Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

AdmiralMarkets

grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Sveiki. Nusprendziau aidaryti real saskaitele Admirale po to kai pazaidziau su demka. Tinklalapyje radau Vilniaus banko rekvizitus. Issiunciau pinigus. Ir visa savaite juos nematau niekur. Paskambinau - sake ne ten issiuntei ir dave man Estisko banko rekvizitus.... Kazkaip man viskas itartina. Gal kas gali isskleisti mano abejones del to Admiralo patikimumo. Gal yra sekmingai prekiaujanciu ir bandziusiu atsiimti pinigelius?
jp
Rašyti privačią žinutę

308 žinutės
( -2 )

klausimas tada toks, kam tie vilniaus banko rekvizitai?
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Idomu, kodel pasikeite gavejas. Buvo:
Admiral Investments and Securities Limited
Gavėjo adresas: 3rd Floor, Queens House, 180 Tottenham Court Road, London W1T 7PD, UK

O naujame adrese:

Akara Bldg, 24 De Castro Street, Wickhams Cay 1,
Road Town, Tortola, British Virgin Islands
Geda zinoma, bet tiksliai net nezinau, kur tos Virgin Islands yra?
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

galvojau ir as tame admirale registrintis real, bet gerai cia chebra suvare kitame topice, kad sitie metatraderiniai brokeriai yra nepatikimi. Geriau jau tokios zinomos kontoros kaip oanda.com. Nors siaip admiralas reklamuojasi per delfi.lt, atrodytu kaip ir patikimas, bet aisku viena diena gali ir nesireklamuot
;...;
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės

o kaip tada del adreso keitimo? gal dar papildomu bapkiu nori?
ALIPANTIUYR
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

British Virgin Islands yra ofshoras, vadinasi ka nori ta daro liaudishkai kalbant.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

as dirbu ten su real , man visi pavedimai nuejo normaliai. Jei turi saskaita viln banke tai prasivedi bapkes ir uz pusvalandzio prisijungi su duotu acaunt nr ir paswordu prie live serverio ir bapkes jau ten tik reikia iki 17 val tada greit nueina , o jei vakare pavedima darysi tai reiks laukti ilgiau . Tiesa parsisiusti bapkiu atgal dar nebandziau. uzdirbsiu kelias stukytes pabandysiu prasivesti i savo saskaita paziuresiu kaip ten yra , pranesiu
Is visu po truputi :D
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Esu paligines prek.platformas Oandoje, MGForexe, Admirale.... ir padariau isvada, kad Metatrader man geriausia. O ta platforma naudoja Fibo, Alpari ir Admiral... Alpari ir Fibo, kaip esu perskaites visi baria,... taigi atidarysiu real-saskaita Admirale... Kas bus tas bus. O gal dar kas atkalbes, gal turejo problemu su Admiralu (forextrade.lt)?
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Issiunciau pinigus. Ir visa savaite juos nematau niekur. Paskambinau - sake ne ten issiuntei ir dave man Estisko banko rekvizitus....

em.. niu kaip ir maniau - liaudiskai tarianat kontora sluotas pina
Kas liecia metatraidiniu brokerius apskritai tai nesutinku kad nepatikimi ir pati platforma man asmeniskai labai patinka ir patogi, ko nepasakiciau apie Java platformas (tipo Oandos )aisku skonio reikalas.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

To grizli :
reik moketi teisingai uzsiregistruoti, atsidaryti kabineta , ten susikurti saskaita , tada kai susikursi gausi i savo emaila patvirtinimo laiska su banko rekvizitais , acauntu ir paswordu. Na zodziu is kart supratau kad prisipjovei gryba , .
ps.
Jei domina a visas eiliskumas parasyk i privat
Is visu po truputi :D
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

2 algsim:
Jau viskas o'k. Tai je prisipjove grybu, dave man ne ta banka.... na ir as trupuciuka :blush
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

matau aktoriniu sugebijimu turinti meshki!
Joktras
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

darbuojuos pusmeti su admiral ir jokiu problemu neturiu kaip kaskuris buvo mineja pinigai puikiai suvaiksto jokiu uzkliuvimu nera. O jei kazkam kilo abejoniu naujamiescio verslo centre pats vadovas yra ir viska galima isiaiskinti. SEKMES
Joktras
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

o del rekvizitu kodel lietuviski pradzioje duodami tam kad zymiai greiciau pinigai suvaiksto, nezinau kaip kitur, bet domejaus tarkim fibo - forex man pateike kad dvi savaites reiks laukti ir dar 20 usd uz tai moketi ir inesimui ir atsisiuntimui, admirale inesimui nera jokio mokescio isemimui 5 usd
Tdec
Tdec
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Prekiauju Admirale ir kolkas jokiu problemu nera. Aptarnavimas geras, saskaita galima atsidaryti labai paprastai vykdant vietini pervedima per hanza.net ar kitas e-bankininkystes sistemas.
The Bear Will fall
alfa63
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki. Klausimukas butu - atsidarius real saskaita AdmiralMarkets ar kokius nors popierius pasirashote kas nors, ar viskas tik JU www svetaineje ir kaip tada spresti galimus nesklandumus. Dekui.
Tdec
Tdec
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

As viska susitvarkiau internetu, o jei kokios problemos yra manau kad jiems galima paskambinti.
The Bear Will fall
alfa63
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Labas dar. Internetu viska sutvarkyti yra labai labai patogu, bet tarkim atsiras problema, kurios telefonu ar net apsilankymu pas Admiral'us nebus galima iveikti. Tada manau lieka tik teismai, o jiems tikriausiai reikalingos abieju pusiu pasirashytos sutartys ir t.t. Tai va, ka tada daryti (aishku del kokiu ~200 Lt labai pleshytis neverta, bet jei suma n000 Lt ;-)
RF
Rašyti privačią žinutę

13 žinutės

2 Joktaras Turbut kazka blogai supratai kai su fibo bendravai. As pats keleta metu pekiauju per www.fibo-forex.lt pazystu pora zmoniu kurie ten atydare saskaitas, niekas nesiskundzia. Pinigu pervedymas i/is sasakaita uztrunka 4-5 darbo dienas, o ne dvi savaites kaip tu sakai. Sekmes
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

2 Joktaras Pinigu pervedymas i/is sasakaita uztrunka 4-5 darbo dienas, o ne dvi savaites kaip tu sakai. Sekmes
O tai čia normalu ? Tai, kas normaliose kompanijose privalo užtrukti ne daugiau kaip parą, pas kažką trunka 4-5 paras ?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital