Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

SEB fondai

ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Norečiau sužinoti jūsų nuomonę apie SEB Eastern Europe Fund ir SEB Emerging Market Fund. Galvoju nusipirkti vienetų kažkurio iš šių fondų, ką patartumėt? Ar gal yra kas nors idomiau nei šie fondai(čia iš VB siūlomų fondu)?
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Turim SEB LUX EEF. Nupirktas nelaiku - pries korekcija. Nuskrido zemyn >10%, dabar vel atsistate.

Kadangi fondai, kurie investuoja i rytu salis duoda (man atrodo) siuo metu didziausia graza, tad fondas manau visai neblogas pasirinkimas. Vienas minusas - valiuta, kuria reikia investuot.

Jei rinktis reiktu tarp SEB LUX EEF ir NVS akciju fondo, rinkciaus antra varianta.

P.S. NVS taip pat turim ;]
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Liero
Liero
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Na as ir paemiau fondu, visus po korekcijos pirmos bangos is viso:

SEB Eastern Europe - tikrai fainas, man patiko, kad stabiliai auga ir lengva isigyti. Taip pat norisi didesnio augimo, todel manau rytu ir centrine europa tinkamas regionas

SEB NVS - didesne rizika, bet ir graza, zinoma isigijau ne geriausiu laiku, bet tik tada atsirado lesu. Manau nevertetu sudet i fonda investuojanti grinai NVS salyse daugiau nei puses fondam skirtu lesu. (mano nuomone)

JT Baf II - buvo noras dar paimt viena fonda, kol akciju rinka ne kokia, tuo paciu ir dar labiau diversifikavau. grazus, apie 50% metinio pelningumo fondas.

zinoma mano atveju tai ne tobuliausia diversifikacija, nes visi fondai investuoja sparciai auganciame ir rizikingame sektoriuje, bet mane toks rizikos lygis tenkina

Dabar ir po Naujuju dar noreciau dar paimti pora fondu, gal galit patart i ka atkreipt demesi? galvoju gal Hanzos rusija, bet labai jau keisti ju metiniai augimai, jei tokios tendencijos, tai ateinanciais metais neverta ju pirkt. Dr East Capital domina, bet ju ne taip paprasta isigyti, kiek teko girdeti.

Pasidalinkit mintimis.
..gyveni ir mokaisi..

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI