Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekiu Importas Is Kinijos

oxotnik
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

ei...ar yra chia spekuliantu ar ne? administratoriau nukreipk bent arba padek su atsakymu
baldaiii
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, siunciausi ratano baldus, parplauke konteineris is Kinijos i Talina? Buvo pagal CIF. 

Tad mokejau uz iskrovima, vietiniu dokumentu tvarkyma, parvezima i Vilniu 270eur Lietuvos-Estijos imonei. Parvaziavo sulauzyti baldai, is ko prasyti kompensacijos uz baldu kaina ir uz kaina 270eur vietiniu mokesciu? 
Jei turejot panasiu situaciju, pasidalinkit ziniomis. Dekui
algisna
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Citatos pradžia oxotnik
 

 
svejki, paprasysiu padet jei galit.parduodu bejsbolo lazdas is kinijos kinuj dzin ka ant ju rasyt, tad as uzdedu ant ju ne labai garsiu amerikonisku firmu logotipus, ( tarp kitko tas firmas daro amerikonai kinijoje, bet ne mano gamykla). jos sekmingai kerta siena,issimujtinamos.ar turiu teise pardavinet jas per e-parduotuve? toks ispudis,kad visi ta ir daro bet vis del to ar yra kokia rizika? dekui. Citatos pabaiga
Muitinėje bet kuriuo metu gali pareikalauti įrodymų kad prekės tikrai autentiškos, nebent beisbolo lazdos ir jų gamintojai mūsų muitinikams bus niekada negirdėti.. Beje, jeigu is vieno kiniečio atvažiuos lazdos su 5 skirtingais brandais, net eilinam muitininkui kils itarimai. Internete gali prekiauti kol niekas nepaskųs (legalios produkcijos prekiautojai).
algisna
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Citatos pradžia baldaiii
 

 
Sveiki, siunciausi ratano baldus, parplauke konteineris is Kinijos i Talina? Buvo pagal CIF. 

Tad mokejau uz iskrovima, vietiniu dokumentu tvarkyma, parvezima i Vilniu 270eur Lietuvos-Estijos imonei. Parvaziavo sulauzyti baldai, is ko prasyti kompensacijos uz baldu kaina ir uz kaina 270eur vietiniu mokesciu? 
Jei turejot panasiu situaciju, pasidalinkit ziniomis. Dekui
Citatos pabaiga
Jeigu dokumentuose CIF Talinas - pats turi moketi uz transportavima nuo Talino iki Vilniaus, muitinimas ir kiti vietiniai mokesčiai - taip pat tavo kaštai. Sulaužyti baldai - gamintojo atsakomybė, nebent baldai buvo iskrauti Taline is konteinerio ir galejo buti pazeisti veliau.
del muitines
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

laba diena, gal kas jau susidure su tokiu dalyku, tarkim siunta uzlaike muitine ir prase atsiusti saskaita faktura, as atsiunciau ir paskui prase atsiusti tiksliai nuoroda mano pirkinio. ir kas butu jai puslapuje esancio pirkinio kaina nesutaptu su mano pirkinio kaina ? jai kam taip buvo parasykit  . 
gtz
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 Sveiki, jei kas pilnai nusimano apie importa JURA ir gali konsultuoti, suteikti partneri Kinijoje ar panasiai parasykite [email protected] Reikalinga imonei, sumokesime
gintare3333
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Sveiki, as noriu sau uzsisakzti striuke, ir seip keleta moterisku drabuzeliu is kinijos. po 15€ gal kas zinote kaip Lietuvoje su muitu? tokiai mazai sumai taip pat deda, ar kaip ten yra. Butu laba didelis aciu, jei kas papasakotumete
pask365
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Citatos pradžia gintare3333  
   Sveiki, as noriu sau uzsisakzti striuke, ir seip keleta moterisku drabuzeliu is kinijos. po 15€ gal kas zinote kaip Lietuvoje su muitu? tokiai mazai sumai taip pat deda, ar kaip ten yra. Butu laba didelis aciu, jei kas papasakotumete Citatos pabaiga
Na man siunciantis mazdaug 100 doleriu vertes siuntini jau uzdejo muita. Taciau galima pardavejo paprasyt kad pazymetu kaip dovana jei siuntinys nedidelis
arkangelas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Sveiki noriu iš kiniečiu užsisakyt usb flešiuku.Susisiekiau su kiniečiu ir jie neturi nei paypal nieko tik galima atsiskaityti banko pavedimu iš kur gaut kokiasnors garantijas kad neapgaus ir iš kur žinoti ar ten ju ta firma tikra.Gal žinote kaip patikrint.
Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia del muitines
 

 
laba diena, gal kas jau susidure su tokiu dalyku, tarkim siunta uzlaike muitine ir prase atsiusti saskaita faktura, as atsiunciau ir paskui prase atsiusti tiksliai nuoroda mano pirkinio. ir kas butu jai puslapuje esancio pirkinio kaina nesutaptu su mano pirkinio kaina ? jai kam taip buvo parasykit  .  Citatos pabaiga

Kiek per velai,bet gal kam pravers.Paprastai muitinei reikia invoice kurį turi buti pridėjes pardavejas prie siuntinio,taip pat muitinei prireiks banko išrašo apie mokėjima už prekę(es),išrašo suma turi sutapti su suma invoice kurį pridėjo pirkėjas,jei suma nesutampa-parsideda problemos,bet viskas iįsprendžiama.Paprasatai tuos reikalus tvarko muitinės tarpininkai. 
Norge/LT
Norge/LT
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +34 / -38 )

Citatos pradžia pask365
 

 
Citatos pradžia gintare3333  
   Sveiki, as noriu sau uzsisakzti striuke, ir seip keleta moterisku drabuzeliu is kinijos. po 15€ gal kas zinote kaip Lietuvoje su muitu? tokiai mazai sumai taip pat deda, ar kaip ten yra. Butu laba didelis aciu, jei kas papasakotumete Citatos pabaiga

Na man siunciantis mazdaug 100 doleriu vertes siuntini jau uzdejo muita. Taciau galima pardavejo paprasyt kad pazymetu kaip dovana jei siuntinys nedidelis
 

Paprastai prekės apmokestinamos jei suma viršija 75lt.Yra buvę atveju,kai žmonėms "praslysdavo" prekės kurių suma 200$ ir daugiau....

Citatos pabaiga

SinoPliusas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Jei reikia betkokios pagalbos bendraujant su Kinija (importas/eksportas) rašykite [email protected]
UAB "Sinopliusas" - konsultacinė įmonė, galinti padėti vykdyti pirkimus/pardavimus, tiesiogiai bendrauti kinų tradicine kalba.

[email protected]


Paulius91
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, 3 mėnesius gyvensiu Kinijoje, ir galiu jums surasti tiekėjus,  drabužių, ar bet kokius kitus. Rašykite [email protected]  pabandysime susitarti
vooras
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki,
Norime iš kinijos atsiplugdyti ofiso kedziu konteineri ir noriu paklausiti keliu klausimu.
1. gal zinote jau patikrintu bei patikimu tiekeju?
2. kokios kainos yra su visais dokumentu tvarkymais , bei pervezimais?
3.kokia tikimybe, kad negausi to ko tikiesi?
Dekui uz info
VG
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, pastoviai vezam is Kinijos, per Klaipedos uosta konteineriais.

Atsakysiu i visus klausimus.
Aute
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, ieskome ,,rimtu" automobiliu detaliu tiekeju is Kinijos, ka galite patarti

[email protected] DEKUI

Aute
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, ieskome ,,rimtu" automobiliu detaliu tiekeju is Kinijos, ka galite patarti

[email protected] DEKUI

vaskass
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( -1 )

Kas nori iš kinijos greitai ir patikimai
Siunčiame iš kinijos kas savitė oro krovinius išskrenda pnktadienį ir pirmadienį būna lietuvoje
Skype-vaskas84

laimutyte
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveiki mane domintu parsiuntimas is kinijos,mano tel 868635267
tomaspe
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Sveiki, mane domina mobiliuju telefonu siuntimas is Kinijos. Gal kas galetu rekomendoti patikima zmogu? 860747911

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital