Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Turto ikeitimas uz kita asmeni

dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

Chiortas, svarstyk NT ikeitimo varianta savo vardu, tada galesi skolint pinigus...
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

Kaip suprantu tu turetum buti banko darbuotojas, jei gavai si laiska

Esme tame kad Algimantas persiuncia paso kopija, tu jam atidarai saskaita ir padarai elektronines bankininkystes sutarti be parasu ir be dokumentu originalu. Jis savo ruostu gali saskaita panaudoti lesu grobstymui arba pinigu plovimu o tu gauni 500 USD
Memento mori
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Gal teko tokia sutarti sudarineti? Ir ar yra papildomu juridiniu niuansu?
Esu bandęs, bet yra tiek juridinių niuansų, kad baisu. Pirma - vertina šeimą. Ji turi duoti sutikimus (laidavimus), o jei yra nepilnamečių, reikia dar gauti apylinkės teismo sutikimo ir panašiai.
Geriausiai būtų eiti ramiai jums abiems iki advokatų ir ten nagrinėtis, kaip susitvarkyti visus niuansus, jei verslas nepasiseks. Kodėl abiem - todėl, kad matysi, kiek rizikos toleruoja "sėkmingas verslininkas", o tada ir pats galėsi įsivertinti savo riziką. Sudarant su advokatu sutartį, reikia žinoti, kad šis advokatas tikrai yra vedęs panašaus pobūdžio bylas ir už sutartį reikia mokėti tiek, kad jei verslas lūžtų, šis advokatas be papildomo atlygio išieškotu per teismą visą pačio žalą. Kai taip sudėliosi, advokatai prisidengdami savo užpakalį, padarys rimtą sutartį. Tokia jau mano praktika.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
prabegom
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės
( +11 / -5 )

Kaip suprantu tu turetum buti banko darbuotojas, jei gavai si laiska

Esme tame kad Algimantas persiuncia paso kopija, tu jam atidarai saskaita ir padarai elektronines bankininkystes sutarti be parasu ir be dokumentu originalu. Jis savo ruostu gali saskaita panaudoti lesu grobstymui arba pinigu plovimu o tu gauni 500 USD
Greiciau jau Algimantas saskaitos autoriaus vardu paima greitaja paskola...
prabegom
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės
( +11 / -5 )

Geriausiai būtų eiti ramiai jums abiems iki advokatų ir ten nagrinėtis, kaip susitvarkyti visus niuansus, jei verslas nepasiseks. ...



Tik nepatarciau eiti pas ta pati advokata Ta prasme, advokata turi samdyti tu, o ne tavo kolega.
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

kur cia apgaule:
Straipsnis Kauno dienoje Internetiniai sukčiai sugalvojo naują jauką patikliesiems
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital