Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investment Game'08

Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

Sveiki,
prasidejo vienas didziausiu investiciniu zaidimu pabaltyje, o jokios temos neradau apie tai. Negi niekas nezaidziat?
Asmeniskai man, tai labai patraukliai atrodo, be to labia patogus puslapis padarytas...
Yra kokiunors nuomoniu?
swaxas
Rašyti privačią žinutę

59 žinutės
( +8 / -9 )

Aš užsiregistravau kiek teko girdėt tai vertas dėmesio žaidimas.
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

Nu jau ne pirmus metus organizuojamas. Prizai geri, ir galima prekiauti 6 rinkose, bet kokiu atveju bent jau del sportinio azarto ydomu dalyvauti. Smagu kai tavo partfeliukas neblogoj pozicijoj sokiojasi
Dede Kofeinas
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Jame galima spekuliuot ar kaip traders.lt?
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

Nu nzn, kaip traders.lt, bet sitam tai gali daryt kaip nori, gali shortint.
Gauni 100,000 EUR ir daryk ka nori, susimoki komisiny uz sandory ir prekiauji kaip tau patinka, paskaitykit taisykles, ten viskas smulkiai aprasyta
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Gal yra daugiau bandanciu laime. Pasidalinkit mintimis, laukiamu rezultatu ir siaip.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

Nu rezultatai tai is pradziu noretusi patekti tarp 500, kurie y kita etapa patenka.. aisku noretusi ir pinigeliu, ir gal kokios auksines monetos, bet cia jau kaip sakant nuo laimes yzvelgti tendencijas priklausys
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

As irgi uzsiregistravau ten. Is pirmo zvilgsnio atrodo visai patrauklus zaidimelis, tik kad kainos ganetinai veluoja, lyginant su SEB'u
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
chien
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Na ką gi, gavau pakvietimą dalyvauti Investment Game'08. Teko ir anksčiau girdėti, bet žaisti neteko. Ir susidūriau su sunkumais, su kuriais susiduria matyt visi naujokai. Ganėtinai sunki žaidimo sistema (nors ir perkandama) atvedė mane į šį forumą. Gal galėtumėt šiek tiek pateikti žaidimo patarimų? Kada pagal visus standartus reikia investuoti, kada ne? Apskritai, kiek reiktų investuot? Kol kas plaukioju..
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Na ką gi, gavau pakvietimą dalyvauti Investment Game'08. Teko ir anksčiau girdėti, bet žaisti neteko. Ir susidūriau su sunkumais, su kuriais susiduria matyt visi naujokai. Ganėtinai sunki žaidimo sistema (nors ir perkandama) atvedė mane į šį forumą. Gal galėtumėt šiek tiek pateikti žaidimo patarimų? Kada pagal visus standartus reikia investuoti, kada ne? Apskritai, kiek reiktų investuot? Kol kas plaukioju..
Pirk tada, kada atrodo, jog kaina mažiausia. Parduok - kai kaina aukščiausia. Jei tiksliai viską vykdysi pagal šiuos nurodymus, Tavęs laukia didžiausia sėkmė...
---
Apuokas
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

nu tai investuoti reikia, kai pastebi gera investicija ir tikiesi kad ateityje imones o kartu ir ju akciju verte dides. Zaidimo taisykles labai viska apibrezia, investuoti y viena kompanija negali daugiau nei 20 ar 25 % portfelio vertes, taigi priverstinai turi diversifikuoti
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Turiu toki klausima, nes skaitydamas taisykles gal praleidau, o gal ir neparasyta. Kai prasideda naujas - 2as etapas, tai visas pelnas anuliuojasi(tarkim +3% pasidaro 0%) ar ar laikomas iki zaidimo pabaigos?
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
paul5151
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

anuliuojamas
Dofkius
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

dalyvavau šiame žaidime praėjusį kartą, bet dalyvavimas buvo labai pasyvus. Padariau vieną užpirkimą ir laikiau iki galo. Kadangi užpirktos akcijos tuo metu normaliai laikėsi, tai pozicijas normalias turėjau.
Šiais metais ketinu rimčiau pažaisti, nes lyg ir žinių daugiau. Jei patekčiau tarp 500, laikyčiau, jog rezultatas labai aukštas. Į monetas kol kas nepretenduoju, nes žadu aktyviai nespekuliuoti.
Žaidimo platforma, lyginant su praėjusiais metais, labai patobulėjusi (mano nuomone). Papraščiau susigaudyti.
Mano nuomone realius šansus į prizus turi tie, kas sugebės aktyviai spekuliuoti Rusijos, Suomijos, Švedijos rinkose. Aš užklydau į tas rinkas, tai galimybės gerokai platesnės, bet žinių reikia dar daugiau.
Kaip kam sekasi pakolkas? Mano visi trys fondai kol kas iki -1%Bet aš optimistas
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Tame ir esmė, kad geriau pasirodys tie, kurie gebės spekuliuot RTS ar Skandinavijos rinkose. Kolegos, gal jūs žinot, iš kur galima gaut daugiau info, grafikų (skandinavijos)

P.S. Laikausi panašiai kaip Dofkius. Esu beveik -1% visuose portfeliuose.
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Vaidas
Vaidas
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +14 / -8 )

bloomberg ir BusinessWeek puslapiuose galit rasti daugiau grafiku is minimu rinku

P.S. kolkas sekasi visai kaip ir auksciau pasisakiusiems
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


Shortinkit, ir nebus problemų , deja tik BLT pashortinau žaidime, o šiaip tai kolkas +0,21%
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Zaidimo ideja grazi ir pagirtina, bet taip jusu giriama pati programa man atrodo prastokai padaryta. Visu pirma labai nepatogu, kad kainos yra keitaliojamos is virzos valiutos i EUR, butu idealu jei ir birzos ir portfelio akciju kainos butu pateikiamos viena valiuta. Kitas dalykas, kad nera galimybes paziureti info apie pasirinkta pozicija tiesiogiai is pacios programos, turi jungtis i tos salies birzos puslapi ir ten bandyti kazka atkasti. Trecia prie portfelio akciju pavadinimu nera salies ar birzos birzos pavadinimu, todel tiems kas nera susidure anksciau su konkrecios salies birza yar ganetinai painu kai reikia atsekti kas ir kur, galbut daugiau liecia spekuliuojant.
paul5151
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

Na as irgi pabandysiu kazka pasiekt Tikiuosi patekti tarp 500 pirmuju pirmame ture
Kolkas mano vienintelis portfelis +0.38%
Sekmes visiems
Pukelis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, norėjau paklausti. Noriu padaryti pirkimus ir vis gaunu atsakymą "Specified share is too big" Bet nei portfelio vertės viršinu, o ir dar daug laisvų pinigų yra. Gal kas žino ką čia reiškia?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital