Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Portfelinės investicijos

MP
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Apibrezimas butu:
Portfelinės investicijos – nuosavybės vertybiniai popieriai, nepriskirti tiesioginėms investicijoms (akcijos, kurios suteikia jų savininkui mažiau kaip 10 procentų balsų), vertybiniai skolos popieriai, rinkos ir investiciniai vertybiniai popieriai (obligacijos, vek¬seliai, indėlių sertifikatai), kitos finansų rinkos priemonės, kurios įsigyjamos pajamoms uždirbti, tačiau nesuteikia reikšmingo vaidmens priimant įmonės valdymo sprendimus. Visi skolos vertybiniai popieriai grupuojami pagal jų galiojimo terminą.
Kai kur randu, jog portfelinės investicijos yra netiesiogines investicijos..
netiesioginės investicijos – tai investavimas, atliekamas per įgaliotus asmenis arba tam tikslui skirtas finasines institucijas. Ne visi investitoriai turi pakankamą kvalifikaciją, kad galėtų sėkmingai pasirinkti investavimo objektus ir vėliau tinkamai valdyti investicinį portfelį. Tokiais atvejais jie įgyja vertybinius popierius, kuriuos išleidžia investiciniai bei kiti finansiniai tarpininkai, o šie, surinkę tokiu būdu investicines lėšas, paskirsto juos į investicinius objektus savo nuožiūra. Tokių kompanijų specialistai renkasi labiausiai perspektyvius investavimo objektus ir, kadangi investuoja dideles lėšas, dalyvauja šių objektų valdyme. Iš šio verslo gautas pajamas paskirsto saviems investitoriams.
esme tame, jog skubiai reikia parasyti referata Portfeliniu investiciju tema. As nelabai susigaudau ar Portfelines investicijos yra tik tie VP, kurie nesuteikia teises i imones valdyma (obligacijos ir pns.) ar ir kazkokios kitos investicijos, nes toks terminas kaip portfelines investicijos yra itraukinejamas ir i ivairiu saliu statistikos duomenis prie TUI ir pns.
Kas nors gal galite paaiskinti?
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

Na, pirma, tai obligacijos nesuteikia jokios teisės į įmonės valdymą, tik akcijos.
Portfelinė investicija ir kilo nuo žodžio "portfelis", kai į portfelį gali sukišti viską. Ir tu valdai tik portfelį, bet nevaldai įmonių, kurių akcijų turi portfelyje.
Netiesioginė investicija yra tai, kad savo pinigus patiki kitiems valdyti.
Portfelis yra labai plati sąvoka.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
MP
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

aciu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital