Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus

minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

tuomet perkelk šias kalbas apie Amway. Čia irgi MLM esmė?
"Amway - viduramžiai". Žodžiai ne mano.

Kiekvinas iš mūsų turi rimtas kompanijas, kuriose dirba, ir turi tam tikrus žaidimus. Norint sueiti į kontaktus su kitu marketologu-apsikeičiame ir pasakome rizikos lygį. Statistika, kad iš 10 kompanijų po metų lieka viena, o iš 100 po penkių metų lieka 5. o kas nori patikimų ir rimtų, prašau atsiverčia bbb.org ar kitus saitus ir išsirenka tikrai rimtą kompaniją.

Na tai įvardink tą rimtą kompaniją? O žaidimai tavo iliustracijose kol kas panašesni į kažką tarp oro pilių ir aferų.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Aš ir pats netikėjau tuo MLM. Man dar mokykloj mergina mano siūlė užsiimt. Bet kažkaip nereikėjo man tų skalbimo miltelių.
O dabar, kai jau sūnų auginam, tai geriau atrodo už parduotuvinius. Tai ir sutartį pasirašėm. Internete skalbiklio sudėtį pavyko tik čia rast: http://www.quixtar.com/Documents/IWOV/VIS/010-en/pdf/MSDS/7945_SA8LiquidDetergent.pdf Ten visa instrukcija, ką daryt, kai patenka į akis ar kažkaip (Safety data sheet).
Kol kas kaip pagrindinis pajamų šaltinis yra nuolatinis darbas nuo 8 iki 17. o kitos veiklos: investavimas, fotografija, MLM, statyba yra tik užklasinė veikla ir hobiai. Kurie savy turi daug potencialo tapt rimtesniais pajamų šaltiniais.
Tiesa dar buvo užsiminta, kad nauji MLM nariai nepažįsta senųjų uždirbančių daugiau nei po 1000 Lt. Asmeniškai jau pažįstu 2 žmones kurie niekur kitur nedirba tik MLM ir gauna nemažiau nei po 10 000 Lt. į mėnesį. Ir nepersistengia siūlydami.
o paskaičiavęs produktų kainą ir palyginęs kiek prekės kainuoja prekybos centre ir mano perkamos aš matau, kad pirkdamas tik su standartine nuolaida nepermoku, o kur dar nuolaida nuo apyvartos... Gaunasi, kad naudoju ir taupau.
Principą aš prekybos suprantu. Neveltui 6 metus mokiausi verslo vadybą ir administravimą. Pats daugiau nei 6 metus versle dirbu. Žinau iš kur žmonės pinigus gauna. todėl ir nemoku po belekiek pinigų už brošiūras. Nors kitą vertus, jų vertimas, maketavimas irgi kainuoja.
Žodžiu, kiekvienas verčiasi savaip.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

minri, prašau blaivus Nieko tokio požiūris į MLM ir konkrečiai Amway. Ko daugiau reikia? Aš asmeniškai naudoju Amway, bet dirbti joje man nepatinka. O Nieko tokio nelabai stengiasi, bet jam sekasi. Kodėl? todėl ,kad bendrauja kaip ir mano aprašyta žvaigždė ne su kuo papuola. Apie tai aš irgi rašiau. Jei aš neteisus Nieko tokio paneigs. Bet čia yra blaivaus mąstymo pavyzdys. Visas normalus pasaulis taip mąsto. Bet tai netrukdo mum būti skirtingiem.
yra dar ir ekonomisto požiūris. Amway sena kompanija, kurios kilimo kreivė lėkšta. Jaunos kompanijos turi galimybę staigiai kilti. Va ir ieškai tos vienintelės nepakartojamos O ar spekuliantam tokie žaidimai nepažystami?
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Rimtų kompanijų? prašau.http://www.iasotea.com/234711 Bazinis produktas organizmą valanti arbata. Skysti vitaminai su 74 mikro elementais ir eteriniai aliejai. Įstojimas 8 doleriai. Šiandien 18 val. vyks konferencija per internetą iš Lietuvos.
Kompanija kurios kūrime aš dalyvauju geyode. supermarketas internete.
just_as
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +39 / -17 )

o paskaičiavęs produktų kainą ir palyginęs kiek prekės kainuoja prekybos centre ir mano perkamos aš matau, kad pirkdamas tik su standartine nuolaida nepermoku, o kur dar nuolaida nuo apyvartos... Gaunasi, kad naudoju ir taupau.
Ir dar kuo daugiau suvartoji, tuo daugiau sutaupai. Belieka tik varot be perstojo ir tuoj milijoną sutaupysi.
Juokingos tos kalbos apie užimtumą, nenorą stovėt eilėse. Nori pasakyt viską MLM'u perki? Taigi nueini duonos, sviesto nusipirkt, tai tuo pačiu ir muilo paimi, ir skalbimo miltelių.
Kad plečiasi MLM tinklai, tai čia ne faktorius, nes paskutinius 50 metų plėtėsi praktiškai visos verslo sritys. Bet gi negali iš 100 žmonių 98 būt pardavėjai o tik 2 gamyboj likt.
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Rimtų kompanijų? prašau.http://www.iasotea.com/234711 Bazinis produktas organizmą valanti arbata. Skysti vitaminai su 74 mikro elementais ir eteriniai aliejai. Įstojimas 8 doleriai. Šiandien 18 val. vyks konferencija per internetą iš Lietuvos.
Kompanija kurios kūrime aš dalyvauju geyode. supermarketas internete.
Husaras,jei turi gyvus senelius,tu ju paklausk apie organizma valancias priemones.Esu tikras,kad gausi fantastisku ir-GARANTUOJU-ekologiskai sveiku patarimu ta tema,o jei turi biznieriaus talenta,gali pats sukurti tokia piramide[perku ir lobstu]principu.Man nesiulyk,moku pats.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Rimtų kompanijų? prašau.http://www.iasotea.com/234711 Bazinis produktas organizmą valanti arbata. Skysti vitaminai su 74 mikro elementais ir eteriniai aliejai. Įstojimas 8 doleriai. Šiandien 18 val. vyks konferencija per internetą iš Lietuvos.
O be referal ID nuorodos niekaip neišeina pateikt?
Eilinis Herbalife. Daug skambių frazių ir daugiau nieko. Beje pritariu nuomonei, kad ir šiaip maisto papildų industrijos nauda labai stipriai abejotina.

Kompanija kurios kūrime aš dalyvauju geyode. supermarketas internete.

O tai kuom tai patraukliau už eBay ar Amazon parduotuves?
Beje kur IPSUM'as dingo? Irgi gi kažką panašaus konstravo.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Ir dar kuo daugiau suvartoji, tuo daugiau sutaupai. Belieka tik varot be perstojo ir tuoj milijoną sutaupysi.
Juokingos tos kalbos apie užimtumą, nenorą stovėt eilėse. Nori pasakyt viską MLM'u perki? Taigi nueini duonos, sviesto nusipirkt, tai tuo pačiu ir muilo paimi, ir skalbimo miltelių.
Kad plečiasi MLM tinklai, tai čia ne faktorius, nes paskutinius 50 metų plėtėsi praktiškai visos verslo sritys. Bet gi negali iš 100 žmonių 98 būt pardavėjai o tik 2 gamyboj likt.
Milijono nesutaupysiu, nes tiek neišleidžiu. Maisto produktus perku prekybos centruose. Nes nėra iš ko rinktis. Jei randu turguj, perku mieliau iš turgaus. Aš jeu nei muilo, nei skalbimo miltelių nepaimų iš prekybcentrio. Nereikia.
O kodėl negali iš 100 tik 2 būt gamintojais? Juk dabar kai tokios technologijos tuoj visai nereiks žmonių. Robotai viską gamins. Reiks tik pardavinėt.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

va toks :
Husaras,jei turi gyvus senelius,tu ju paklausk apie organizma valancias priemones.Esu tikras,kad gausi fantastisku ir-GARANTUOJU-ekologiskai sveiku patarimu ta tema,o jei turi biznieriaus talenta,gali pats sukurti tokia piramide[perku ir lobstu]principu.Man nesiulyk,moku pats.


Sako ekologiškiausia priemonė nuo visų ligų yra paprastas vanduo. Tik jį prieš tai jau reikia filtruoti. O žinot koks bus geriausiais biznis po kelių metų? Vandens valymas. Alternatyvios energijos šaltiniai. ir daug daug kitų. Kas dabar turit pinigų tai ieškokit galimybių. Neveltui Lubys ruošiasis statyt vėjo jėgainę prie Anykščių.
MLM yra tik būdas parduoti, o ne kažkokia neaiški schema tapti milijonierium. Sukūrei produktą, kurį sunku parduoti padėjus į lentyną, tai ir pardavinėji MLM principu. O pagaminus monopolinį produktą jokio MLM nereikia. Pavyzdys, el. energija. Kam tas MLM RST ar VST?
O MLM pardavinėjant investicinius fondus visai kažkaip nesusiriša man su MLM principu. Jau labiau su nelegalia finansine piramide. Ypač kur per dieną 1 proc. žada palūkanų. Tai per metus 365 proc.? Madofas taip investavo. Matom kuo baigėsi. Tiksliau dar nesibaigė.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

minri savo poste pakeičiau nuorodą. pakeist ir tu savo postą (ištrink nuorodą su referalu).
Savaime suprantama, kad tokią arbatą galima nesunkiai pasigaminti ir čia Lietuvoje. Nes, beveik visos žolės auga ir čia Lietuvoje. tikrai taip, be ginčų ir kiekvienas užsiimantis šia arbata tai žino. Ir, kai aš buvau supažindintas su šia kompanija peržiūrėjau visus tinklapius kuriuose kalbama apie tas žoles. ir tokios mintys buvo taip pat. Nieko naujo po šia saule. bet yra toks papratas reikalas, o kaip aš tas žoles parduosiu Amerikonui, Ispanui ir.... todėl renkuosiu tai ką pasirinkau. bet ir tai dar ne viskas.
Jei reikia rinktis: eiti į laukus ir rinkti žoles ar vaistininkus, aš geriau pasėdėsiu prie interneto, pasitrinsiu socialiniuose tinkluose, pabendrausiu...o toliau kaip bus taip bus..
Visoj Europoj, o ir visame pasaulyje madingi blusų turgai. ten ką labai didelis biznis...kai kam galbūt, bet didžioji dalis eina bendrauti. Net į paprastą turgų šeštadieniais dalis eina ne pirkti, o bendrauti....Šiandien ne prekių trūksta, o bendravimo. Aš ten išvardinau 8 punktus, kodėl žmonės užsiima MLM. Ne visiem pinigai yra svarbiausias dalykas.
Kas yra krizė? Krizė yra tai, kad mes patenkinome maisto, daiktų poreikius, bet neturime naujų poreikių. O kai turėsime naujus poreikius tai ir nauji verslai atsiras. Kas ir vyksta.
O dabar apie IPSUM. Taip nuo ipsum aš pradėjau. Fabrisas Karerve sukčių sukčius, bet MLM nuo to man prasmės neprarado. O gal ir pats buvai šioje kompanijoje. Jei ką parašyk į PM.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

O dabar apie IPSUM. Taip nuo ipsum aš pradėjau. Fabrisas Karerve sukčių sukčius, bet MLM nuo to man prasmės neprarado. O gal ir pats buvai šioje kompanijoje. Jei ką parašyk į PM.
Kai tokie pagrindai tada suprantama, kodėl toks aršus propogavimas. Jei mane taip būtų kalbinę į MLM, aš tikrai būčiau nepasirašęs. Jokio patikimumo, jokio rimtumo. Labiau panašu į šaraškino kontorą nei į rimtą MLM O šito puslapio http://www.namuverslas.page.tl/ visai niekam nerodyčiau. "Forex invest" man asmeniškai iš pirmo žvilgsnio atrodo, kaip du vandens lašai panašu į Madofo fondą. Tik Forex Invest procentai didesni garantuojami (nuo 380 proc. metinių palūkanų) "Jei padedate 1000 tai darbo dieną jum skaičiuoja 15 dolerių ir t.t. O jei 5000 tai 2% į dieną ir t.t."

Tikiuosi nepažeidžiau jokių teisių ar taisyklių ir nieko neįžeidžiau. Tiesiog mano tokia nuomonė apie MLM. O pakvietimas parašyt į PM primena pakvietimą išeit į lauką pakalbėt. Husarai, nieko asmeniško, tiesiog Jūsų pardavimo būdas man nepriimtinas. Ypač kas liečia internetinį marketingą. Bent kol kas.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Šiek tiek nukrypsiu. Kaip ir minėjau, esu istorinio karo klubo narys. Valkiojamės po visą Europą. Mūšis užtrunka valandą, kai kas būna mūsų priešai dėl žiūrovų, bet tikrasis vyksmas yra stovyklose...tai žino tik tamsi naktis...
Kadangi mūsų uniforma ir buitis turi atitikti laikmečio reikalavimus tai Europos blusų turgai yra būtinybė. O jei į turgų nuvykstame apsirengę savo uniforma tai dažnai būname ir dižiausia turgaus vertybė ir net mum patikusius daiktus gauname dovanų. Valiulis ko blusų turguje sėdi? Gal jam pinigų trūksta? O gal jis ten daug uždirba?
Sakysim profesija kriminalistas, ar vien dėl pinigų žmogus dirba, ar jam kaifas raškyti nusikaltimus?
Gerai, arčiau reikalo. Per Forex- invest aš įlindau pas jus forexsistus, kai sužinojau, kad savo darbo kambaryje turite kelis televizorius ir t.t. supratau, kad ne vien pinigai jum rūpi, bet nejučia domitės ir politika ir viskuo. Ar sutinkate, kad ne vien pinigai jus į tai veda? Manau, kad nelabai prašoviau pro šalį. Jūsų ši veikla gimdo naujus poreikius.
Tai va, man kompanija geyode yra tas pats. Ten kuriame naujus santykius. Tai kūryba, menas.
šiaip aš norėčiau sukurti naują temą apie naujus poreikius, naujos rūšies egoizmą ir naujus verslus (MLM tai tik maža dalis to).
Jei yra pritarenčių, siūlykit.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Nevykęs bandymas pakeist temą.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

NepritarEm.
Drįsčiau spėti, kad į Fx veda būtent pinigai (įsivaizduojamai lengvi) ir daugiau niekas.
Į turgų einame ne dėl bendravimo, o dėl prekių, kurių nėra parduotuvėje (bent aš). O kai kurių turginių ir MLM'ininkų noras "bendrauti" yra greičiau tų institucijų minusas.
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

oi, kad jūs žinotumėt kas jus veda, taip nekalbėtumėt. Pinigai, žinoma, pinigai, bet kai pinigai priklauso nuo pasaulinių įvykių, nejučia, net ne savo noru domina pasaulio įvykiai ir pamažu tampi žinovas ir atsiranda nuojauta, kuri nejučia veda gilyn.
Atimkite iš kriminalisto nusikaltėlį... gyvenimas praras prasmę.
Pakilkit aukščiau taip vadinamo blogio ir gėrio.
Kai karo nėra, mes žaidžiame karą
tomasg
tomasg
Rašyti privačią žinutę

1373 žinutės
( +132 / -65 )

"oj, kad jūs žinotumėt..." - pretenduojate į žinantį? Nors kalbate klišėmis. Nereikia (pagal save?) įsivaizduoti, kad kitiems trūksta TOKIO bendravimo, kokį suteikia turgus arba MLM atstovas, arba tokio pasaulio suvokimo, koks reikalingas spekuliuojant biržoje. Nebūtinai interesų ratas apsiriboja birža, pop. psichologijos ir marketologijos knygučių skaitymu ir rašymais sp.lt.
Ginciuz
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +24 / -5 )

Kažkada universitete aiškino, kad perkame ne prekę, o mokame pinigus tam, kad patenkinti vieną ar kitą poreikį. Perkame TV, kad galėtume žiūrėti, alkoholį - kad apsvaigti, tušinuką - kad rašyti. Prekė - tai tiesiog būdas patenkinti atsiradusį poreikį.

Tradicinis verslas tenkina jau esamus poreikius. Pradeda gaminti produktą ar teikti paslaugą tada, kai atsiranda paklausa, tam tikras poreikis. Na ką noriu pasakyti, kad pirkėjas ateina pas pardavėją, nes jam kažko reikia.

MLM'e viskas atvirkčiai: pardavėjas ateina pas pirkėją, ir jam pradeda pardavinėti. Klausimas. Ar pirkėjas perka dėl staiga atsiradusio poreikio labai kokybiškai išsiurbti kilimą, ar dėl poreikio turėti pinigų? Kuris poreikis pirkimo procese turi didesnį svorį? Prekės ar galimybės užsidirbti?

Na mano įsitikinimu - galimybė užsidirbti.

Taip kad, jei MLM'e kliento poreikis užsidirbti nusveria kitus poreikius, visa verslo filosofija bus paremta to poreikio stimuliavimu. Istorijos apie turtingą senatvę, prabangos demonstravimas, pavyzdžiai kaip žmonės iš to prasigyveno. Visokiausi mokymai, kaip tapti pardavimų guru ir pan.

Kiek procentų žmonių MLM'e yra TIK vartotojai...?

Taip kad žiūrint iš verslo pozicijų, nėra jokio tikslo skirti didelio dėmesio prekei. Bet koks ilgai galiojantis produktas tinka. Na dar nesenstantis turi būti ir pigus pagaminti. Nes ne produkte esmė.

Na ir iš pačio Husaro postų, galima daryti išvadą, kad durnių skaičius baigtinis. Su keliom kompanijom dirbi? 5? 10? Kiek jų po metų lieka? Na ir dar, dirbant net su vienu produktu prireikia nemažai laiko kol perpranti visas peripetijas, o ką jau kalbėt kai jų koks 50... Na juk matosi, kad MLM'čikai mėtosi bendormis frazėmis apie kokybę, taupumą. Informaciją, kurią turėtų pateikti, liepia susirasti internete. Pasikartosiu, bet man tai tik dar kartą įrodo, kad MLM'as ne produktus pardavinėja, o galimybę užsidirbti.

MLM'as manęs nevilioja nei kaip kokybiški produktai, nei kaip būdas užsidirbti. Na produktų ir pigesnių ir kokibiškesnių galima surasti, tuo labiau geresnių būdų užsidirbti. MLM'as kaip būdas užsidirbti iš vis yra tragedija... Ta prasme idėtų darbo valandų ir gauto atlygio santykis.

Aš pokerį online karts nuo karto pažaisdamas darau vidutiniškai 4$/val. Manau gaunasi tikrai daugiau nei MLM'e...
iš šono žiūrint
iš šono žiūrint
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės
( +75 / -6 )

nu chebra pavarot ... ir pavadinimų kokių sugalvojat elementarioms piramidėms....Piramidė ji visur piramidė ar aferoj ar versle ir visada anksčiau ar vėliau atsiranda pralaimėję.O šiaip toks tradicinių prekių platinimo būdas kaip ir pasmerktas dėl pasikeitimų pasaulyje: su internetu gamintojas gavo priėjimą prie galinio vartotojo , o vartotojas gavo galimybę pirkti pigiau, nebrangus mažų siuntų pristatymas tapo pigesnis , nei sandėlių ir personalo išlaikymas pardavimo šalyse. Tokie ir panašūs dalykai techniškai parengė pirkimo įpročių pasikeitimą , o toks dalykas kaip laiko trūkumas ir gyvenimo tempo didėjimas praktiškai į pirmą vietą iškelia pardavimo technologijas, kurios leidžia pirkti akimirksniu , negaištant laiko parduotuvėse ir bendravimuose .O ir pirkėjai po truputi pradeda suprasti, kad yra gamintojo kaina ir kaina neišmanantiems pirkėjams.....
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Manyčiau ,kad mes čia truputį užsiciklinom. Kuriu naują temą kuri vadinsis verslumas. Tuoj wordu parašysiu. Ieškokime naujų sąlyčio taškų.
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Husaras gerą taktiką įkirtęs. Kai kalba pakrypsta nepageidaujama linkme - tiesiog daro naują temą.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital