Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekyba poru trikampiais

public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Radau Rusishkam forume tokius poru trikampius. Demo per dydiji JPY pakylima man parode labai gerus rezultatus. Ar kas turi komentaru siam prekybos budui, ar kas taiko praktikoje?

Pagrindiniai trikampiai

buy GBPUSD, buy EURGBP, sell EURUSD (sell GBPUSD, buy EURUSD, buy EURGBP);

buy GBPUSD, sell GBPJPY, buy USDJPY (sell GBPUSD, sell USDJPY, buy GBPJPY);

buy EURUSD, sell EURCHF, buy USDCHF (sell EURUSD, sell USDCHF, buy EURCHF);

buy EURUSD, sell EURJPY, buy USDJPY (sell EURUSD, sell USDJPY, buy EURJPY);

buy USDCHF, buy GBPUSD, sell GBPCHF (sell USDCHF, buy GBPCHF, sell GBPUSD);
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
PV
Rašyti privačią žinutę

67 žinutės
( +5 / -6 )

Kokia esme jais prekiaut jai tu esi su tais trikampiais visiskam flate (turint galvoje, kad kiekvienos valiutos verte yra lygi tam tikru momentu)?? Plius moki didesni spreda.

Jai paciam idomu galiu tau atsiust ne tik trikampius, bet ir keturkampius, penkiakampius ir sesiakampius
Samuraj_Jack
Samuraj_Jack
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

to public enemy

Galetum linka i ta rusishka foruma numest?
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

To Samuraj_Jack- http://www.kroufr.ru/forum/index.php?topic=4907.msg21089;topicseen
To PV idomu bus pasinagrineti 4-kampius, 6-kampius. Imesk, nes gal ir kitiems patiks? Suprantu, kad tai flata's, bet visame tame yra logika...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

PV penkiakampiu taip ir neidejo, nors zadejo ozingoff .

Norejau pridurti prie trikampiu, kad visas poras reiketu uzdaryti kai esi pliuse, ar patenkina teigiamas uždarbis. Nors kokia perspektyve pozicija galima ir palikti toliau augti ar grizti i pliusa.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

public enemy,
tau sesiakampis
buy: eur/usd usd/jpy gbp/chf aud/gbp
sel: eur/jpy aud/chf

Tokie trikampiai, sesiakampiai, devynkampiai ir t.t. neturi jokios prasmes, nes tavo exposure yra lygu 0 Cia lygiai tas pats kas vienoi saskaitoi is karto atidaryt buy eur/usd ir sell eur/usd.
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

public enemy :
PV penkiakampiu taip ir neidejo, nors zadejo ozingoff .

Norejau pridurti prie trikampiu, kad visas poras reiketu uzdaryti kai esi pliuse, ar patenkina teigiamas uždarbis. Nors kokia perspektyve pozicija galima ir palikti toliau augti ar grizti i pliusa.


Buvau idejas, bet adminai ismete turbut nes labai didelis failas buvo. Parasyk email savo, atsiusiu
Virinu visur:)
Centas
Centas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Alfredukas, jei jie neturetu prasmes, niekas ju nekurtu ir nekistu. Visur yra prasme, tik tiek, kad ne visada
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Visur yra prasme, tik tiek, kad ne visada
atisfied

Cente, pasaulyje yra daug beprasmių dalykų. Šie daugiakampiai, imo, yra vienas tokių atvejų. Argumentai tie patys, kaip ir Alfreduko. :]

Shpykuli, atsiųsk man į el. paštą (rasi prie mano profilio) - pasistengisu įdėt.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Kad butu aiskiau.Sakykime vienu metu toje pacioje saskaitoje atidarai 10000 eur/usd long ir 10000 eur/usd short ir laikai valanda,menesi ar 10 metu ir po to tuo paciu metu abi pozicijas uzdarai.Kur cia prasme?
O public enemy gali gaut pliusa ar minusa del to, kad greiciausiai vienodus kiekius atidarineja.Kad butu aiskiau sito trikampio prasme jei visu triju poru imtum po 10000 buy GBPUSD, buy EURGBP, sell EURUSD viso sita ta pati gautum jei atidarytum viena pozicija long apie 3060 gbp/usd tik prie viso sito sunaudoji daug daugiau margino.
Kad dar butu aiskiau cia darai ta pati ka ir atidarydamas toje pacioje saskaitoi long 10000 eur/usd ir short 9000 eur/usd vietoi vienos pozicijos long 1000 eur/usd
Centas
Centas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Kad butu aiskiau.Sakykime vienu metu toje pacioje saskaitoje atidarai 10000 eur/usd long ir 10000 eur/usd short ir laikai valanda,menesi ar 10 metu ir po to tuo paciu metu abi pozicijas uzdarai.Kur cia prasme?
Na, tikrai nera visiskai tas pats, nes naudoji tris valiutas, o ne dvi. As nesigincysiu. Pats niekada nenaudojau ir nenaudosiu tokiu dalyku. Taciau pazistu zmoniu, kurie domisi tais instrumentais ir randa tame prasmes.
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Pratryniau off-topic'ą. Alfreduk ir Cente, nelįskite į asmeniškumus (bent jau diskusijoje). Savo nuomones išsakėt, tačiau kam pyktis?

Cente, galbūt tavo pažįstamas galėtų mestelt kokį link'ą į straipsnį ar vertą dėm. diskusiją apie tuos daugiakampius?
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
Centas
Centas
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

zhaltis, galiu tik suorganizuot susitikima...bet ar tau verta, jei pats sakei, kad tie daugiakampiai beprasmiski?
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Na, susitikimo rengti gal ir neverta, vien tik tam, kad būtų patenkintas mano smalsumas. :]

Taip, ta strategija man atrodo beprasmė, tačiau tam ir yra diskusija, kad išsiaiškintume, kaip iš tikrųjų yra. ;]
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Jei kas nebande- pabandykine nors DEMO saskaitoje koki trikampi suprekiaut bent lygiom dalim neskaiciavus kiek koks pips'as kainuoja. As pabandziau. Nors mazas uzdarbis, bet uzdarbis jei kita sistema sunkiai sekasi..
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Spec
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +7 / -2 )

Guys, Brokeriai nuo tokiu trikampiu apsisaugo nesimetriniais SWAP'ais, t.y. SWAP'as i minusa yra didesnis nei SWAP'as i pliusa, ko ilgiau toki trikampi laikai to daugiau gauni minuso SWAP.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Pilnai sutinku. swap visada neigiamas yra didesnis uzh teigiama.pas kai kuriuos brokerius net dvigubai.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Swap'ai nevisada i minusa eina, bet vaisius skini tik maziausiai po savaites ir nedidelius (jei papildomu orderiu atidarai i +, tai laimi daugiau). Kogero todel sia tema nelabai liaudis domisi. Visose sistemose reik patirties ir kantrybes, ar sutinkat Spekuliantai?
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Man kantrybes neuztenka kai paaiskinu, bet vistiek matau, kad nedaeina.
Public enemy siulau tau padaryt eksperimenta gal tada daeis.
Atsidaryk kur nors dvi demo saskaitas ir vienu metu vienoje atidaryk 10000 buy GBPUSD, 10000 buy EURGBP ir 10000 sell EURUSD (tavo trikampis). O antroje saskaitoje (bent jau mano rasomu momentu) reiktu atidaryt viena pozicija ~2860 buy GBPUSD ir stebek jas abi kiek nori laiko, kad ir 10 metu. Ir gal tada tau daeis, kad rezultatas jose yra vienodas. Tik pirmoje saskaitoje reikia turet daug daugiau laisvu pinigu.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Man betkokia sistema kuri butu super aukshto patikimumo, kad ir su keliais pip i savaite butu idomi, juk tai stabilumas.
kazhkada esu bandes sudirbti kakzka siek tiek panashaus, bet didesniu rezultatu nepasiekiau, tad negaliu komentuoti, na jei kam yra pasiseke, tai butu idomu apie tai suzhinoti, beje linka i saita taipogi butu gerai gauti,kad bendra supratima igauciau apie ka kalba eina.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital