Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

NT varžytinės

Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Kol kas informacija tik VBS (Viena boba sake) duomenis. Bet kai turesiu irodymu bus per velu...
Bankrutuoja Ranga IV ... Idomu kaip bus isparduodamas NT. Manau ne visiems eiliniams... bet kad numush rinkos kainas tai tikrai
Ekonomikos magistras
Lenon
Rašyti privačią žinutę

309 žinutės
( +26 / -2 )

matai "bankrutuoja" jau puse metu ar ilgiau..labai jau nekonkretu. Bankrotas nera tas testinis veiksmas - todel arba yra iskaleta bankroto byla arba ne. Kolkas mano ziniomis bankroto bylos iskelta dar nera.

Be to, tu "rangu" yra kelios: Ranga gruop; Ranga IV; Ranga IV investicijos; Ranga IV investicijos plius; Ranga IV pastatu aptarnavimas...
Kam priklauso NT, o kam isipareigojimai nezinau, tad nenustebciau jei subankrotins kuria nors viena kaip atpirkimo ozy, bet nebutinai del to tures buti isparduodamas turtas.
salioma
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +7 / -1 )

Bet man banke sakė, kad jiems nėra jokio skirtumo, iš kur perki tą turtą tol, kol pateiki visus reikalingus dokumentus. Todėl teoriškai galimybė įsigyti turtą išlieka. ...
Beje, už kai kuriuos objektus, bent jau TVF leidžia atsiskaitymą nukelti net iki 2-3 metų...
Tai tik teorinis finansavimo šaltinis , įpatingai šiuo metu. Realiai tol kol neturi garantinio rašto arba pinigų sąskaitoje su jų pasakymus reikia vertinti su labai didele paklaida (taip kaip žodinė sutartis )

Čia tik išimtys. Už kai kuriuos objektus ir jų kainą aš taip pat galėčiau suteikti mokėjimo atidėjimus.
Viskam yra sava kaina.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital