Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investiciniai fondai

Ly
Ly
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +5 )

O kokia jusu nuomone apie pinigu idejima i investicinius fondus? Turiu didesne pinigu suma, bet bijau juos "merkti" i akcijas, nes kol dar neismokau birzoj dirbti baisoka prasudinti (nepaslaptis kad pradzia mano investavimo nekokia). Kiek tuose fonduose galima uzdirbti?kokie privalumai ir trukumai? O gal geriau pirkti valstybes obligacijas?nors su 4% palukanu negyvesni
Labiausiai zmogus gailisi tu kvailysciu, kuriu nepadare, kai turejo galimybe
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

mano nuomonė: kol gerai neišmokai žaisti su akcijomis, geriau juos dėk į fondą/us, pasilik dalį pinigų mokinimuisi akcijų biržoje, su laiku išmoksi, išsimsi pinigus iš fondų ir pats spekuliuosi su visais pinigais... fonduose galima ir uždirbti ir prasidirbti čia kiekvienam skirtingai.. skaitoma kad vidutinis fondų prieauglis yra apie 12% per metus.su VVP tai nžn, man kažkaip ten neįdomu, ir beto netaip lengva su jomis kaip gali pasirodyti iš pirmo karto... 4procentai tai tas pats kas padenkti infleciją.
www.saltinis.eu
vilu
Rašyti privačią žinutę

337 žinutės
( +30 / -9 )

kodėl nepirkti akcijų
Aišku kol kas verta
jei nedėsi į vieną akciją , o į kelias patikimesnes tikrai nepraloši
Tik nesitikėk kad pataikysi į rinkos žvaigždes ir pelnas bus
Mokytis niekada ne vėlu - http://www.finansistas.net
Coris
Rašyti privačią žinutę

62 žinutės

Na i fondus det visada yra gerai, bet juos irgi reikia teisingai asirinkti. Kaip ten bebutu jie irgi reaguoja i rinkos pokycius.
Bertas
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +29 / -10 )

O koks tavo tikslas? Nuo to ir priklauso, ką aš/mes manome...
Aš galiu pasakyti, ko pats tikiuosi. Nemanau, kad šiais ir artimiausiais metais su Rytų Europos fondais gali ką pralošt. Nebent koks karas ar pan... Rinkos juk besivystančios, dar ir gaunančios investicijų iš šalies, valstybės įstojo/įstos į ES. Tikiuosi 30-50% pelno. Ypač iš Balkanų. Gal dar NVS. Kinija, Lotynais ir t.t. - kol kas nesidomiu.
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

http://www.seb.lt/vbfin/funds/investmentFunds.fw

Pas mane darbiniam kompe neatsidaro rezų apžvalga. Pažiūrėkit kas nors, ar jau atnaujintos apžvalgos 4 ketvirčiui, ar dar 09.30 datai. Jei atnaujintos, perrašysiu ir namie peržvelgsiu. Ačiū
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Dar neatnaujino. ozingoff

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital