Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Free real Forex account

coticus
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės

Sveiki, gal kam nors teko prekiauti, arba girdeti apie brokerius kurie uz dyka siulo po kelis ar daugiau $$$ naujai atsidarantiem saskaitas.
Ar yra kam pavyke susikurti kapitalo is tokios saskaitos? Jei taip, koki brokeri tokiu atveju rekomenduotumet?
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

teko, bet tai yra juokinga. marketiva siulo 5$ ishkarto. siaip realiai siulau nehaishti laiko tokioms iliuzijoms.verciau susirask micro account siulanti brokeri jei nenori daug investuoti.
Robroy
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( -1 )

aga buvau kazkada marketivoj uzsiregistraves ir is tu 5 usd kazkaip pavyko uzsidirbti iki 30 usd pasijutau beveik milijonierius DDDDDDD,bet kaip pabandziau issiimt pinigus tai kazkaip ir nesulaukiau ir saskaita uzblokavo neverta tokiom nesamonem uzsiiminet nebent tik pazaist kas nori
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Man is vis ta Marketiva pats itartiniausias brokeris.nei adreso, nei telefono, nei faxo!!! net savo duomenis jiems tik internetu gali siusti.jokiu galu pas juos.Turejau minciu hedgintis per juos savo pozicijas, bet kazhkaip labai jau man jie nepatikimai atrodo.
O jei jie tikrai saskaita blokuoja ir pan tai visai nieko verti yra.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Buvo vienas brokeris: su demo 10 000 $ uždirbus 500 $, davė 500$ realius. Su dviem sąskaitom taip 2 x 500 viso 1000 $ gavau. Bet registruotis iki rugpjiūčio 31 reikėjo, nes tai buvo akcija. ( plačiau apie tai temoje EUR/USD tada rašėme rugpjūčio pabaigoje )
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Tai kad su 10k 500 uzhdirbti 5min reikalas.atsidarau pora sasakitu i skirtingas puses taukshteli 2-3lotus. ir per 5min susvyruoja.viena saskiat i pliusa, kita i minusa.
esme ta kad tuos pinigus atsiimti kogero gali tikatidirbus kazhkiek.ai as ishvis i demo demesio nekreipiu.turiu atsidares viena 50k saskaita, tai per 10dienu praleisdamas po 5min iki 95k pakeliau.na ir ka?.. su real taip neina...:-)
Vaivoras
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Forex.com uz 5k depozita dave 250$ man ir 250$ draugui, kuris atseit juos man rekomendavo. Tu pinigu negali paimt iki tam tikro skaiciaus treidu (30 pilnu lotu ar pan. gerai neprisimenu) Prekiauju ne del tu 250, bet jau kad dave tai emiau Kadangi prekiavau pas juos nuo seniau, o duoda tik naujiems acount'ams, tai pasiule atsidaryti antra acount'a ir persivesti $ is senojo.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Dykai niekas neduoda, nebent ineshi tam tikra suma. Patikrink Roal Forex. Tai ten nuo ineshtos sumos 50 ir 5000 duoda. Ar apsimoka? Kas juos ten zino...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

public enemy :
Dykai niekas neduoda


Gavom gi dykai po 500 $ , neįnešę nė dolerio Respect dalyviui - PV
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

Dar galite CMS reklama paziureti cia:
http://www.personafilms.com/news/news.html
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Toni, ar tavo laikas nekainuoja ? Tas pats klausimas kitiems.

Siūlau pamastyti, kiek užtrukote, kad "uždirbtumėte" tuos 500$, pabrėžiu, virtualius $. O gal jau pavyko persivesti juos į banko sąskaitą ??
Common sense is not very common
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Vieni žiūri teliką, kiti sportuoja, dar kiti skaito knygas, o kai kurie dusina fx accountus dėl 500 usd - kiekvienas leidžia laisvalaikį kaip tik patinka.
Dar vienas niuansas - sudalyvavau toje 500 akcijoje (dėkui PV), gavau 500 "realių baksų" ir dabar darau apyvartą. Pastebėjau, kad, nors tai ir lyg ir realūs pinigai (bus matyt kai reikės, ir jei bus ką, persivest), bet nervas dėl jų taip neima. Tokiu būdu gaunasi realus demo žaidimas Jei netyčia pavyks pakelt kokį nesveiką procentų kiekį, kaip kad kartais demo pavyksta, tai visai pagarbos verta suma gali gautis
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tai REALŪS 500 $ , o ne "realūs". Ir visai nesvarbu , kad reikia atlikti 30 lotų pirkimų-pardavimų ( beje 20,7 lotų jau suprekiavau ), nes juk ir pinigėlius pas bet kurį kitą brokerį metam, kad daryti apyvartą, pirkti-parduoti vienetus, mini lotus ar lotus. Tad kame jie nėra REALŪS ? Man tai jokio skirtumo, ar pervedžiau 500$ iš LT, ar VT brokeris davė, nes abiem atvejais tai REALŪS pinigai ir prekiauti reik vienodai atsakingai.

P.S. Man tik spreedas ten nepatinka ( 1 pipsu didesnis pagrindinėse valiutose, nei esu įpratęs prekiauti), tad aktyvumą su pelno darymu suderinti reikia gerų progų , nes priešingu atveju sąskaitos auginti proporcingai aktyvumui nepavyks, o ir 500$ sąskaita mažoka net ir perkant minimalius 0,1 loto ( 10 000 vnt )
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

Tai REALŪS 500 $ , o ne "realūs". Ir visai nesvarbu , kad reikia atlikti 30 lotų pirkimų-pardavimų ( beje 20,7 lotų jau suprekiavau ), nes juk ir pinigėlius pas bet kurį kitą brokerį metam, kad daryti apyvartą, pirkti-parduoti vienetus, mini lotus ar lotus. Tad kame jie nėra REALŪS ? Man tai jokio skirtumo, ar pervedžiau 500$ iš LT, ar VT brokeris davė, nes abiem atvejais tai REALŪS pinigai ir prekiauti reik vienodai atsakingai.

P.S. Man tik spreedas ten nepatinka ( 1 pipsu didesnis pagrindinėse valiutose, nei esu įpratęs prekiauti), tad aktyvumą su pelno darymu suderinti reikia gerų progų , nes priešingu atveju sąskaitos auginti proporcingai aktyvumui nepavyks, o ir 500$ sąskaita mažoka net ir perkant minimalius 0,1 loto ( 10 000 vnt )
geriau Toni papasakok kaip ten einasi tau, tik be melo
Virinu visur:)
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Gerai einasi. Gerai. Gerai einasi pas visus brokerius ir su visomis sąskaitomis ( o dirbu vienu metu dabar pas 4 brokerius su 5 sąskaitomis ). Tad gerai. Tikrai gerai Detaliau pasakoti, manau , nereikėtų man, nes tai būtų neteisingai suprasta. Bet klaidelių kartais pasitaiko ir pas mane , o jos skatina ir toliau tobulinti prekybos techniką , stebėjimo objektus (geriausiai parodančius situaciją rinkoje) bei įėjimo ir išėjimo taškus kartu su pozicijų kiekiais.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

tų demo sąskaitų registracija baigėsi, ir jau gana senokai (rugpjūčio 31 d.). Dabar vyksta tik 500 baksų demo pelno prisukinėjimas, ir po to 30 lotų suprekiavimas su 500 realių baksų sąskaita.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital