Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicija

ER
ER
Rašyti privačią žinutę

847 žinutės
( +118 / -59 )

vytuu, o tu bankui pasakyk, kad tau duotu $ ir gautu savo % nesigilindami is kur tu juos paiimsi. Jie daugiau $ turi..
Juodžiausia tamsa būna prieš aušrą..
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

a nu nepyk, garantuoti, tai garantuoti Tik dar ant marketingo uzmesk, nesvarbu ar tvanas ten bus ar nafta vandeniu pavirs, bet firma garantuoja
Matai, tokiems reikalams jau biski ir isilavinimo reikia, tau cia ne mergas pas sheihus pristatinet
Virinu visur:)
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

nu manau man isilavinmo uzteks ponuli, dekui uz rupesti. O be to, bet kada gali nusamdyt zmogu sitam reikalui, visko vienas neaprepsi..
kawshazz
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +2 / -1 )

tai aisku, kad gali..
tikriausiai ir reiks
tikriausiai reiks ir vadybininka (konsultanta) pasamdyt
..ir isvis, man idomiausia, del ko tu tokiomis mintimis cia lendi?..as, manydamas, kad turiu gera ideja, tikrai neskleisciau jos miniai galejai nueiti i kokia konsultacine bendrove NT ir butu viska tau isaiskine.nu bet cia mano nuomone..
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Patariu baigti purvu drabstyma. Jei neturit ko pakomentuoti, nekomentuokit, kitaip uzrakinsim tema.
kawshazz
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( +2 / -1 )

niekas nesidrabsto, cia vyksta diskusija..
o forumas gi tam ir skirtas?..gal ne taip suprantu tada kazka
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

ai lektuvo laukiau galvoju parasysiu, kaip tik buvau po diskusijos situo klausimo.. idomu ka zmones masto.. ) tik paskui supratau, kas cia per kontingentas zmoniu renkasi... joo.. reiktu istryt,ta posta..ba per daug Siuksliu pririnko...
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to vytuu
Taip, gera mintis, ištrink.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital