Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Trailing Stop

fince
fince
Rašyti privačią žinutę

45 žinutės
( +4 )

Trailing Stop - kaip ji ijungti. Ant MT demo neradau.
CANNABIS
CANNABIS
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės
( +7 / -2 )

Desini peles klavisa paspaudi ant atidaryto orderio...
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Sveiki, pradejau dometis trailing stopu, mano situacija tokia, nustaciau automatini pozicijos atsidaryma, uzdejau SL -74pipsiai, ir uzdejau +57 Trailing stopa. Jei gerai suprantu Trailing stopas suveikai tik pasiekus mano minetus +57pipsius, bet kaip padaryti kad jei pozicija tarkim pakyla iki +60 ir apsiisuka eina atgal kad Trailing stopas uzsidarytu ties tais +57. Nes kaip as suprantu trailing stopas suveikia nuo auksciaiso tasko, mano atveju +60, atemus -57 trailing stopo zingsni, ir galu gale as lieku pliuse tik su 3 pipsiais tiesa? Ar imanoma kad trailing stopui pasiekus +57Pip ir isijungus, kazkaip SL persoktu i ta +57 pip? Kaip man issaugoti tuos +57pip su galimybe kad trailing stopas sekmes atveju kursui kylant kiltu taip pat i virsu zingsiu 57? TP siuo atveju netinka, nes jis iskart viska uzdaro pakilus iki +57. Aciu.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

jeigu kalba eina apie metatrader platforma, tai galima parasyti simple experta, kuris galetu valdyti tavo atidaryta pozicija ir turetu modifikuota trailing stopa, suveiksianti prie +60 ir uzdetu S/L ties +57, berods taip
WTF is Ultimate Frisbee?
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Trombas, taip butent si platforma, bet kas tas simple expertas, cia kakzokia programele, kuria reikai paciam parasyti, ar ji tieisiog kazkur yra jau platformoje ir tereikia kazkur kazka nustatyti ant atidarytu sandoriu?
lieptas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +4 )

Vyrai, ar jūs čia ko nors nepainiojate? Trailing stopas tai tas pats SL važiuojantis "ant buksyro" paskui kainą. Jūsų JAVAS atveju jeigu uždėjote stopą -74 tai kainai pasiekus +60 ir pasukus atgal pozicija užsidarytų prie 60-74=-14. Jeigu norite, kad užsidarytų prie +57 turite užduoti trailing SL -3. Kitas dalykas kad su tokiu trailing SL niekada nepasieksite +60, užteks 3 pipsų atgal ir viskas.
Tiesa mano matytoje platformoje trailingo atstumas buvo fiksuotais žingsniais 10 20 30 ir t.t. Pirma pastatai SL kur nori ir nurodai "buksyro virvės ilgį" pvz. SL pastačius -74 ir trailingą 80 stopas niekur nejudės kol virvė neišsitemps, o po to temps 80 pipsų atstumu.
Atsiprašau jeigu kalbate apie kažka kitką.
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

tai uzsidek mazesni trailing stopa (pvz 25 arba 15) kai jau pasiekia tiek pipsu i pliusa, o paskui gali ir ranka patraukioti, jei nenori prarasti pipsu.
o siaip manau toki dideli reikia deti na ant dieninio ar kokiu bent jau 4 val grafiko.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

Trombas, taip butent si platforma, bet kas tas simple expertas, cia kakzokia programele, kuria reikai paciam parasyti, ar ji tieisiog kazkur yra jau platformoje ir tereikia kazkur kazka nustatyti ant atidarytu sandoriu?
Metatrader Platformoje yra integruota programavimo kalba. Su ja galima sukurti taip vadinama "Expert Advisoriu", kuris sektu tavo atidarytas pozicijas ir kontroliuotu S/L. Taciau jeigu neturi jokios programavimo bazes gali pabandyti paieshkoti cia: http://codebase.mql4.com/
WTF is Ultimate Frisbee?
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Aciu visiems uz atsakymus, esme viso sito yra tai, kad viskas vyksta dazniausiai nakti, tad rankiniu budu nelabai ka gali padaryti atsikeli ryte ir matai arba pliusas, arba minusas arba neatsidare. Jei trumpai, tai as padarau pozicija kad atsidraytu prie tarkim tam tikros sumos ir uzdedavau TP+57 ir SL-74. ir viskas. Bet kartais ismusa +57pip ir nukeliauja dar daug i virsu, ir kodle neisnaudojus trailing stopo siuo atveju. Bet kaip matau kad Trailing stopas apsimoketu labaiu nei TP+57 pozicija turi pakilti kaip minimum 114 pipsiu kad Trailing stopas pajudejus zemyn kursuui issijungtu ties +57pip. ir kaip surpantu vienintelis budas tai pasirasyti kakzokia programele kur siulo Trombas, bet as cia sitam reikale zaliuoju isvis bet reiks pabandyti kazka pasiskaitineti. kaiz ir iamnoma niekada to nedarius bet bandyti verta
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Yra labai svarbus niuansas Metatrader platformoje. Trailing stopas neveiks, jei tuo metu jūsų kompe MT programa bus išjungta (arba kompas). Ypač, jei nakčiai išjungiat. Nes TS nusistato tik vartotojo kompe. Ir sistema pastoviai užklausinėja jūsų kompą dėl pokyčių. Jei jūsų kompas išjungtas, sistema nieko neranda ir TS neuždeda.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Aciu Nojau zinau tai, visada palieku kompiuteri ijungta.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

Ant greito parašiau simple "Expertuka" trailing stopui sekti. Išspausk šį failą ir nukopijuok ten kur įdiegta Metatrader platforma i Experts katalogą. Tuomet iš naujo paleisk Metatrader. Kai vėl paleisi Metatrader viršuje įjunk specialią opcija "Expert Advisors" tuomet "Navigator" lange užeik ant Expert advisors, ten turetų matytis Expertas pavadinimu "Trailing stop", su pele užtempk ji ant norimo lango, lango viršutinėje dešnėje turėtų atsirasti šypsenelė, reiškia expertas veikia.

expertas štai cia cia:
http://www.spekuliantai.lt/datas/users/11821-trailing%20stop.zip

tikiuosi padės
WTF is Ultimate Frisbee?
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

labai ciu Tau Trombas, na saunuolis nepatingejai padet, didelis aciu Tau. as isikeliau ji, bet man ne sypsenle o nuliudes zenklas tai kaip suprantu neveikia jis? na dabar bandysiu analziuotis kaip jis veikia.

Pabandysiu parasyti ar gerai suprantu jo veikimo principa. uzstatau sandori prie tam tikros sumos ir nustatau savo SL-74pipsiai. Tada uzdeu trailing stopa +57pip. Tada uztempiu is Navigatoriaus lango tavo parasyta simple advaiseri ir ten pasirenku skiltyje "ivestys" trailing stopa pirma 57, ir tai reiskia kad kai mano trailing stopas pries tai uzdetas pasieks +57, automatiskai mano anksciau nustatytas SL-74 persoks i +57pip.? Okam skiltyje "ivetsis dar antras Trailing stopas2? Aciu.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

labai ciu Tau Trombas, na saunuolis nepatingejai padet, didelis aciu Tau. as isikeliau ji, bet man ne sypsenle o nuliudes zenklas tai kaip suprantu neveikia jis? na dabar bandysiu analziuotis kaip jis veikia.

Pabandysiu parasyti ar gerai suprantu jo veikimo principa. uzstatau sandori prie tam tikros sumos ir nustatau savo SL-74pipsiai. Tada uzdeu trailing stopa +57pip. Tada uztempiu is Navigatoriaus lango tavo parasyta simple advaiseri ir ten pasirenku skiltyje "ivestys" trailing stopa pirma 57, ir tai reiskia kad kai mano trailing stopas pries tai uzdetas pasieks +57, automatiskai mano anksciau nustatytas SL-74 persoks i +57pip.? Okam skiltyje "ivetsis dar antras Trailing stopas2? Aciu.
Keista, kad zenkliukas , pries siusdamas patikrinau, pas mane issishiepes . Gali buti, kad tau dar opcijose reikia uzdeti "Allow live trading".

del veikimo principo tai yra taip, kad nustatai du trailingus, trailingas pirmas kuris garantuos butent toki pelna o trailingas antras jau isijungia tik po to kai suveikia pirmas pvz TS=57 TS2=12, expertas veiks taip, jeigu tai orderis BUY tai jis palygines orederio atidarymo kaina su dabartine kaina ir jeigu ji yra CurrentPrcie>=OrderOpenPrice(TS+TS2) tuo met jis SL perstums i TS, ir toliau orderi kontorliuos jau tik paggal TS2, perstumdamas SL kas 12 punktu
WTF is Ultimate Frisbee?
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

pamirsau pamineti, expertas atlieka visa trailing stopo darba, tau dar kazka papildomai deti jau nebereikia
WTF is Ultimate Frisbee?
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Trombas jo uzdejau obcijose varnele issiesepe ir man as ten ziuriu pas tave TS padarytas 47 antras 12. kas karta kai atidarau atsidaro vis 47 kazkaip pakeiciu ant 57 ir isnaujo atidarius vis tiek rodo 47 hmmm.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

ieik i koda ir pakeisk
neuturetu buti sunku, kad ieiti i koda reikia paspausti romba su shauktuku kazkokios neaishkios geltonai zhalios palvos, tada kai pakeisi, paspausti "Compile" save ir jau turesi normalius nustatymus
WTF is Ultimate Frisbee?
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

Trombas pasikeiciau viskas ok dabar. Nu nezinau kaip ir atsidekot, jei testetuojama strategija darys kakzoki pliusa numesiu Tau, be sio trailing stopo buvo sudetinga kakzoki didesni plisua padaryti, ziuresiu kaip dabar eisis su patobulinimais Tavo. Neina cia Taves kur nors nuominot kaip geriausio metu spekulianto ar kazkaip? niekada gyvenime nebuciau susiporgramaves sito Dekingas labai tau.
JAVAS
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +1 )

o beje jis veikia tiek sell tiek buy pozicijoms taip? nes as uzstatu abi pozicijas ir kuri atsidaro ta kita uzdarau, sakykim atsidaro sell tada buy iskart uzdarau ir leidziu atsidariusiai jau judeti ar i minusa ar i pliusa.
Trombas
Rašyti privačią žinutę

117 žinutės
( +17 / -1 )

veikia jis ir buy ir sell, o taip pat ir patikrina visas atidarytas pozicijas
WTF is Ultimate Frisbee?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital