Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ar žadate eiti į nemokamus žurnalo INVESTUOK seminarus?

samons
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +4 / -1 )

Buvau seminare Klaipedoje-tikrai nenusivyliau.Seminara vede M.Dubnikovas,BAF 2 fondo valdytojas.Teorijos nedaug pasakojo.Daugiau kaip fondo valdytojas savo patirtimi dalijosi.Apie atskirus regionus,salis savo nuomone issake.Apie valanda atsakinejo i klausimus.
pacak
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Buvau seminare Kaune 2007-10-08 - pilnai sutinku su l781 vertinimu. Jeigu jie planuoja ateityje imti pinigus uz tokio lygio seminarus, manau jie ilgai nesites.
Jeigu Jus valgote nemokama vakariene, zinokite, uz ja kas nors jau sumokejo...
soera
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

as vakar Kaune buvau, pritariu postams, kad jei tokio lygio seminarai bus toliau, tai paklausos nebus
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

O aš tai keistomis aplinkybėmis jau du kartus negalėjau sudalyvauti nors buvau užsiregistravęs... :/

Tai sakot, kad nieko nepraradau..?
---
Apuokas
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

As irgi dalyvavau vakar seminare Kaune. Kaip is nemokamo seminaro tai dar labai nemazai galima gauti info. Nezinau ko jus ten tikejotes, kad pradetu kazkokias paslaptis ir strategijas pasakoti ?
Siaip tas JT fondu valdytojas man visai patiko, manau papasakojo ka galejo ir visai rimtai.
Antras is snoro tai tik atliko pareiga ir tiek, bei reklamos snorui dave.
Manau tas mokamas seminaras kuri planuoja rengti ateityje arba kainuo koki 10 LT arba pasikeis pobudis, dalyvaujantys asmenys ir t.t.

P.S. Tokie nemokami pazintiniai seminarai yra skirti daug maz zmonems, kurie zodi "investicija" yra girdeja tik kelis kartus, ir yra siekiama juos supazindinti su dar kai kuriais zodziais is tos srities. Nera ko tiketis skambiu rodikliu demonstravimo ir giliu analiziu
m1ndaugas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

sveiki,
neseniai prisiregistravau Jusu sistemoje ir noreciau issiaiskint kaip ir su kuo reiktu susiderint del tu seminaru, labai noreciau sudalyvauti.
nuliz
nuliz
Rašyti privačią žinutę

170 žinutės
( +5 / -1 )

Gal kas zino kada artimiausias koks semonaras bus Klaipedoje?
Zultras
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

Čia galit rast info apie seminarus:
http://www.spekuliantai.lt/plug.php?p=seminar
equivocaly
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės
( +3 / -1 )

Kokiomis menesio dienomis atsiuncia prenumeruoto zurnalo numeri i namus? Jau 10 diena, dar negavau...
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

idomia statistika susivedziau. pirmasis numeris buvo 5000egz tirazu. veliau tirazu skaiciu padidino iki 9000. taciau turbut pastebejo jog kolkas tiek yra per daug, taigi sumazejo iki 7000. bet nejaugi per visa lietuva tik 7000 zmoniu tikrai domisi investicijomis:/
samons
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +4 / -1 )

Tai kad Lietuvoje isviso investavusiu zmoniu yra nepilni 2% (2007 06 men. buvo apie 54 000 ) O siuo metu manau tikrai nedaugeja O aktyvesniu investuotoju matyt yra tik ~ 7000
dimute
dimute
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -1 )

natikiu kad tiek nuperka, pvz mes i darba gaunam bent kelis numerius ir as viena tik paskaitau..kiti metosi ir tiek..neidomu zmonem kurie apie investavima negalvoja
Jei verčiate žmones laukti, jie pradeda skaičiuoti Jūsų trūkumus.
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

samons, turbut i tuos 2% ieina bobutes ar kiti zmones, kurie pasirase penciju kaupimo sutartis tad nujauciu kad apie investicijas xebra dar ne labai nutuokia.
as siaip tikiu kad zmonem gali but neidomu. jiem yra gerai kaip yra: darbas-namai. kartais atostogos. ir taip visa gyvenima. is esmes ka nors keisti noretu, bet neduok d. reiks ka nors keisti. taigi nieko nekeicia. esu pastebejes kad dauguma tik pasneketi moka.
samons
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +4 / -1 )

Negaliu 100 % garantuoti,bet i 2% ieina turintys akciju ar investiciniu fondu(nusipirko zmogelis fonda uz 1000lt ir jau ieina i tuos 2 % ) O su turinciais gyvybes draudimus ir trecios pakopos pensijas- turime ~11 % investuojanciu zmoniu.Bet didesne dalis is tu 11 % nesupranta kodel paskutiniais menesiais dingsta ju pinigeliai.
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Maniau, kad žunalas Investuok yra rimtesnio lygio.
http://www.delfi.lt/news/economy/realestate/article.php?id=16284529

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital