Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Akropolio statybos salia vingio parko itaka aplinkiniam NT

Pranasas
Pranasas
Rašyti privačią žinutę

49 žinutės
( +5 / -10 )

...
Kiekvienam savo...
Bamblys
Rašyti privačią žinutę

222 žinutės
( +53 / -34 )

o jei rimtai, tai manau butai - pigs, komercinės patalpos - branks Visą tai turėtų įtakoti ženkliai išaugę potencialių pirkėjų srautai... nors gal butai ir nepigs labai, nes tas rajonėlis ir dabar nelabai patrauklus
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Aš manau, kad kainos tame regione tikrai kils. Priežastis - padaugės traukos į tą vietą, išsiplės miesto koncentraciją į tą pusę. Manau, kaip šalutinis tokio projekto efektas galėtų būti asocialių asmenų skaičiaus sumažėjimas tame regione.

Žodžiu, aš už, nes tai daug geriau nei tie griuvėsiai, bet kokiu atveju...
---
Apuokas
tuomet
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +3 / -4 )

Namai prie Savanoriu ziedo niekada nebuvo lb brangus. Lazdynams irgi nieko nelems. Gelezinio Vilko gatve irgi visada buvo smirdanti. Tos infrastruktoros tai garantuotai niekas neples. Pastatys pora suoliuku ir isvaziavima-ivaziavima i Akropoli. Savanoriu ziedas bus nuolat perkrautas ir tiek. Kainu Nekropolis-2 nelems. Kaina jau numuse ta naujai pastatyta estakada.
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

dabar nepatrauklus, butent del to ir idomu, kaip kis, kai zada sutvarkyt ji xD vis dar svarstau ka daryt su butu ten, 1994m. statybos muriniam 9 aukstu pastate, parduot ar isnuomot ir palaukt kol kaip zada padarys panasia i gedimino prospekta geraja vilti... bei aptvarkys vingio parka...
įsivaizduoji kokie kamščiai ten laukia, kai bus tas Akropolis?
nuo likimo nėr vaistų
Danielis
Danielis
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +110 / -102 )

Na neisivaizduoju saves perkancio buta kazkur salia tokios judrios, smirdancios ir triuksmingos vietos :con
Išėjimas iš beviltiškos padėties ten pat, kur ir įėjimas.
pON
pON
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 )

Manau akropolis-2 nepakels NT kainos ,tik padidins kamscius toje vietoje.Idomu kas liks is vingio parko...
domino
domino
Rašyti privačią žinutę

318 žinutės
( +80 / -41 )

is vingio parko liks tas kas is ozo kalvu uz akropolio - siukslynas,
visi prisipirke alaus eis liuobti "arciau gamtos"
vingio parke i aki bus gauti daug lengviau...
Mano nuomone - nieko gero, geriau ten butu biuru pastatai, nei prekybos centras. Man tas rajonas gyvenimui tikrai nepatrauklus.

o Akropoliui-2 vieta gariunuose...
zyzlos
Rašyti privačią žinutę

70 žinutės
( +24 / -3 )

manau, kad būsto vertę aplinkui truputėlį kilstels (Šeškinėj irgi pabrango, kada pastatė). nors leidimas tokias nesąmones statyt miestuose yra klaikus
http://www.padekvaikui.lt
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

Kadangi pats gyvenu visai netoli tos vietos, kur bus pastatytas naujas AGROpolis tai matau tokios statybs tokius pliusus: isplesta infrastruktūra - tikrai sutvarkys Gerosios Vilties gatve, nes lygtais per ja zadejo paleist troleibusus ir ji bus skirta tik troleibusams; galbūt iškels Narkoligini centra, ko faktiskai uztektu kad rajone labai sumazetu asocialu (seip jau dabar pagal nusikalstamumo lygi, Vilkpedes rajonas yra is saugiausiu rajonu vilniuj); galbut kokios nors bendroves nupirks nekokios bukles aplink ta narkologini esancius bendrabuciu tipu gyv. pastatus ir juos nugriove pastatys "modernius"; Galbut tai bus investiciju i sia miesto dali pritraukimo pradzia.
Viskas isvardinta su zodeliu "galbut", bet tikiuosi kad taip ir bus..
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Catalog
Rašyti privačią žinutę

195 žinutės
( +44 / -27 )

Atsiradus antrajam Akropoliui, miesto kamsciai tik dides. Juk dar nera Vakarinio aplinkelio, todel visas srautas yra per ta vieta. Reiktu paspartinti Vakarini aplinkeli ir pletoti Vilniaus parkus visuose gyv. rajonuose, tada gali statyti tiek dangoraizius, tiek akropolius.
esu paprastas mokesciu moketojas
vitamine1983
vitamine1983
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės
( +2 / -1 )

Siaip pagal mane galetu antra akropoli statyti salia regitros. Ten tikrai plotai dideli ir niekam tai netrukdytu.
tuomet
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +3 / -4 )

vitamine, teisingai galvoji, bet dabartine Vilniaus valdzia sklando kazkur padebesiose ir zmonisku sprendimu visiskai nenori priimti. sprendimai slypi kazkur anapus. man patiko nacionalinio stadiono sprendimas: statome pagal 30 metu senumo projekta ir viskas bus grazu. absurdas... i situ planuotoju isdarkyta miesta vis maziau norisi grizti.
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

tuomet, aš irgi esu už gyvenimą sodyboje 50 km nuo Vilniaus centro, bet kolkas tas nelabai įmanoma...
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
idomu
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 / -1 )

labai dziaugiuosi kad bent kazkuriam laikui to Nekropolio statyba nukele, o del NT kainu, mano nuomone, tai nepakels.Naujamiesty, na tiksliau tam kraste ir taip isvystyta infrastruktura, parduotuviu, banku ir pan nestinga. o kt rajonai kaip Lazdynai ar Paneriai nuo to niekiek nepageres, nes tolokai iki artimiausiu namu, daugiabuciu
Kristina 32
Kristina 32
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +5 / -107 )

Sugadino visa mišką.
KRISTINA PAVLOVSKAJA

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital