kvepėjo verslu ar tik ... hobiu?
Mano nuomone tų pirkėjų srautas, kurie ateitų ir padarytų vietoj "muziejaus" parduotuvę dabar yra kažkur Vokietijoje... na tikrai nėra peržengę Lenkijos sienos .
Praeitais metais turėjau mintį investuoti į tokio tipo parduotuvę..., apžiūrėjau lenkus, latvius.... ramu, tik musės skraido, o va pas vokiečius - jau "maximos" tuo klausimu..., bet kur "maximos", ten ateis Maxima...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Zveris
Rašyti privačią žinutę

83 žinutės
( +18 / -23 )

O aš manau, kad tai yra daugiau prieinamumo klausimas - gerai ėst megsta visi. Dabartinėse specializuotose parduotuvėse pirkėjų ratas labai ribotas dėl paprasčiausio įperkamumo. Valiuta, varyk, jei manai, kad pejegsi teisingai viska sureguliuot:yes
Dievas davė užpakalį - duos ir kėdę...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O tai manot, kad vyno parduotuvės nuostolingos???
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Valiuta - labai gera ideja - tik gal reiktu pavadinti ne Gurmanu parduotuve o paprasciau, kad negasdinti zmoniu.
Atidaryk ir parasyk adresa, pageidautina Šiaures miestelis.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
valiuta
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Zveris ir Droidas: skaitot mano mintis siaip tai dekui, kaip tik tai man dabar ir reikejo isgirsti, nes jau buvo pradejes garuoti ryztas... (Beje, butent Šiaures miestelis pirmas vietu sarase :wink)

Nataraj: dekui uz taiklias izvalgas man irgi uzkliuvo tas "muziejiskumo" aspektas, todel ir pagalvojau kaip pritraukti arciau liaudies; nes is esmes tai jos gerus dalykus siulo ir gera kultura skatina, tik patys savininkai daznai susikuria savotiska "elitiskumo aura".

Dar kapstysiuos giliau, bet manau, kad tikrai turiu ka pasiulyti.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...Dar kapstysiuos giliau, bet manau, kad tikrai turiu ka pasiulyti.
Ryžtui už ūsų patampyti :
Pasiūlymai tai puiku, svarbu, kad būtų atitinkanti pasiūlymą paklausa...
Aš šią temą kartą metuose prakapstau , praskaičiuoju, pavažinėju aplink ir padedu į šalį. Manau Lietuvoje, kadangi, kaip kad sako premjeras, viskas pas mus ramu , atidėsiu dar mažiausiai dviem metams, nes potencialiems pirkėjai tuoj pradės praktikuoti "elementarių sumuštinių dietą" ...
Kiek pamenu Gdanske "Green way" vegetariškų patiekalų restoranų tinklas turi šalia savęs tokį egzotišką padalinį.... Deja, kaip klesti jų restoranai - visada eilės, taip specializuotoje parduotuvėje jautiesi nejaukiai... bet geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt perskaityti

Bet būtinai kapstykis - būsiu vienas iš tavo klientų jei imsies ... Sėkmės.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
valiuta
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Pasiūlymai tai puiku, svarbu, kad būtų atitinkanti pasiūlymą paklausa...
Nataraj, as tos nuomones, kad paklausa galima sukurti

Bet būtinai kapstykis - būsiu vienas iš tavo klientų jei imsies ... Sėkmės.
Duosiu zinoti, nuolaida pritaikysiu
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

na ideja nera visai nauja:

http://www.meniu.lt/news.php?strid=1016&id=311644
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
liuka
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( +1 )

Mano ideja tokia,atidaryti krautuvele berniukams as siuveja tai ten butu viskas siuta vietoje, rubeliai ir zaislai,tik esu nedideliam mieste ,kazin gal reiktu i didmiesti zvalgytis.ka manot apie tokia parduotuve?
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...kazin gal reiktu i didmiesti zvalgytis.ka manot apie tokia parduotuve?
Pradžiai siūlyčiau pasižvalgyti į ... Varšuvos JANKI didmenos bazes...
Jei vis tiek matysi perspektyvą, tai pamėgink maximaliai susimažinti bandymo kaštus. Gal tai turėtų būti ne paprasta, o internetinė parduotuvė, gal ne tavo, o kažkieno, gal...
ir prieš išleidžiant pirmą litą pasiskaičiuoti ant popieriaus - kas galėtų iš to išeiti...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Mano ideja tokia,atidaryti krautuvele berniukams as siuveja tai ten butu viskas siuta vietoje, rubeliai ir zaislai,tik esu nedideliam mieste ,kazin gal reiktu i didmiesti zvalgytis.ka manot apie tokia parduotuve?
Labai paprasta paskaichiuoti:
UAB'ui atidaryti reikia 10k
Kiekvieno menesio atlyginimams (2 zhmones, po puse etato - minimalus atlyginimas) tau reikes kaip minimu apie 2000 lt. Jeigu dirbsi namuose tai, nuoma nieko nekainuos.
Jeigu manai, kad atsiras tiek zhmoniu per menesi, kurie nupirks rubeliu uzh 2000lt+siulu savikaina (greichiausiai reikes apie 20 pirkeju, tai bent po viena pardavima per darbo diena), tada manau tikrai ideja verta igyvendinimo.
Ish kitos puses - jeigu tikrai labai nori steigti toki versla - zhiurek kiek menesiu gali eiti i minusa, kol atsiras 20 pirkeju per menesi

Zhinoma, visi mano pasvarstymai netenka prasmes, jeigu tu esi ish tu pardaveju kategorijos, kurie gali parduoti bet ka
bfn.lt - Baltic Financial News
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Liuka - deja zinojau tokia panasia krautuvele - subankrutavo Vilniuje.
Gaila bet jokiu sansu, ypac jei pati siusi.
Rubu pilna visur, nuo turgaus iki parduotuviu.
O va gero maisto - sunku rasti.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Apie gerą maistą: svarbiausia, kad būtų žinančių bei suprantančių, kas tas geras maistas, o taip pat pasiruošusių už tai mokėt. Mokėtumėt už kilą kumpio 60 - 100 lt? Ar ten už kokius eko agurkus - pomidorus bent 10 / kilas? Ir, kas svarbiausia, ar po to valgydami pajaustumėt skirtumą (nereikia svaigti tema taygy čę rynktynys maystas, kaip nesupranty)? Tokį, kad vėl eitumėt ten apsipirkinėti? Kol ukb <5, MKN tikrai ne, nebent koks 1 - 2 iš 10000. Taigi kaip ir viskas aišku.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
labasionok
labasionok
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +68 / -80 )

Kiek pamenu Gdanske "Green way" vegetariškų patiekalų restoranų tinklas turi šalia savęs tokį egzotišką padalinį.... Deja, kaip klesti jų restoranai - visada eilės, taip specializuotoje parduotuvėje jautiesi nejaukiai... bet geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt perskaityti
Gdynioj geresne
Daug žinosi - neduos pasenti.
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

A tai senamiestyje, Pilies gatvėje, kitur kaži kaip nebuvau užėjęs, parduotuvėlė su iškaba gurmanams turi tokių produktų? Nežiūrint į kainas, galėtų pasiūlyti ką nors tikrai gurmaniškesnio. Čili šokoladas, pelėsinis sūris, ispaniškas vytintas kumpis, džiovinti pomidorai tai viso labo eilinis maistas. Kad taip tikrai gurmaniško maisto parduotuvikę kas atvertų.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

...Rubu pilna visur, nuo turgaus iki parduotuviu.
O va gero maisto - sunku rasti.
Pilnai sutinku :yes. Kadangi jau kuris laikas domiuosi sveiko gyvenimo būdu, o maistas sudaro nemažą riekę to "sveiko gyvenimo būdo pyrago", tai galiu garantuoti, kad su maistu pas mus Lietuvoje yra problema. Pas mus tiek viskas optimizuota - susiaurintas ir nupigintas asortimentas (dar truputis ir parduotuvėse liks tik vienos rūšies kinijoje iškepta duona ), kad bent kiek susidūrusiam su maisto energetine prasme darosi liūdna.
Pastarąjį mėnesį vėl prisėdau prie specializuotos maisto parduotuvės idėjos - aplėkiau Berlyną, Varšuvą, Helsinkį,... ir supratau, kad Lietuvoje reikalingos ne specializuotos, bet ... normalios parduotuvės, kaip kad Lenkijoje aptiktas Piotr i Pavel tinklas
Bet dabar steigti naują prekybos tinklą neturiu galimybių ir greičiausiai jau per vėlu.
Bet kilo kita mintis, turiu tam tikrą ateities "parduotuvės" viziją, atlikau tam tikrus pradinius skaičiavimus..., deja idėjai realizuoti vieno mano jėgų neužtenka. Todėl ieškau partnerių.
Jei ką domina investavimo į maisto ir nemaisto prekes įdėja - turite atliekamų litų, ar turite patirties, ar netinka dabartinės parduotuvės, bei nebijote "maximų monopolijos" - rašykite į privatą.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

Kviečiu vilnietes lapkričio 5d 16val ir19val diskusija Mano pusryčiai[visų dalyvių laukia dovanėlės]Jei turit laiko parašykit į mano e-mailą kontaktinį tel.numerį.
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
ugneks
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

nuoširdžiai patariu nesiimti šio verslo. dirbau šviežiai atsidarančioje gurmanu parduotuvėje. tai galiu pasakyti tik tiek: kainų neįmanoma sumažinti. kainos dideles ten yra nes kitokios negali būti.
gerdunka222
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės

manau internetinis verslas neblogai, mažesnės kainos nei gurmanų fizinėse pardėse, o kokybė neįtikėtinai gera. pvz čia pavyzdys  https://abrikosas.eu/produkto-kategorija/riesutai-seklos/

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital