Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicija

vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Sveiki, a norejau pasidometi, pvz. yra toks variantas, kad imanoma zmogui pasiulyt 30% nuo investuotos sumos per du menesius..(zinoma yra visokiu variantu) investuoja 150K atsima 200k... cia pvz butu investuoti jo pinigai dubajuje i nekilnojama turta. Bet kaip toki dalyka iforminti kaip firma? As zinau, kad zmogus profita gaus 100%, bet kaip ta pasitikejima gauti is zmogaus, vien pasakymo neuztenka.. zinoma tas turtas i kuri butu investuojama, gali buti ant jo vardo,idomu ar to uztektu? Gal kas isivaizduojat, kaip sitas dalykas turetu veikti?
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

jei pliusas garantuotas, kam tau tas zmogus ? Investuok savus, jei neturi - pasiskolink.

http://addurl.tel
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Zinoma investuoti jau ir savi, bet kodel neinvestavus ir kitu, kur man liktu %.. o ten limito nera...bet gal kas galetu man paaiskinti kaip cia viskas turetu buti?
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Kiek supratau iš Tavo klausimo, Tu nori pasiskolinti pinigų ir garantuoti žmogui, kad grąžinsi jo pinigus + prieaugį? Anyway. Paprasta sutartis + notaro parašas, antspaudas ir viskas.

Ar aš čia kažko nesupratau..?
---
Apuokas
Martelis1
Martelis1
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +35 / -40 )

Viskas ka paminejo Apuokas ir plius kazka turi uzstatyti pinigu skolintojui, kitaip pinigu niekas neskolina. Nebe Rusų laikai garbės žodis nieko nereiškia.
Kas nedirba tas nevalgo, darbininkų valgyklose :wink
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

nu nevadinciau tai skola.. zmogus investuoja ir 100% 2-3 men laikotarpy gauna savo pinigus + % ... cia butu firma kuri zmoniu pinigus investuotu i nekilnojama turta, ir ju profitas per du menesius siektu apie 20-30% nuo investuotos sumos.
Remis_
Remis_
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +27 / -32 )

kvepia sekundes banku be uzstato su notaru nieko nebus
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

kvepia sekundes banku be uzstato su notaru nieko nebus
Visiškai pritariu... O šiaip jei netingi, gali parašyt PM. Gal ir sudomintum... Bet kaip ir rašiau, be notaro patvirtinimo - no chance!!!
---
Apuokas
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

O variantas jai ju investuojamais pinigais perkamas nekelnojamas turtas ir butu uzstatas, idomu tenkintu?
Remis_
Remis_
Rašyti privačią žinutę

141 žinutės
( +27 / -32 )

tai tada, kam tu jiems reikalingas ? liksi be komesiniu
arunasas
arunasas
Rašyti privačią žinutę

159 žinutės
( +14 / -11 )

ne cia pataike vaikinas, ne ta liaudis cia renkasi
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

pirmiausia cia niekas neiesko klientu ar reklamuojasi.. o ieskau informacijos,tai sitas replikas galit sau pasilitki.dekoju...
Martelis1
Martelis1
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +35 / -40 )

ne cia pataike vaikinas, ne ta liaudis cia renkasi
MAn irgi čia kažkoks durnių ieškojimas atrodo pirk mano akciju gausi 20 - 30 % nesamonė kažkokia. Nėra 100% biznio ir niekada nebuvo visada egzistuoja bankroto tikimybė, o jei nepavyks posakys nepyk tavo akcijos nuvertėjo kur pirkai iš manes
Kas nedirba tas nevalgo, darbininkų valgyklose :wink
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

nu idomiu cia zmoniu renkas.. bile parekauti..
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Apie ka ir noriu issiaiskinti, kaip padaryti viska tvarkingai, kad as zmogus galetu be baimes investuoti?
Lenon
Rašyti privačią žinutę

309 žinutės
( +26 / -2 )

Apuokas teisingai pasake. Norint uztikrinti skolos grazinima reiktu tokia sutarti iforminti pas notara ir kanors (geriausia NT, plius parodant, kad nera suvarzymu, apribojimu ar kad ikeistas anksciau ) ikeisti kaip garanta, kad sutartis vienaip ar kitaip bus ivykdyta.
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to vytuu
Geriau reinvestuok pelną, kam tau rūpintis svetimų žmonių gerove ? Juk biznis patikrintas 100%, per paskutinius metus, per kuriuos varai tą biznį ir taip matyt sukaupei milijonus, niekas tau daugiau nepaskolins negu pats turi.
Dar yra vienas būdas, jeigu nesukaupei kapitalo, reikia siuntinėti elektroninius laiškus, taip vadinamą smap, dažniausiai žmonės neturintys antispam filtro ir kreipiasi su panašiais klausimais, bet tu matyt ne iš tų.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

baliukas ir tai vadinama ne smap o spam... nu cia matau bisky dar zmoniu nesusigaudanciu i sakinio esme yra.. o tai mokina 6 klase... dabar man parodykit kur as prasau cia kaskieno pinigu? Mano milijonai tau tikrai neturetu but idomus, nes ne tavo beda cia. Ir dar parodykit kur jus matot, kad as prasau, kad man kaskas paskolintu pinigu?... Tai butu gerai kad nerasytumet cia nesamoniu ir nefloodintumet mano posto.Dekoju.
P.S: bailiukas..ir nevaidyk labai protingo nes toks neesi.
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to vytuu
Atleiskit, jeigu nesupratau, matyt primiršau 9 klasės kursą. O apie ką jūs norėjote pakaulsti, jeigu jums nereikia pinigų ?
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
vytuu
Rašyti privačią žinutę

66 žinutės
( +7 / -31 )

Norejau paklausti, kaip tai viska iforminti lietuvoje... FIRMA KURI SURENKA INVESTICIJAS IS ZMONIU... IR KAD NEBIJOTU ZMONES KAD BUTU KAIP SEKUNDES BANKUI... Ka ir klausiu .. kaip apdrausti zmones,zmoniu naudai.. ne mano firmai.. Nes as zinau, kad tie pinigai bus... bet kaip tai zmogui garantuoti.
Gal aiskiau klausimas dabar... dekoju..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital