Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Bandantis pradeti

Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Sveiki. Galvoju prisidurti gyvenimui prekiaudamas internetu. Todel nusprendziau isteikti II. Tik susiduriau su tokia problema. Is kur gauti prekiu, tokiu kaip nike arba adidas ir t.t.. Mano pradinis kapitalas gan mazas. Mazdauk 10k ltu. Ispradziu manaiau, kad pabandimui bus gana =]. Klausimas toks. Ar galima gaut siu prekiu lietuvoj didmeninemis kainomis? Ar ir mazos pardotuves, kuriuos parduoda mazdauk apie kelis simtus batu poru irgi juos siuncias is uzsenio? Kokie butu patarimai? Ačiū.
energie777
Rašyti privačią žinutę

412 žinutės
( +213 / -316 )

Sveiki. Galvoju prisidurti gyvenimui prekiaudamas internetu. Todel nusprendziau isteikti II. Tik susiduriau su tokia problema. Is kur gauti prekiu, tokiu kaip nike arba adidas ir t.t.. Mano pradinis kapitalas gan mazas. Mazdauk 10k ltu. Ispradziu manaiau, kad pabandimui bus gana =]. Klausimas toks. Ar galima gaut siu prekiu lietuvoj didmeninemis kainomis? Ar ir mazos pardotuves, kuriuos parduoda mazdauk apie kelis simtus batu poru irgi juos siuncias is uzsenio? Kokie butu patarimai? Ačiū.
Investuok geriau i birza, su rubais sunku siuo metu, be to nemanau, kad Nike ar Adidas parduos francizes teises tokiai mazai imonei. Nebent Tu planuoji kiniskom prekem prekaut
Įžvalgumas dar neįrodo proto. Kvailiai ir net bepročiai būna stebėtinai įžvalgūs. A.Puškinas
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

gali žvilgterėt www.pirkis.lt ten nemokamai susikursi parduotuvę.
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Kiniskom greiciausiai. Bet juk tokiu mazu dauk lietuvoj ir pasauly. Mane dominantis klausimas is kur gaut, o ar paskui bankrutuosiu ano reikalas.=] Planas ispradziu buvo pasikolint pinigu ir jai viskas zlunga, bekt i Prancuzija ir stot i legiona =]].
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Beja ontoncs ačiū. Gal kada pasinaudosiu ž].
Slipsas
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +7 / -10 )

Neiseina, tarkim gauni taip trokstamu prekiniu zenklu prekiu. Ne konsignacijai, uz grynus. Kur zadi realizuoti visa tai? Kaip tavo prekes pasieks pirkeja? Prekybines patalpas, vieta turgui ir pan. turi?
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

indenas: reikia dar ismokti 500 Prancuzisku zodziu=p.

Slipsas: taip.
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Prasyciau, jai rasot atsakyti i mano kalusima.
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Indenas, mane iskart nurasai?
topguy
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +4 / -57 )

Ispradziu manaiau, kad pabandimui bus gana =]. Klausimas toks. Ar galima gaut siu prekiu lietuvoj didmeninemis kainomis?

Negalima pabandyti, reikia tiesiog daryti arba ne. Ir del drabuziu verslo tai abejoju ar bus sekminga, visu pirma reikia gero portalo, visu antra daug dirbti, kad portalas butu gerai lankomas - cia tau ne pirstais spraktelt.
Yra zymiai sekmingesniu verslu internete ir minimaliai rizikingu !
Turi būti sėkmingas verslininkas, jeigu nori būti sėkmingas investuotojas !
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

PO velviu zmones! Kiek jus galit moralizuoti ir atsakineti i savo paties sukurtus klausimus?! Dauk dirbti, sekmingo portalo, sie metai nera sekmingi drabuziu rinkai ir t.t.
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Neiseina-o ko tu tikejaisi?!kad puls visi tau rashyt kontaktus,kainas ar pan.?bent jau verslo pradziamoksli ishgirsi...ir tai gerai...nes kurti II net nezinant,ish kur gausi prekes,tai...sekmes!
mmm
Rašyti privačią žinutę

54 žinutės
( +11 / -3 )

PO velviu zmones! Kiek jus galit moralizuoti ir atsakineti i savo paties sukurtus klausimus?! Dauk dirbti, sekmingo portalo, sie metai nera sekmingi drabuziu rinkai ir t.t.
Nesinori moralizuoti, bet būtų smagu, kad pradedantys verslininkai bent rašyti išmoktų. Nes kiek šitoje temoje randu tamstos pasisakymų, tai vien klaidos.
topguy
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +4 / -57 )

PO velviu zmones! Kiek jus galit moralizuoti ir atsakineti i savo paties sukurtus klausimus?! Dauk dirbti, sekmingo portalo, sie metai nera sekmingi drabuziu rinkai ir t.t.
Neiseina, ko tikejaisi pradedamas sita tema siame forume ?
Ir kodel pasirinkimas drabuziai ? Gal todel kad pats nesioji Nike arba Adidas ?

Nepyk, cia tik pasiteiravau
Turi būti sėkmingas verslininkas, jeigu nori būti sėkmingas investuotojas !
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

PO velviu zmones! Kiek jus galit moralizuoti ir atsakineti i savo paties sukurtus klausimus?! Dauk dirbti, sekmingo portalo, sie metai nera sekmingi drabuziu rinkai ir t.t.
Jei tamstą taip lengvai išveda iš pusiausvyros keli internetiniai komentarai, tai kas bus kai pradėsi tą savo verslą? Čia tik žiedeliai, netgi sakyčiau žiedelių žiedelių žiedeliai...
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Baltas: Pradeti nuo kazko reikia. Ir as nieko nesitikiu.

mmm: Mokykloj is lietuviu kalbos dazniausiai turedavau 4. Man 100x geriau sekes anglu ir rusu. Lietuviu kalba man iki siol tamsus miskas.

Topguy: Taip. Nesioju ir esu plikai skustas. Jai pagal tai sprendi apie zmogu.

Danis: =].Manes niekas neisvede is pusiausvyros. Galvojau parasysiu pikta komentara ir baiksis. Gavos atvirksciai.
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

pradėti reikia nuo kokybiško išsilavinimo. Aukštojo. Girdėjai tokį ?
topguy
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +4 / -57 )

Neiseina, nesugebi placiau ziureti i versla, kad plikas ar ne plikas koks man skirtumas. O nike ir adidas yra puikus sportiniai drabuziai !
Turi būti sėkmingas verslininkas, jeigu nori būti sėkmingas investuotojas !
topguy
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +4 / -57 )

Ir visai ne ta turejau galvoje, klausdamas ar nesioji nike ir adidas
Turi būti sėkmingas verslininkas, jeigu nori būti sėkmingas investuotojas !
Neiseina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -47 )

Topguy: Dabar supratau. Maniau, kad su tais idiotiskais klausimais mane paerzint bandei. Siaiptai niekur nerasiau, kad drabuziai. Avalyne. Pradeti noriu nuo situ prekiniu zenklu. Neatmetu galmybes prekiaut ir paprastais batais.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital