Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kiek procentu rizikuojate?

vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

Atsiprasau smarkiai administracijos jei tema yra panasaus pobudzio Patyre vilkai! Ir ne tik! Ar galite pasakyti kokiu sumu portfelius turite ir keliais lotais per punkta prekiaujate, kiek % sau leidziate statyti ant vadinamosios rizikos? Ir dar klausimukas asmeninis. Jei turiu 10k $ ir atidarineju pozicijas su 5 lot'ais, kaip manote ar rizika pakankamai maza? ar reiketu turint tokia suma dar mazinti lot'o dydi? Busiu tikrai dekingas, jei issakysite visi savo nuomone. Kaip sakoma:
Klausyk protingesnio - padek kvailesniam!
:)
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

0,5-2,0%.

Rizika - dalykas slidus, daug ar mažai - subjektyvu.
Common sense is not very common
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

Nėra svarbu lotų skaičius. Rizika priklauso tik nuo prekiaujančiojo galvos.

Jei prekiautojas turi galvą - jo prekybinė rizika (tikėtinas depozito dalies praradimas ) yra nulinė ( jis 90 atvejais iš 100 eina kasdien tik į pliusą , tokia maždaug statistika .
Jei nori prekiaut be galvos ( automatiškai), tikėdamasis, kad lotų skaičius ar bendras pozicijų kiekis gali garantuoti pelną, nieko neišeis.
Su 90 % tikimybe patirsi nuostolius, tik nuostolių gali būti mažiau arba daugiau.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Norėčiau sužinoti paminėtos statistikos šaltinį.
Common sense is not very common
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

Arijanas, O kokia tavo nuomone yra del aktyvaus prekiavimo tarkim per diena atidaryti kelias pozicijas, jas sekmingai uzdarant?
:)
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

Arijanas, O kokia tavo nuomone yra del aktyvaus prekiavimo tarkim per diena atidaryti kelias pozicijas, jas sekmingai uzdarant?
vigo, pats atsidarinėju per dieną šimtus pozicijų , prekiauju hiper aktyviai, vienu metu prekiauju iš 5-6 sąskaitų. Dienos paros prieaugis atskirose sąskaitose +5 - +40 % ( vidurkis bendras suminis visų sąskaitų dienos pliuso 5-10 % maždaug ) . Tokią turiu šios savaitės statistiką. Ją bandau gerinti, bet nelabai jau berandu rezervų savyje statistikos gerinimui.

Šiaip, kiekvienas ieško ir randa rinkoje savo prekybos stilių. Aš einu šiuo keliu. Man jis priimtinas, nes atitinka ir charakterį ir darbo galimybes bei sąlygas.
Nesakau, kad kitų prekybos stiliai blogesni, bet aš turiu savo ir jį tobulinu nuolat.
sliekas
Rašyti privačią žinutę

161 žinutės
( +12 / -3 )

vidurkis bendras suminis visų sąskaitų dienos pliuso 5-10 % maždaug
nemaziau kaip Tonis virini
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

Arijanas :
vidurkis bendras suminis visų sąskaitų dienos pliuso 5-10 % maždaug
nemaziau kaip Tonis virini


Galvoju, kad daugiau . Bet šitie dalykai yra subjektyvūs ir dienos rezultatai priklauso ( bent pas mane nuo aktyvumo ). Jei su sąskaita mažai prekiauju , tai ir pelnas joje artimas nuliui tą dieną. Bet gi čia ne varžybos, kas ko daugiau "virina" .

Tiesiog vigo atsakiau, kad propaguoju hiper aktyvų prekybos stilių.
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

Arijanas, o galima paklausti keliais lotais per punkta atidarineji pozicijas? jeigu darai per diena nuo 5 iki 40% pozityviai, tai turetum kaip inkstas taukuose gyventi
:)
Jbm
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 / -2 )

Nėra svarbu lotų skaičius. Rizika priklauso tik nuo prekiaujančiojo galvos.

Jei prekiautojas turi galvą - jo prekybinė rizika (tikėtinas depozito dalies praradimas ) yra nulinė ( jis 90 atvejais iš 100 eina kasdien tik į pliusą , tokia maždaug statistika .
Jei nori prekiaut be galvos ( automatiškai), tikėdamasis, kad lotų skaičius ar bendras pozicijų kiekis gali garantuoti pelną, nieko neišeis.
Su 90 % tikimybe patirsi nuostolius, tik nuostolių gali būti mažiau arba daugiau.
Gal gali nuoroda pateikti, kur galima perziureti tokia statistika?
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

vigo, pats atsidarinėju per dieną šimtus pozicijų , prekiauju hiper aktyviai, vienu metu prekiauju iš 5-6 sąskaitų. Dienos paros prieaugis atskirose sąskaitose +5 - +40 % ( vidurkis bendras suminis visų sąskaitų dienos pliuso 5-10 % maždaug ) . Tokią turiu šios savaitės statistiką. Ją bandau gerinti, bet nelabai jau berandu rezervų savyje statistikos gerinimui...
Dėl smulkmenų Na nežinau, kaip tau sekasi su forex, bet su matematika tai dar reiktų pasitobulinti .
Tarkim prekiauji iš 6 saskaitu su +5% - +40%, tai į dienos pliusą +5% - +10% žinok netelpa tavo duomenys . Man gaunasi 10,83%. Skaičiavimai: 5%+40%+visi kitos keturios saskaitos po 5% ir daliname iš sąskaitų skaičiaus...
Dabar man aišku kur aš tave mačiau... Tonis, jis taip pat buvo toks pats įsitempęs ir NIEKADA jo depozitas nemažėdavo
O ir su kasdieniniu 5-10% pliusu labai greitai pasieksi viso pasaulio BVP... Tik kuris pirmas Tonis ar Arijanas
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Remiantis prieinama informacija galima manyti, kad Arijanas - Tonis. Pritaikytos tos pačios priemonės.
Common sense is not very common
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

jus ironizuojate, ar tikrai Arijanas ir Tonis taip sekmingai prekiauja?
:)
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

vigo, rizikuok tiek, kiek pats nejausi psihologinio diskomorto
Virinu visur:)
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

taigi jau seniai aisku kad cia tas pats Tonis kazkur jau maciau buvo pagaves kazkas tai paskui irodynejo kad jis tik Arijanas.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

vigo - neklausyk visokiu paistalu. daug cia yra "dievu" mokanciu liezuviu daryti neralius procentus, bet jei taip butu - gal cia nesedetu ir nemaltu liezuviu, o pvz nusipirktu sau visa valstybe
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

pritariu. vigo laikykis atokiau nuo tokiu ekspertu virinanciu po 5-10 % per diena be rizikos.
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

aciu uz patarimus o kaip tokia mintis: turint dideli portfeli ir spekuliuojant su 200taja dalim portfelio vertes.. Atidarinejau pozicijas jos pasiekia gero lygio negatyva, bet paskuj dasikasa i sioki toki + nedejau stop loss gerai isanalizavus grafikus ir atidarinejant pozicijas skaitau sumazeja rizika, ar as teisus?
:)
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

seip jei norit ramiai dirbti , tai dirbkit iki 15 % deposito , o stopai reiklaingi, bet ne tokie kaip cia kazkas rase. mano stopai nuo 100 pips iki 400 pips . O seip as tai esu megejas kartais uzeiti su didesne suma , bet tik tada kai esu garantuotas
Is visu po truputi :D
vigo
vigo
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +3 )

na tarkim turedamas 1000$ portfeliuka atidarineji pozicijas su 5$ nuo punkto pakilimo/kritimo, tai jau skaitau ganetinai mazas rizikos faktorius.. issakykite savo nuomone, kuo aiskiau ir issamiau
:)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital