Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

investuotojai verslo planui

spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Tarkim as turiu parenges gera verslo plana. Ieskomas investuotojas jam. Kokios daugmaz butu "standartines" salygos, ta prasme reiktu jam atiduot didziausia dali verslo. Koks tai procentas butu? Ar koks kitas verslo modelis labiau tiktu - tarkim jis investuoja ir po kazkiek laiko yra galimybe ispirkti jo dali su rimtais procentais
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

. Tau kiek metu? Kiek tau reikia pinigu? Kiek pats idesi? Kokia verslo plano "tema" ?
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Na matai spekuli, derybos prasidejo. Tik drasiai - neissigask Limono.
Kuo geriau, drasiau, aktyviau deresies, tuo geresnes salygas turesi. Stai ir viskas.
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Tiek suprantu, bet mazdaug koks butu atskaitos taskas vidutiniskas?
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Tokio dalyko nera. Negaisk laiko tokiems reikalams.
Jei gali daryk vienas, jei negali - kiek issideresi, tiek ir turesi....
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

Verslas ne kiekvienam duota . Vieniems tiesiog ne lemtis, o kiti tiesiog žino per mažai. Duok dieve kad tau galiotų paskutinis variantas, spekuli. O su tokiu pasirengimu kaip tavasis, arba parduok tą savo verslo planą kam nors "išmanančiam", arba taupyk kišenpinigius, mokykis/modeliuok ir bandyk po truputį pats krapštyt "temą". Tie tavo investuotojai versle yra kraštutinumas. Smulkiajame bent jau. Tad primygtinai nerekomenduoju tau pradėt nuo jų. 10ia metų vėliau pražilsi\nupliksi. Aš kaip žmogus neesu pesimistas , kiti šio forumo dalyviai tave sudirbs tiesiog iš principo. bet nu...net ir mano akyse tavo.. kaip čia pasakius.. realizavimo idėja per daug ryškiai blizgančiai rožinė .
spekulis
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +10 / -2 )

Nesuprantu kodel jei neismanau apie investuotoju paieska as automatiskai "ne verslininkas", "roziniai planai" ir pan... Nu nors uzmusk nesuprantu. Turiu as jau pora metu sekmingai veikianti smulku versla IT technologiju srityje, dirba 12 darbuotoju. Dabar turiu siokia tokia ideja rimtesniam verslui, kuriam niekaip nepakaks mano turimu lesu. Todel domiuosi kokia situacija su investuotojais, ar apsimoka galvot toliau ar ne. Tas "kiek susideresi tiek turesi" tai man viskai nieko nesako. Nori pasakyti, kad galiu gauti tiek 10%, tiek 50% tiek 75%? Tikrai taip nera, ir tikrai turi but kazkokios tai bent apytiksles ribos, bent kazkokie pradiniai remai... Todel ir klausiu, jei atsakymas (argumentuotas ir be isvedziojimu) bus tarkim 20% tai neverta man to reikalo toliau vystyt. Jei atsakymas bus tarkim 51% tai mane visiskai tenkintu.
Ir dar karta pakartosiu - kuo susije mano verslo ismanymas su tuo, kad neismanau nieko apie investyotoju paieska ir su tuo susijusiudalyku.
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

aš irgi turiu keleta verslo idejų [evoliucinių projektų] pvz naujo produkto mėsos pramonė gamyba[gurmaniškas patiekalas,galima konservuoti]2 Turizmo plėtros projektas[dabar dar nenaudojamas potencialas]3Laisvalaikio paslauga [ypač tinka prie autobusų ir geležinkelio stočių]4Efektyviausia maisto produktų giluminio šaldymo technologija[turiu ryšių užsienyje] kai išsaugomos maistinės savybės nesuardoma stuktūra.Žinoma už ačiu šių idėjų neatiduosiu.[dar galimybe gaminti nauja pieno produktą NĖRA LIETUVOJE]
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

TO SPEKULIUI.Svarbu investuotojui matyti visas stipriasias ir trapiasias verslo plano vietas,galimus evoliucinius plano varijantus kintant rinkos situacijai.galiu už nedidelį mokestį supažindinti su Paryžiaus administracinio instituto metodika 4 matai-4 greičiai,mąstyo lygiai.
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

Jei kalbam apie istatinio kapitalo sandara tai maksimali riba priklauso nuo keleto faktoriu:
1. Bendros istatinio kapitalo sumos (pvz. jei jei tai yra 100k, tai santykis gali buti apie 50/50, jei 2mln tai santykis gali but ir 25/75 t.y. investuotojo didesne dalis).
2. Tavo ir investuotojo ryšio - ar jis tave pažįsta iš seniau, ar turit bendrų pažystamų, kitaip sakant kiek rizikinga jūsų partnerystė ir kokio lygio pasitikėjimas.

Jei ieskai finansinio investuotojo (rizikos kapitalo fondo) tai sie retai kada isigija daugiau kaip 50 proc., o start-up apskritai beveik nefinansuoja.
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

.....Jei atsakymas bus tarkim 51% tai mane visiskai tenkintu....
Va cia ir yra atsakymas. Su tuo skaiciu ir dirbk. Ar surasi ar nesurasi, tai priklausys nuo daug faktoriu:
-nuo verslo idejos,
-nuo sugebejimo pateikti,
-nuo tavo aktyvumo ir uzsispirimo,
-nuo isradingumo ieskant invesuotojo
-ir kitu nuo....

Manau, kad viska teisingai supranti ir teisingai darai. Nekreipk demesio i pamokslautojus ir vadovaukis savo galva. Sekmes
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Sutinku su Limonu, kad su investuotojais bus nelengva. Todel be 51% neverta net pradeti. ir su 51% bus sunku....
***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital