Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Indeksų fondai

minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Sveiki,

O kodėl Lietuvoje praktiškai niekas nesiūlo indeksų fondų? Ką čia turim - NSEL30 ir dar pas SEB VB galima rasti ETF'ų. Bet abiejuose minimali investicija didoka. O Su ETF'ais jaučiu dar ir su deklaravimu reiktų padirbėt.

Aišku vieną priežastį įtariu - indeksų fonduose pagal apibrėžimą komisiniai maži, valdytojas neuždirbs daug. Ko gero platintojas irgi.
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

pilna tu etf'u siulo, ishares, lyxor, proshares ir tt.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

SEB'e 30USD minimalus mokestis. Biškį daug. Kas dar siūlo su mažesniu minimaliu?
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

pilna tu etf'u siulo, ishares, lyxor, proshares ir tt.
ale per ka juos Lietuvelej pirkt ir koks komisas?
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
hacker2005xp
Rašyti privačią žinutę

211 žinutės
( +9 / -8 )

hacker2005xp :
pilna tu etf'u siulo, ishares, lyxor, proshares ir tt.
ale per ka juos Lietuvelej pirkt ir koks komisas?


man hansa rodo, del komisu nezinau
gdm
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Gal dar kokių pasiūlymų/nuorodų? Bet kokia informacija yra labai pegeidautina :]

Kiek anksčiau SEB‘as el-banke buvo atsiuntęs informacinį pranešimą apie platinamus indeksų fondus, bet dabar pabandžiau surasti ir nepavyko.

Beje, kodėl indeksų fondai tokie nepopuliarūs Lietuvoje? Apie įprastinus aktyviai valdomus fondus forumų apstu, tuo tarpu apie indeksų fondus kotais labai jau silpnai diskutuojama. Man keista tokia situacija, nes indeksų fondų komisiniai yra mažesni, tuo tarpu uždirbamas pelnas dažnai ne ką prastesnis nei tame pačiame regione dirbančio ir aktyviai valdomo fondo.
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

reikia ziureti SEB vertybiniai popieriai, o po to akcijos, akciju sarase ir yra ETF,zemiau uz estoncu ir latviu akcijas (juos ir aklas surastu), o
nuorodu pilnas internetas, mano megstamas : www.etftrends.com
gdm
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

reikia ziureti SEB vertybiniai popieriai, o po to akcijos, akciju sarase ir yra ETF,zemiau uz estoncu ir latviu akcijas (juos ir aklas surastu), o
nuorodu pilnas internetas, mano megstamas : www.etftrends.com
Ačiū už nuorodas.

Beje, mozila, gal gali iš patirties pasakyti ar apsimoka tam tikrą portfelio dalį (tarkim ~20%) skirti indeksų fondams? Labai jau mažai apie apie juos yra diskutuojama ir todėl nepatikimai atrodo...
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

galiu pasakyti: 20 proc gali laisvai skirti (pas mane daugiau nei 50 proc.) Finale indeksu fondai vistiek nukala mutual fondus. Dabar viskas zemyn, bet tam etf fondai turi shortus. Pvz., dabar auksinis metas shortinti kinus: Chinese Ultrashort FTSE/Xinhua China 25 (FXP)arba shortinti emerging marketus Short MSCI Emerging Markets (EUM). Jeigu nenori shortinti gali mestis i zemes uki:Agribusiness ETF (MOO)arba i zaliavas commodities ETF (DBC) ir zemes ukio
zaliavas (DBA), kitur nematau perspektyvu (greitu metu),tiesa, siandien smagiai leidziasi Indijos ETF (INP) (jau - 12,5 proc), po kiek laiko jis gali tapti labai idomiu. Cia tik keletas ideju
vanagz
vanagz
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki

ar kas nors turite susikure acountus pas ne lietuvos brokerius? Gal galite pasidalinti patirtimi kokie mokesciai, registracijos procesas ir pan.?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital