Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Proprietary trading imone

Trendas
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +66 / -68 )

Sveiki kolegos. Rysium su neuzilgo gaunamamomis nemazomis papildomomis lesomis kurios yra skirtos aktyviam treidingui, noriu susirasti kolega kuris butu suinteresuotas treidint su manim komandoje, mano lesomis = savu lesu investuot nereikes. Pagrinde domina treideriai dirbantys su zaliavomis, ypac nafta ir jos opcionais. Ofisas bus Kaune.
Ar butu susidomejusiu?
ubagas
ubagas
Rašyti privačią žinutę

3362 žinutės
( +205 / -82 )

Trendas, manau truputi per naiviai i visa tai ziuri, abejoju kad atsiras koks rimtas treideris, nes pirma tokiu abejoju, kad daug yra LT, o jei yra tai jie turetu gana sekmingai treidinti sau. Ir man idomu, negi gausi toki dideli papildomu pinigu kieki, kad pats nesugebesi suvaldyti? jei jau kaip sakai sekmingai treidinas dabar, tai ir toliau turetu eitis normaliai, visgi strategija neturetu keistis, tik sandoriu verte padides. ar ne taip?
Trendas
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +66 / -68 )

ubagas, dekui uz tavo abejones, bet man ne to reikia.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Sveiki kolegos. Rysium su neuzilgo gaunamamomis nemazomis papildomomis lesomis kurios yra skirtos aktyviam treidingui, noriu susirasti kolega kuris butu suinteresuotas treidint su manim komandoje, mano lesomis = savu lesu investuot nereikes. Pagrinde domina treideriai dirbantys su zaliavomis, ypac nafta ir jos opcionais. Ofisas bus Kaune.
Ar butu susidomejusiu?
Puiki galimybe kiekvienam. :yes
Gaila kad as labai busy. Mielai sudalyvauciau.:wink
Emini-Systems.com
ubagas
ubagas
Rašyti privačią žinutę

3362 žinutės
( +205 / -82 )

Mindzio, bet ar nemanai, kad tokiu laisvu treideriu LT nelabai daug yra?
o gal tik man taip atrodo.
Idomu Trendas, kaip einasi tau ieskoti? ar jau atsirando pretendentu?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Mindzio, bet ar nemanai, kad tokiu laisvu treideriu LT nelabai daug yra?
o gal tik man taip atrodo.
Idomu Trendas, kaip einasi tau ieskoti? ar jau atsirando pretendentu?
Ubagai, tai aisku kad ju nera. Bet Trendui ir nereikia patyrusio. Tiks belekas is Kauno. :wink (pataisykit jei as klystu). Puikus sansas kazkam. Jei viskas vyktu VLN tikrai prisijungciau.
Emini-Systems.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital