Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

EURGBP

ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Nusimato pajamu is anglu firmos, tad iskilo klausimas - imti svarais ar eurais? Koki EURGBP kursa prognozuotumet ateinantiems metams?
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Artificial
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +26 )

Milijonas analitiku mano, kad EURGBP kils.

Kitas milijonas su tuo nesutinka ir mano , kad EURGBO kris.

Tau patarciau pajamas imti tokia valiuta, kuria isleisi (ar investuosi). Analogiskai - skolintis ta valiuta, kuria gauni pajamas.
Greed is good
Parlament
Parlament
Rašyti privačią žinutę

122 žinutės

Patikimos prognozes ir patarimai - uz pinigus [didelius].
Nepatikimos prognozes ir patarimai - nemokamai www.spekuliantai.lt
naujoke
naujoke
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Patikimos prognozes ir patarimai - uz pinigus [didelius].
Nepatikimos prognozes ir patarimai - nemokamai www.spekuliantai.lt
Kodel taip grieztai?
Ar tikrai jau viskas,ka mes cia skaitome, yra lygu 00000000000000000???????????????????????ozingoff
Parlament
Parlament
Rašyti privačią žinutę

122 žinutės

2 Naujoke:

Cia yra profesionaliu diskusiju, o ne profesionaliu patarimu portalas. Niekas nenesa jokios atsakomybes uz siame portale issakytas nuomones.

Spekuliavimas yra kazkuo panasus i legendini imperines Anglijos laikais gimusi biliardo zaidima "Snooker". Vienas asmuo laimi kito saskaita Win-win situacijos cia ne su ziburiu nerasit. Bet su tam tikrais diskutantais cia tikrai verta pabendrauti, pasigincyti - juk spekuliantas spekulianta traukia :yes

P.S. Beje, EUR turetu kilti GBP atzvilgiu. Euro zonos saliu ekonomika atsigauna.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Siūlau 50% EUR o 50%GBP. Tokiu atveju būsi nepriklausomas nuo kurso svyravimo į tą ar kitą pusę.
Emini-Systems.com
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

na, Parlament , daba tik nurodik mums netiksoms timeframe ir target ir mes apdovanosime tave pinigais uz konsultacijas
Parlament
Parlament
Rašyti privačią žinutę

122 žinutės

Dar vienas diskutantas mane provokuoja viesai prisiimti isipareigojimus uz EURGBP svyravimo prognozes. Siuo konkreciu instrumentu nesinaudoju, taciau subjektyvia nuomone galiu pareiksti.

Nuo 2005m. rugpjucio men. pr. EURGBP kursas konsoliduojasi 1,5 penso kanale. Tiketina, kad po Naujuju Metu arba vasario pr. kursas gali pralauzti istorini pasipriesinima ties 0,70GBP uz 1EUR. Mano nuomone paremta TA. Del FA gerbiamasai Jums gali patarti specializuotos institucijos.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

gerai, jau gerai Parlament - nesiparink.

Mano kukli nuomone sutampa su pono Parlament subjektyvia (atkartoju tamstos zodzius) nuomone. EUR/GBP kursas kils, nes EU monetarine politika pamazu kripsta i infliacijos stabdymo politika. Karalienes zemes duomenu serija rodo, kad infliacijos gresmes nera, o pramone praktiskai mirusi. Todel tiketina , kad karaliene palukanu artimiausiu metu nekels , o galbut dar ir karteli sumazins. Tokiu atveju spredas tarp palukanu UK ir palukanu EU pradetu mazeti UK NEnaudai, kas itakotu tolygu - palaipsnini svaro nuvertejima euro atzvilgiu .. Cia fundamentine puse ir be specialiu instituciju pagalbos

TA puse. Istorinis - savoka treviali. Pasipriesinimas siuo metu poroje fiksuojamas 0.6860-80 zonoje. Sekantis rimtesnis pasipriesinimas fiksuojamas 0.6960-80 zonoje. 0.7000 zona galbut yra yra psichologinio pasipriesinimo (apvalus skaicius ) bet ne daugiau zona. kritine zona up judejimui zona 0.7260-7320 - stai si zona jau mano kuklia galvele galetu buti vadinama istoriniu pasipriesinimu. Taciau ji pasieksime tik tuo atveju, jei suveiks pamineti fundamentiniai faktoriai.
Dodd
Rašyti privačią žinutę

51 žinutės
( +9 )

to Parlament
gal gali trumpai pateikdamas kelis rodiklius ir argumentus pasakyti, kodel tu manai kad ES saliu ekonomika atsigauna?
zhukaSS
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Tau patarciau pajamas imti tokia valiuta, kuria isleisi (ar investuosi). Analogiskai - skolintis ta valiuta, kuria gauni pajamas.
labai ir labai teisingai pastebeta, kitaip tikrai nepatarchiau daryt nes kai reiks keisti valiuta greichiau isheisi i minusa nei kad i pliusa net jeigu tavo prognoze pasitvirtins
Indrionas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +12 )

As zinau tik viena. Kad niekas negali prognozuoti kaip kis valiutos kaina Galima tik bandyti atspeti. Stai ir viskas.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Na gudrieji kurmiai, kokios būtų prognozės EURGBP ?
Minusas iš lėto gilėja, neapsisprendžiu ar jau kirst ar dar tikėtis pagerėjimo.

http://addurl.tel
ziogass
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

na ka galiu pasakyti - wow!
indikatoriai i langa netelpa tuoj ant sienos paisyt prades.
sveikinu longininkus
G unit
Rašyti privačią žinutę

420 žinutės
( +12 / -29 )

pramustas 0.80 eur/gbp lygis. siandien litais 4.31ltl uz gbp. kaip santaupos laikosi gpb,truputi kerta daug kam per kisene.
Scan m
ernie
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( -8 )

sprepndziand is naujienu srauto, gbp kol kas nieko sviesaus nesimato.
f....ng leiboristai baigia nuvaryt sali.laimingi emigrantai tie kurie anksciau spejo investuoti lietuvoj,tuo paciu ir man.kryptingai to nedariau,tiesiog taip susikloste situacija.siuo metu galim sakyt santykinai esu turtingesnis svarais nei litais.
ernie
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( -8 )

kaip susizinot koks bus rytojaus lt/gbp kursas?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Niekaip.

Galima apskaičiuoti tik esamą GBP/LTL kursą. Šiuo metu tai 3,4528 / EUR/GBP ~= 4,3095. Keičiant valiutą paprastai pridedama komercinio banko marža.

LB oficialų kursą nustato apie 10h ryto Lietuvos laiku. Tačiau tai nėra keitimo kursas.
Common sense is not very common
Cashas
Cashas
Rašyti privačią žinutę

109 žinutės
( +22 / -5 )

nežinau ar to klausi, bet LB nustato vienai dienai į priekį.

Balandžio 10 d. Didžiosios Britanijos svaras sterlingų GBP 4,3179 -0,0236 -0,5466 %

visada skelbiama www.lb.lt
deficitas
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +24 / -129 )

kam tau litai?infliacijos reikia

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital