Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

NSEL 30 ir OMX Vilnius indeksai: kuo skiriasi?

mnd
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės
( +7 )

Esu kadaise imetes pinigus i NSEL 30 indekso fondeli. Dabar susimasciau, apie pinigu isemima, tad pasidare idomu, kaip fondas performino lyginant su Lietuvos rinka per 2005m. Bet atsirado problema - juk NSEL 30 jau nebebera?! Tai su kokiu index'u reiktu lyginti NSEL 30 indekso fondo performance'a?

Indexfund'as juk skelbiasi, kad trackina NSEL 30 indeksa - o jo juk niekas dabar neskaiciuoja?! Tai kokias ten investicijas jie daro, jei niekas nezino, kas tas tikrasis NSEL 30 yra ir kokia yra jo sudetis? Vat cia as ir atsiremiau i skaiciavimo metodologija. Indexfund'o fondelis padare 33% (year-to-date). Bandziau lyginti su OMX Vilnius - tas padare 48% (YTD), bet jis skaiciuojamas kitaip. NSEL 30 - dabar tokio indekso nera.

OMX Vilnius yra skaiciuojamas market capitalization pagrindu, skaiciavimo metodologijos aiskios: http://market.lt.omxgroup.com/upload/legal/en_OMX_Vilnius.pdf

Gal kas zino, kokia yra NSEL 30 skaiciavimo metodologija? Kuo skiriasi sie 2 indeksai? Ar tikrai indexfund'as trackina NSEL 30 indeksa? Man atrodo, kad jie saviveikla uzsiima - o tas man tikrai nepatinka, jei jau imeciau babkes i indekso fonda.
Bertas
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +29 / -10 )

Viskas yra jų tinklapyje, net ir įmonės ir jų proporcijos tame indekse. Jie patys ir sudaro tą nsel 30. Lyginti gali, mano nuomone, tik su Vilse
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

gretinti reikia su OMXV indeksu, nes indekso fondas ir sudarytas taip kaip OMXV indeksas, bent jie tai skelbiasi.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital