Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Finastos bejeris

ryRalio
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

sveiki,

nezinau ar man cia vienam ar ir daugiau kam teko susidurti.
su finasta turiu pasirases III pakopos pensiju fondo kaupimo sutarti ir kuris laikas jau ten pervedineju kiekviena menesi atliekama kapeika.

taip pat reguliariai pasitikrinu kaip tos kapeikos auga tame fonde. tik va kad siandien prisijunges prie savo saskaitos finastoj pamaciau, kad fondu vienetu skaicius yra siek tiek mazesnis nei turetu buti. paskambinau i finasta, pazadejo issiaiskinti. laukiu nesulaukiu koks bus pasiaiskinimas is finastos puses.

idomu kaip buna jeigu klientai nera tokie pastabus ir nepastebi kad ju saskaitoj sumazejo fondo vienetu skaicius.
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Finasta sekmingai pereme patrirti is SEB VB ?
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
StasysN
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Man kartą ten atsirado 0.0033 vieneto daugiau. Nesiaiškinau - tegul būna.
Tadaushis
Rašyti privačią žinutę

86 žinutės
( +1 )

kokie administravimo mokesciai finastoj? paprasciausiai gal buvo sumoketas koks nors mokestis pardavus tam tikra vienetu skaiciu.
StasysN
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Pasitikrinau ir aš. Akurat, trūksta trečdalio vienetų, o iš ryto dar buvo visi. Matyt, kažkas ten nusimušė. Jei rytoj bus tas pats, ieškosim teisybės.
ryRalio
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

tai vat kad pas mane pries kelias dienas buvo viskas normaliai.
buvo geras vienetu kiekis, o siandien sumazejo. ir zenkliai, jeigu cia tokie administravimo mokesciai tai as geriau pasiimsiu koki nors SEB III pensiju pakopos obligaciju fonda ir tai daugiau pliuso turesiu.
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

ir naujosios europos fondo siandienos kilimas pasikeite?
ryte buvo 1.41% , o dabar jau liko tik 0.85%, hmm kazkas negerai darosi
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
StasysN
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Pensijos fondų vienetų skaičius jau atsistatė be jokio aiškinimosi
girius
girius
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +18 / -2 )

Taigi sekite naujienas, as pats neturiu jokių fondų vienetu, bet ir tai pastebių "Fondų vertės vėluos"
pinigai is nekantriuju pereina kantriesiams
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

jei "fondu vertes veluos" tai viena, bet jei "fondu vertes keisis 2 kartus per diena" tai jau visai kas kita...
nuo likimo nėr vaistų
zybi
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

ir naujosios europos fondo siandienos kilimas pasikeite?
ryte buvo 1.41% , o dabar jau liko tik 0.85%, hmm kazkas negerai darosi
vienetu vertes pastoviai keiciasi, jau kokias 2 savaites is ryto vienas rodo, vakare jau kitas
Worras
Worras
Rašyti privačią žinutę

251 žinutės
( +97 / -105 )

Finastos kompiuterine sistema ne kokia arba pradeda kazkokias makles sukti. Fondu vienetu kainos keiciasi, kaip ne vienas pastebejo. Be to man su pensija 3 pakopos ir vienetu truko sian per pietus, bet va i pavakare atsirado...

kazkaip per prestiza kerta tokie dalykai....
Vargšai ir pasiturintys dirba dėl pinigų. Turtingiesiems patys pinigai uždirba pinigus.
girius
girius
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +18 / -2 )

jei "fondu vertes veluos" tai viena, bet jei "fondu vertes keisis 2 kartus per diena" tai jau visai kas kita...
Puikiai suprantu ka nori pasakyti, bet pažiūrėk į šią frazę ne tiesiogiai, o iš pagrindų. Kodėl vėluos? nes yra parkių su sistema, vadinasi, gali būti ir kitų pašalinių poveikių...
Štai tau ir atsakymas besislepiantis tarp eilučių "Fondų vertės vėluos"
o su Worras sutinku, "kazkaip per prestiza kerta tokie dalykai...."
tačiau svarbiausia žinoti ko kiek turi ir laikytis "REVOLVERIO" taisyklės "Saugok savo investicijas". Jei esi tikras, kad kažkas negerai - rašai skambini finastai, išdėstai ir tikrai įvykiai bus atsekti, o klaidos ištaisytos.

Pats esu finastininkas, dar ne tokių jų fintikų mačiau
pinigai is nekantriuju pereina kantriesiams
donnie brasco
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +12 / -15 )

Esu finastos klientas jau 3,5metu ir lyg jokiu nebuvo problemu. Birzelio 18d. dasipirkau Ukio Banko akciju, na akcijas rode, pirkimo sandorius taip, lyg ir viskas buvo tvarkoj. Vakar ryte t.y. liepos 2d. atsiverciu savo portfeli o ten nera butent birzelio 18d dasipirktu Ukio Banko akciju, nors visos kitos akcijos buvo savo vietoj, bet pirkimo Ukio Banko birzelio 18d.taip pat nerode, jisai buvo paprasciausiai prapuoles.
Paskambinus i Finasta paaiskino, kad tai kalta ju IT sistema ir kad artimiausiu metu nesklandumai bus isspresti. Nesklandumai buvo isspresti per pora valandu.
Nenoriu pasakyt, kad patyriau didziuli stresa ar buvo panikos priepuolis, bet pliuso tai Finastai tikrai neduoda
Gambusinas
Gambusinas
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +4 )

donnie brasco
Man panašiai su PTR buvo, pasiskambinau - atsirado blogai būtų buvę jai būčiau užsimanęs parduoti gaila bet, nematomų akcijų neina parduoti :wink
I dont care about mistakes made 3s ago, but what i am going to do from the next moment on!
sm.euro
sm.euro
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

man pavyko is finastos pasiskolinti 5k litu..
nustaciau pavedima pirkti 1.37 kaina, kadangi neatsirado parduodanciu, teko modifikuoti ji iki tokio lygio, kad iskart nupirkciau norima kieki.
o atsitiko taip: tik baigus modifikuoti pavedima ir pateikus ji tikrinimui, man ivykde senaji uz 1.37 per akcija, plius ivykde ir naujaji modifikuota, brangesni pavedima.
kaip tik tuo metu pirkau uz paskutinius pinigus, ko pesekoje, portfelio grynu pinigu balansas soko i -5000 lt.

abu sandoriai ivyko 10 sec begyje.
always sunny In the rich mans world. (by ABBA)
Lenon
Rašyti privačią žinutę

309 žinutės
( +26 / -2 )

o pirkai TAL1T uz 1.37?
Arian
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +53 / -29 )

Visi aprasyti bajeriai, kad Finasta "suteikia" beprocentine paskola buvo ir man, tik seniai ir ... SEBe Turbut SEB'as ir Finasta puikiai bendradarbiauja IT srityje. Nu silpnai su IT ant Lietuveles nu nebuvo musu kaime komputeru ...
Įsitaisykite sau piniginių, kurios nesusidėvi, kraukite nenykstantį lobį danguje, kur joks vagis neprieis ir kandys nesuės.
Gambusinas
Gambusinas
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +4 )

sm.euro
nereikėjo nei repo suatrties FNS pasitiki klientais :yes
I dont care about mistakes made 3s ago, but what i am going to do from the next moment on!
vilu
Rašyti privačią žinutę

337 žinutės
( +30 / -9 )

Gambusinas, o tai rimtai kuo baigesi
kada pinigus reikia grazint - ka sake
grazint tur but vis tiek reikes?
Mokytis niekada ne vėlu - http://www.finansistas.net

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital