Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pasidaliname savo tikrais rezultatais pagal TA, FA, EWA, Zvakes

sliekas
Rašyti privačią žinutę

161 žinutės
( +12 / -3 )

Pradirbu apie 800Lt. Apie 40 proc. nuo kapitalo.
fishas
Pas mane spalio men:
Pajamų (neatskaičius komisinių) 1097258.25
Išlaidų (pridėjus pirk/pard komisinius -1063326.83
Viso +33931.42

kokie mes visi skirtingi
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


paskutiniai 3 mėnesiai 2006 metais, pirkimas pažiūrėjus į lubas, rezultatas +~15%, neaktviai prekiaujant.
2007 pradėta domėtis daugiau FA, vasara pradėjau labiau studijuoti TA, dabar portfelio priaugis siekia ~+30%, dėja atsilieku nuo planų
Daugiau remiuosi FA, TA naudoju tik pagrindą: kanalai, palaikymai pasipriešinimai, bei EMA. Kai negaliu aktyviai stebėti biržos perku maždaug 3 mėnesiams. Ir jei turiu cash dasiperku pakritusių akcijų.
hansas
hansas
Rašyti privačią žinutę

205 žinutės
( +112 / -91 )

To sliekas:

o jei sukeitus ju kapitalus, ar a.zalias dar prekiautu po pirmu metu?
... kokie zmones, tokia ir salis...
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Arturai, nemanai, kad dalis tavo problemu kyla del prasto rizikos valdymo? As aisku nezinau, kaip ir ka tu ten darai, bet -40% ir -22% rodo, kad tikrai turi problemu sioje srityje.
Mano patarimas tau butu gerokai sumazinti savo lukescius (pvz. uzsibrezk tiksla uzdirbti 30% per metus, o ne 80 ar 96) ir gerokai apriboti rizika (pvz. stengtis islaikyti maxDD maziau 10%).
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Man taip pat pries nieka nereikia teisintis, taciau as i prekyba ziuriu, kaip i versla, todel -40% man butu tolygu bankrotui. Tiesa sakant, per pastaraji pusmeti mano didziausias santykinis kritimas buvo 2.99%. Zinoma, teoriskai jis gali buti didesnis (iki mazdaug 8%), taciau dar neteko tokio patirti. Tuo tarpu pelnas sieke mazdaug 14% per pusmeti. Zinau, kad tai nera daug, pagal sio forumo "standartus", taciau tai yra tik truputi maziau mano tikslo (30% per metus).

Del "rezultatas pagal rinka". Mano poziuris yra visai priesingas. As stengiuosi zaisti market-neutral zaidima. Ir man tai pukiai sekasi - mano kapitalo kreives ir S&P500 indekso tarpusavio koreliacijos koeficientas yra -0.21. Kitaip sakant, jie visiskai nesusije.

Taip pat as nesutinku, kad "pradirbti pinigus yra naudingas reikalas". Taip, as taip pat esu prarades siek tiek pinigu eksperimentuodamas (galbut as is to ko nors netgi ismokau), taciau is tiesu mokytis as pradejau tuomet, kai supratau, kad galiu kontroliuoti (pilnaja to zodzio prasme) prisiimama rizika, o ne tiesiog atsiduoti rinkos malonei.
optimistas
Rašyti privačią žinutę

896 žinutės
( +226 / -272 )

Na nezinau kaip jums,bet man ilgalaikis investavimas kolkas pasiteisina!Aisku reikia aptikti tinkamas pozas!Dar vienas svarbus dalykas ar prekiauji su 2000Lt,o po to smarkiai didini(aisku rizikuoji visada!),ar ir lieki tik su nedideliu kiekiu!Pvz top sporte negaliu perlipti ir zaisti didesnem sumom,nors visumoj pliuse,o kazino minuse(vienareiksmiskai),todel akcijose stengiuos pirkt ne kas populiaru,o tas imones,kurios rodikliai geri,aisku kartais paspekuliuoju,bet rezultatas +30/-70% zodziu nepataikau!Prekiauju nuo 2003m berods!Pradejau kaip ir a.zalias panasiai tik su pliusu nedideliu,o tada be jokiu TA ir FA gavau info is keleto asmenu,vienas is ju itakingesnis ir ju spejimai(gal zinojo) sutapo ir pasiseke!As manau,kad kai suma tampa didele,tai viskas kas virsija 15-20% pelno jau gerai,jei maziau,tai neverta nervu gadintis,beje 2006m. tik 10% pelno!INVL pavede smarkiai,bet uztat ateityje manau nepaves:wink!Dar pasidariau isvada,kad TA padeda laiku parduot,kas labai svarbu,nes gobsumas uzvaldo ir po to jau tenka vadovautis taisykle,kai pigu dasipirk,o ne parduok,pvz Lifo(aisku visada reikia sekti rezus ir planus ateiciai!).Ketinu TA pasidometi labiau!
Kiti cia daugiau papostino,o as cia viska i viena sugrudau,kad trumpiau butu!
Dar pridursiu,kad vis truksta cash'o,nes vis rankos uzniezi uzsipirkt,kai laisvu yra,o po to save griauzt tenka,kad ne taip padaryta buvo,nieko gal ne teorijos,o pamokos is savo klaidu pades ateityje ju isvengti!!!
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

to optimistas ,

Klaidų neišvengsi NIEKADA, nes nesusigaudai, kur yra tavo klaida.
Tavo klaida pagrindinė yra tavyje pačiame, tavo požiūryje.

Rašai :
" Dar vienas svarbus dalykas ar prekiauji su 2000Lt,
o po to smarkiai didini(aisku rizikuoji visada!),ar
ir lieki tik su nedideliu kiekiu! "

Aišku rizikuoji visada ? Jei tau tas aišku , tai man niekas čia neaišku.

Mano formulė : " Smarkiai augi , ir nerizijuoji NIEKADA ".

Tai neatitinka tavo suvokimo, tavo supratimo, tavo požiūrio ? Nieko tame blogo nematau. Tai tik tavo ir taip manančių problema , bet ne mano.

Pats sprendžiu visai kito lygio problemas . Terminai NERIZIKUOJI ir SMARKIAI AUGI yra pakankamai subjektyvūs. Tad tą "smarkiai" siekiu įgyvendinti kasdien, kas savaite su maksimaliai didesne skaitine reikšme.

Rizikos nėra jokios , jei visus užnugarius apsisaugai dvigubomis, trigubomis, keturgubomis barikadomis.

Ir dar: man artimas a.zalias POŽIŪRIS ir SUPRATIMAS. Gal dėl to , kad ne ekonomistas .

Pagal pasaulinę statistiką geriausius rezultatus VP ir valiutų prekyboje pasiekia inžinieriai ir advokatai. Ekonomistams sekasi nepalyginamai blogiau. Tad tik galiu užjausti dėl netinkamai pasirinktos profesijos. Dalį posto parašiau humoro forma, tad neįsižeisk, nes įžeisti nesiekiau. O ir į asmeniškumus nesileiskim.
Su panašiu požiūriu į tavo matau ne vieną ir ne du postuotojus. Tad asmeniško nieko nėra čia. Sukritikavau tavo tik požiūrį, bet ne tave.
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

Mano formulė : " Smarkiai augi , ir nerizijuoji NIEKADA ".
O nepamastot, kad su tokiais postais darot zala maziau patyrusiems???? Primena viena neseniai ismesta veikeja Toni. Jo prekiavimas be rizikos susivede i ta, kad prikurus daug webmoney saskaitu, planuose buvo ant kiekvienos susirinkt po 5 usd is Marketivos brokerio
Nezinau, kaip jus, bet as prekiavime megstu konkretuma, o ne is kiauro i tuscia pilstyma. Indzinieriu darbas irgi toks pat, ar ne????
Virinu visur:)
optimistas
Rašyti privačią žinutę

896 žinutės
( +226 / -272 )

to optimistas ,

Klaidų neišvengsi NIEKADA, nes nesusigaudai, kur yra tavo klaida.
Tavo klaida pagrindinė yra tavyje pačiame, tavo požiūryje.

Rašai :
" Dar vienas svarbus dalykas ar prekiauji su 2000Lt,
o po to smarkiai didini(aisku rizikuoji visada!),ar
ir lieki tik su nedideliu kiekiu! "

Aišku rizikuoji visada ? Jei tau tas aišku , tai man niekas čia neaišku.

Mano formulė : " Smarkiai augi , ir nerizijuoji NIEKADA ".

Tai neatitinka tavo suvokimo, tavo supratimo, tavo požiūrio ? Nieko tame blogo nematau. Tai tik tavo ir taip manančių problema , bet ne mano.

Pats sprendžiu visai kito lygio problemas . Terminai NERIZIKUOJI ir SMARKIAI AUGI yra pakankamai subjektyvūs. Tad tą "smarkiai" siekiu įgyvendinti kasdien, kas savaite su maksimaliai didesne skaitine reikšme.

Rizikos nėra jokios , jei visus užnugarius apsisaugai dvigubomis, trigubomis, keturgubomis barikadomis.

Ir dar: man artimas a.zalias POŽIŪRIS ir SUPRATIMAS. Gal dėl to , kad ne ekonomistas .

Pagal pasaulinę statistiką geriausius rezultatus VP ir valiutų prekyboje pasiekia inžinieriai ir advokatai. Ekonomistams sekasi nepalyginamai blogiau. Tad tik galiu užjausti dėl netinkamai pasirinktos profesijos. Dalį posto parašiau humoro forma, tad neįsižeisk, nes įžeisti nesiekiau. O ir į asmeniškumus nesileiskim.
Su panašiu požiūriu į tavo matau ne vieną ir ne du postuotojus. Tad asmeniško nieko nėra čia. Sukritikavau tavo tik požiūrį, bet ne tave.
Na nezinau gal mano poziuris ir klaidingas,bet tarp tu 98%,kurie pradirba neesu,beje dabar sedziu su akcijom,tai kai parsiduosiu tada bus galima skaiciuot reza!As geriausias nebusiu(sioj vietoj vertinu save manau realistiskai),tai faktas,bet siekiu savo reza pagerint,todel ir rasiau,kad reiktu ir TA daugiau demesio skirt,nes anksciau man pakakdavo FA ir "gandu"(taip pavadinsiu),nes zinau veikeju,kurie turedami insaido gerai uzdirbo,nes musu rinka yra maza ir nepakankamai nelikvidi,nes kai momenta praleidi,tai parsiduot daugiau akciju nenumusus kainu sunkoka buna,beje cia ir kitiems 2003-2005m. nereikejo nieko skaidyt imi uz visus viena akcija ir darai nebloga pliusa,siuo metu be abejo tai aktualu,o ypac ismetyt regionais,nes jau nekyla viskas kaip anksciau ir neuztenka vien "drasos" investuot,o reikia ir profesionalumo!
Dar tie rasymai apsidedu tom barikadom,tai primena irgi pasvaiciojimus,cia sedintys nori daryti pastoviai pelna,o jei tu nepataikei tai tuo periodu neuzdirbi,tai tokiem kaip tu "smarkiai augi" tolygu minusui.Gali buti,kad kazkur negerai galvoju,bet nemazai dalyku jau darau kitaip ir tai mano portfeliui eina i geraja puse,reiskia tobuleju.Daugiausia praradimu bent jau man ivyko per gobsuma,cia jokios barikados nepades!Jeigu a.zalias konkreciau kazka isdesto,tai is jo galima pasimokyt,ar kazka perimt,o tamsta tik pazerei savo strategija niekuo neparemta,beje as mokiausi mechanika kuri laika,na inzinierium netapau,bet supratimo toje srityje turiu,ka as galiu padaryti,kad man geriau sekesi pardavimu srityje...
neras74
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( +12 / -2 )



Paskutinį kartą redagavo: neras74 (2010-02-28 22:37)
greed is good
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Pirkau,palaikiau,nepakilo,fiksavau minusa.
Ir taip tris kartus.
O prekiauji jau sesti metai.
O rinka tai krentanti.Ka sako vadoveliai tokiu atveju?...
Kazkaip keistai atrodo.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
pranasblk
pranasblk
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +2 )

va toks: Vadoveliai sako kad reikia bent ~50 matavimu kad vidurki (graza) ir dispersija (rizika) nors kiek padoriai ivertinti.

Taip kad galima pasiskaiciuoti, kiek reikes metu kad suprasti ar gerai ar blogai daroma ...
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Sveikas protas sako
1.darai short
2.gaudai peilius[didele rizika,bet sansas]
3.pildai ir laikai
4.nepildai,bet ir neparduodi su minusu
5.tam reikia prekiauti su savo pinigais,nes problemos su skolintais gali privesti prie dar didesniu seimoje:blush
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Didziausia mano klaida siemet-paskubejau atpirkti kai kurias pozas.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

va toks: Vadoveliai sako kad reikia bent ~50 matavimu kad vidurki (graza) ir dispersija (rizika) nors kiek padoriai ivertinti.
Kodel tapatini dispersija ir rizika?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Viena iš investicinių portfelių teorijų riziką vertina pagal standartinį nuokrypį.
Common sense is not very common
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Absurdas..
Tarkim yra dvi sistemos. Ju metiniai rezai, %:
1) -2, 100, -2, 50, -2, -2, -2
2) -30, -20, 30, -10, -30, -10, -10
Pirmosios sistemos rezultatu standartinis nuokrypis yra mazdaug dvigubai didesnis nei antrosios.. Kaip cia taip? Mazi nuostoliai ir dideli pelnai didina rizika?!!
pranasblk
pranasblk
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +2 )

to: fvmn

Naudojant standartini nuokrypi yra kazkoks statistinis matas, kuri analytikai kazkiek supranta

Dar vyrauja nuomone CFA autoritetu, kad semideviation'as (kur skaiciuojami tik neigiami nuokrypiai) nera progrnozuojami i ateiti (nestabilus ivertis) ir nepritaikomas statistineje analizeje.
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Nesuprantu, kodel puse nuokrypio yra maziau "prognozuojamas i ateiti", nei visas nuokrypis..
Is tiesu, jie abu mazai ka gali pasakyti apie ateiti, o tiesiog leidzia ivertinti/palyginti turimus duomenis. Tik vienas is ju kazkodel vertina didelius pelnus kaip rizikos saltini..

Beje, kaikurie sistemos/porfelio rezultatu rodikliai naudoja standartini nuokrypi. Cia reiketu atkreipti demesi Sharpe ratio ir kitu panasiu rodikliu fanams

Siaip ar taip butu idomu dirsteleti i saltini, kur "CFA autoritetai" kalba apie deviacija.
drambliukas
drambliukas
Rašyti privačią žinutę

176 žinutės
( +44 / -20 )

Pabandziau ilist i Forexa ir papuoliau i 98% Sedziu dabar kuriu automatine istema, kolkas tik isitikinu kad jos neveikia bet viltis dar nera prarasta
Chuck Norris is successful trader in OMXV.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital