Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Spekuliacijos domenais

pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Gal kas yra nuveikes ka gero siame "versle"? Kiek zinau nemazai domenu buvo pelningai parduoti(TEO.lt , skype.lt ir t.t.). O neseniai mases isgirdusios milzino Leolt varda, lavina uzgriuvo registruoti Leo Taciau laimetojas cia tik vienas buna...
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Apie tau jau bandziau uzvesti diskusija http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&p=71295#71295 esu pats kazka i ta imerkes, rezultatas galima sakyti 0 ozingoff siaip Lietuva mano galva per maza rinka, na o uzsieny konkurencija didele
www.vaistai.info
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

http://www.delfi.lt/news/economy/energetics/article.php?id=15374151
Nu va , net ir imone Leo lt kazkas spejo iregistruot
Pasigyre rinkejams ,koki grazu jie busimai bendrovei pavadinima isrinko
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

pirmyn1 - noriu pagerinti tavo "kiek zinau" - skype.lt nebuvo parduotas, o buvo padovanotas. Su manim gali nesigincyti, nes pats organizavau dovanojimo "procesa". Jeigu tu nusiteikes imti bendroviu pavadinimu domenus, tai.. ka as galiu pasakyt.. viena slykscia diena tau labai nepasiseks, kai susidursi su tokio mgbaltic kokiu nors nauju projektu. Pinigu teistis tau tikrai neuzteks. Sistema paprasta - stebi registru centro naujus juridinius asmenis ir registruoji. Kita, labiau uztikrinta, ir turinti ne vieno asmens paklausa, schema - supirkineti bendriniu zodziu domenus (bankas.lt, medicina.lt, vaistas.lt etc). Ta pati gali daryt pvz bulgarijoje, jei moki vietine kalba.
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=15387186
Ateme ir bendrinio zodzio domena.
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

kaip manai, ko vertas tos bobos teisejos argumentas "vardą dabar galės registruoti bet kuris asmuo, tačiau svarbiausias aspektas yra sąžiningumas." ?. Mano lengvai kompetetinga nuomone - nesikeikiant, puse cento. As galiu lazintis is 100 baksu bet kokiu kursu, kad biciukas labai sekmingai atgaus savo domena aukstesnes instancijos teisme.
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=15387186
Ateme ir bendrinio zodzio domena.
Na dar vienas pavyzdys kad lietuvoje laimi tie kas babkiu daugiau turi...
Idomu kiek teiseja gavo is svyturio???

Juk biciukas iregistravo svyturys.lt domena, o ne "svyturys"... As iregistravau, sumokejau, tai kaip galima is mane tai atimti.... Pasaulyje sis biznis senas kaip karas ir niekam klausimu nekyla... Tik va lietuviu instancijoms tai nedasunta...
Ekonomikos magistras
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Mano nuomone Denisai truputi klysti... isvis tas domainu registravimas kazkaip nelabai mazu reikalas, stambios korporacijos ir registratoriai daznai nusigriebia grietinele ir kazkaip perima domainus, esu skaites kai vienas rusas per .us domainu registracijos vaju buvo uzregistraves fuck.us, mazdaug po savaiteles domainas mislingai buvo is jo perimtas... ozingoff per .EU 1maji registracijos etapa irgi bandziau imti 50 ivairiausiu domainu, nieko gero nepaemiau kazkas buvo greitesnis ozingoff
www.vaistai.info
Limonas
Limonas
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +47 / -29 )

siaip, kaip jau sakiau, puiki terpe yra bendriniu zodziu "nisa". Vat isivaizduokim, kad as klientas, turiu per daug pinigu, reikia kreiptis i koki nors banka. Ka as darau ? einu i www.bankas.lt. reikia isbetonuot mano sandeli?. kur einu ? i www.betonavimas.lt. Imones suinteresuotos (bent jau taip turetu buti), kad pirkejo asociacijos su produktu itrauktu asociacijas su ju imone. Kiek as esu pastebejes, sitoki "sales message" buda pasirinko tas pats betonavimas.lt, spaustuve.lt, apklausos.lt, daugiau neatkreipiau demesio. Tad uzsiemimas siuo bizniu gali buti daug gilesnis nei perku-parduodu. Teisingai motyvuojant turtinga domeno galima pirkeja, kaip cia jam pasiseke marketinginiu poziuriu, galima uzkalt ir 50 000lt. Vienas mums visiems zinomas gana sviezias (apie 3 metu) portalas vien i marketinga investavo 400 000 lt. Tad tie 50 000 uz "gera" domena sukeltu reakcija "tu tik duok ir greitai !!". Gal kils klausimas - kodel as pats tuo neuzsiimu? Siuo metu man neaiski situacija.. tiksliau jos perspektyva. Yra .eu domenai, kurie neaisku ar pasiteisins europos mastu, yra .lt domenai, kurie kaip ir turetu pradeti nykti, jei pasiteisins .eu. Net ir mano ausis dar nepripratusi prie .eu . Apklausos taskas eu... arba apklausos taskas y ju... Nu neskamba.. Plius man ir kantrybes neuztektu laikyti domena 5-9 metus. Kita mano baimes pateisinanti priezastis - tie patys .us domenai. Kazkaip nesiverzia amerikieciu imones juos "zabivat' ", tsaknt.
miurdock
miurdock
Rašyti privačią žinutę

165 žinutės
( +20 / -12 )

Dar čia naujovė, su laituviškomis raidėmis registruoti galimybė paskaitykite į temą apie spekuliacijas

Internetinių adresų perpardavinėtojai nusitaikė į neapdairius verslininkus
http://www.verslosavaite.lt/content/view/1942/123/
jei turi tai ir duok

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital