Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

NT vs VP

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

zalias28 :
Mano pirmoji investicija buvo - nepirkti NT... Taip patekau į biržą...
Man tiesiog būtų įdomu sužinoti iš patyrusio investuotojo,ar rezultatai biržoje gali būti geresni už pvz investicija į NT prieš 3 metus - nuomos grąža 22 proc.,kapitalo prieaugis minimum 250 proc.?
Koks procentaliai gali būti realus metinis pinigų sumos padidinimas biržoje,išaugus "žalio" marškinėlius?

Agata

Man tiesiog būtų įdomu sužinoti iš patyrusio investuotojo,ar rezultatai biržoje gali būti geresni už pvz investicija į NT prieš 3 metus - nuomos grąža 22 proc.,kapitalo prieaugis minimum 250 proc.?
Jei nemaisau, 2005 ziema Snoras kainavo 10lt, 2005 vasara - 60lt(ta pati matau OMX istorijoje) Bankai ir NT zygiavo kartu (NT vs bankines apyvartos ir absoliucios investicijs - kitas klausimas). Bet visa tai jau butajame laike. O istorija, kaip zinia, nesikartoja.

goga :
O istorija, kaip zinia, nesikartoja.
"Mes įsimename istorines datas ir vardus,o ne istorines pamokas"(Kijosakis)
Istorija visgi kartojasi.
Bet čia paminėjai vienetinį atvejį.Mane domina esmė.Vienetinis šoktelėjimas per trumpą laikotarpį tolygu išlošimą loterijoje.

na bet tikimybe, kad kazkokia akcija gali pakilti per metus daugiau nei 50 proc. yra daug aukstene negu bet kokios rusies NT Lietuvoje kaina.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Agata> butent istorija ir sako, jog akciju pelningumas ilgajame laikotarpyje yra didesnis, nei bet kokio kito turto (iskaitant NT)
Agata
Istorija visgi kartojasi.
Bet čia paminėjai vienetinį atvejį.Mane domina esmė.Vienetinis šoktelėjimas per trumpą laikotarpį tolygu išlošimą loterijoje.
Siandieninis NT bumas(arba burbulas, cia jau kaip pasiseks) t.p. vienetinis atvejis, kitas toks butent NT bus kada? Matydamas, kiek paaugo nuosavo NT kaina, kitaip kaip loterija to pavadinti negaliu, pries 3 metus rimtai svarsciau ir skaiciavau - pirkti vs nuomoti, ziuredamas i istorija, beje. Skaiciai rode, kad pirkti neapsimoka, pirkau remdamasis NT agento argumentu, kad nuosavas NT yra komfortabiliau, o uz komforta reikia moketi, kaip zinia. Banku Revoliucija parode ka kita.

Agata
Istorija visgi kartojasi.
Istorija nesikartoja, tai aksioma. Gyvenimas butu nuobodus, o jis toks nera.

Mindakas :
na bet tikimybe, kad kazkokia akcija gali pakilti per metus daugiau nei 50 proc. yra daug aukstene negu bet kokios rusies NT Lietuvoje kaina.
Kodėl toks siauras požiūris - tik Lietuva.O kai dar pradedama ginčytis dėl atskirų Vilniaus rajonų...5 proc čia ar čia...
Juk akcijomis domimasi ne tik Lietuvos.Kodėl NT tereikia domėtis tik Lietuvoje,o dar tiksliau - Vilniuje.
NT traukinys Lietuvoje jau seniai nuvažiavo.
Mane domintų galutinis metinis rezultatas Lietuvos investuotojų.3-5 metų vidutinis galutinis procentinis rezultatas.Skaičių nereikia.Juk čia ne išpažintis pas kleboną.Kas kokią sumą turi,tokią ir investuoja.
Galvočiau,kad procentinė grąža iš VP turi būti žymiai didesnė už NT grąžą,kad tarp jų galėtume rašyti lygybės ženklą.Nes "pinigai iš tikrųjų yra tik iliuzija".NT sensta(reiškia prastėja jo kokybė),o pinigine išraiška (pinigų nominalais) jis brangsta.Ir jis išlieka.
Ir domina Lietuvos investuotojų.Nes lietuviai šiaip ar taip naujokai...
Nereikia lyginti su pasaulinėmis investavimo žvaigždėmis.Apie jas reikia skaityti,bet priimti ir savo situaciją realiai,jaučiant žemę po kojomis.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Agata
Kodėl toks siauras požiūris ...Kodėl NT tereikia domėtis tik Lietuvoje,o dar tiksliau - Vilniuje.
O kodel Picasso darbo nenusipirkti Londone? Ir vietos maziau uzima.

goga :
Istorija nesikartoja, tai aksioma. Gyvenimas butu nuobodus, o jis toks nera.
Kartojasi,tik ne absoliučiai tokioje pat formoje.Tiesiog akys mato kitokį vaizdą,ir atrodo,kad viskas kitaip.Akys ne toli mato.O gilintis ne kiekvienas sugeba ar nori.
H.Fordas: "Mąstymas yra pats sudėtingiausias darbas.Štai kodėl tiek nedaug žmonių tuo užsiima."

Agata, galima sakyti, kad einant laikui,ne NT ar VP pabrangsta, o tiesiog patys pinigai "atpinga"
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

goga :
O kodel Picasso darbo nenusipirkti Londone? Ir vietos maziau uzima.
Kiekvieną sritį,kur kiši nosį,reikia labai gerai išmanyti.Kitaip fiasko garantuotas.Aš to neišmanau,todėl ir klausiu kitų nuomonės apie santykį tarp NT ir VP.
Kas domisi Picasso,paklaus apie tai,tik ne šiame forume.

to goga
saite www.burbulas.lt radau besireklamuojancius kazkokius "Verkiu namus", kurie turetu atitikti "eurobusto" savoka Tik kainos kazkokios super aukstos.
maklarenas :
Agata, galima sakyti, kad einant laikui,ne NT ar VP pabrangsta, o tiesiog patys pinigai "atpinga"
Tiek aš suprantu
Bet galutinis taškas kažkur yra.Taigi,kurioje srityje galutinis taškas malonesnis?

o kam reikalingas tas galutinis taskas? kiekvienas daro tai, kas jam arciau sirdies, yra geru ir blogu VP spekuliantu/investuotoju, taip pat kaip ir geru ir blogu NT prekiautoju.. svarbu ismanyt savo sriti ir tiek..
diskusija beprasme vien todel, kad i VP gali investuot kiekvienas turintis, kad ir 100Lt, o i NT ...
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Mindakas
to goga
saite www.burbulas.lt radau besireklamuojancius kazkokius "Verkiu namus"
Jau maciau , bet aciu :yes
Agata
Kiekvieną sritį,kur kiši nosį,reikia labai gerai išmanyti.

Konsensusas. Nuo sitos vietos diskusija VP vs NT placiaja prasme nebetenka prasmes. Viskas, ko reikia, yra internete.
Diskutuoti, imho, reiketu apie tokius reiskinius, kaip globalizacija, pletimasis ir emerging markets.

zalias28 :
Mano pirmoji investicija buvo - nepirkti NT... Taip patekau į biržą...
Grįžtu prie tos pačios citatos.
Zalias 28,kiek suprantu,yra stipriai įsigilinęs į biržos reikalus.Todėl ir užvedžiau šią diskusiją.
Gal protingiausia nediversifikuoti(turiu omenyje gyvenimo užsiėmimą)?
Dirbti tai,ką išmanai ir kur sekasi?
Mano užduotas klausimas man tikrai labai rūpi.Esu "soti ir šiltai aprengta".
Tiesiog nerami dūšia.Radau pati sau tokį atsakymą pas Kijosakį:"Tobulinuosi todėl,kad noriu greičiau užsidirbti pinigų.Ne todėl,jog man jų reikia,o todėl,kad noriu.Tai užkrečiama.Man patinka būti ten,kur verda gyvenimas,kur liūdesys,baimė,malonumas."
Ir taip pat negaliu pradėti nuo veiksmo anksčiau už filosofiją.Man filosofija turi būti prieš veiksmą.
Taigi gal kas pasidalins savo "filosofijomis",paragavęs ir NT,ir VP duonos.

maklarenas
as galutiniam taske pirmenybe teikiu NT, nes ji zmones perka pirmoj eilej is butinumo (retam kuriam atlieka pinigu prisipirkt keleta NT, kaip ivestavimui), o VP cia jau kaip "desertui"
Bet jei as investuoju i "Karvute Zaloji" UAB, kuri "gamina" piena, tai pienas kaip ir butinas produktas?
Sakyciau, diskusija cia yra bendresne: plebejams reikia "duonos ir zaidimu", ir , imho, zaidimams poreikis net stipresnis, nors ir ne butinas.

diskusija beprasme vien todel, kad i VP gali investuot kiekvienas turintis, kad ir 100Lt, o i NT ...
goga :
Konsensusas. Nuo sitos vietos diskusija VP vs NT placiaja prasme nebetenka prasmes. Viskas, ko reikia, yra internete.
Internete yra sausa informacija,ir dažnai neatitinkanti pilnos realybės.Teorija nuo praktikos labai skiriasi.
Bent informaciją apie NT internete aš vertinu kaip raidžių išmokimą abėcėlėje.O skaityti jau reikia pačiam.Perskaitęs jau supranti tikrąją tiesą.
Taigi mane domina nuomonės tų,kurie "perskaitė" abi šias sritis patys.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

man taipogi patinka rinkos, jos vilioja savo dinamika, sprendimu priemimo butinybe... O pinigai... iveda dar ir azarta. Taciau dirbant vien su finansais, manau daug kas pasikeistu... Dauguma sriciu gyvenime buna pakankamai idomios, kol tai tera tik hobis, kai tampa darbu daznai praranda savo spalvinguma...
maklarenas :
diskusija beprasme vien todel, kad i VP gali investuot kiekvienas turintis, kad ir 100Lt, o i NT ...
Pagrindinis klausimas buvo: procentinė metinė grąža iš VP ,išaugus žalio marškinėlius.

Agata
Pagrindinis klausimas buvo: procentinė metinė grąža iš VP ,išaugus žalio marškinėlius.
Jei Jus investavote i NT Vilniuje, tai galite manyti, kad investavote i viena vienintele akcija NTVLN. Taskas.
Tas pats su VP: pataikysite - islosite.
Visi kiti fundamentalus skirtumai yra isdestyti internete, nera prasmes kartoti. Problema, kad, pvz. Jav resursai teigia mazdaug 14% vidutini pelna is akciju, bet tai jau istorija, ir tai Jav istorija. Siandien turime saltojo karo pabaiga, jo salygota emerging markets, JAV dominavima, EU vienijimasi, Kinijos prabudima, zalio nuvertejima. Istorija nesikartoja, jau pavargau kartoti.

To: maklarenas. Kadangi styatybų, NT pardavimo ir pan. versluose dirba nemažai žmonių ir ne tik darbininkų bet ir inžinierių, vadovų ir panašiai, tai tie piliečiai tikrai turi ne po vieną butelį (kad ir vieno kambario).
Jiems tai ir yra tarsi VP t.y. bizniukas, o rimtai užsiimantiems ir pragyvenimo šaltinis. Turėjau realų pavyzdį su savo buto įrengimu: pasamdytais statybininkais, kada liko sudėti kokius 10 m2 plytelių viskas užstrigo mėnesiui. O pasirodo jie ėmėsi naujos chaltūros ir skubėjo iki rudens pabaigti. Tai ir suka vieną objetą po kito. O kur dar satybinių bendrovių vadovai ir panašaus rango jų darbuotojai, kai projekto stadijoje (kai apie projetuojamą daugiabutį žino tik jie)gauna įsigyti už savikainą.
Taip pritraukia privačių lėšų iš smujkiųjų ir startuoja. Tada ko ne tai pusė kompanijos dirbančiūjų būna super aktyvūs ir stengiasi, pluša.Šaunuoliai:yes.
Kol pastato(metai,pusantrų) žiūrėk ir kainos pakilo....Ir kaip jūs manot kur jie tuos pinigėlius deda? Ašku kad ne į VP, o į tą srytį kurioje sukasi....
Agata
Taigi mane domina nuomonės tų,kurie "perskaitė" abi šias sritis patys.
Na gerai, rimtu saves nelaikau, bet esu "realus" - idejau pinigus ir i NT, ir i VP. NT atnese daugiau, del minetu priezasciu, is kuriu pagrindine as laikau ne ka kita, kaip BR(Banku Revoliucija)
I NT idejau uzsienyje, skandinaviskoje kap. valstybeje, jei buciau idejes LT, buciau gaves daugiau deka "emergin market", t.y. LT startavo nuo zemesnes pozicijos.
I VP Lietuvoje tiesa sakant nespejau ideti, grynai per technini neranguma, todel pelnas kuklus, bet nesiskundziu, tai ne mano pagrindinis darbas ir gyvenimo tikslas, greiciau pinigu apsaugojimas nuo infliacijos.
Jei buciau idejas arba LT, arba skandinavijoje, tai buciau turejes daugiau nei is NT.
O kas bus rytoj...Jau rasiau, kaip meginau skaiciuoti, deti pinigus i NT ar ne. Ironiska, kad kai spjoviau i skaiciavimus ir idejau, tai smarkiai islosiau, kai kita karta paskaiciavau ir ne idejau, smarkiai pralosiau. Abiems atvejais to priezastis buvo grynai *politiniai* susije su NT kreditais sprendimai, tegul ir padiktuoti pelno siekimo.
Na, ir kaip atspesite, kada tas sprendimas bus priimtas? Paprasciausia - "trintis" prie "politiku"
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

NT vs VP USA
http://macromarkets.com/csi_housing/
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

Šiaip galvoju, kad kiekvienas renkasi pats kur geriau uždirbti pinigus (ar kaip kam maloniau prie širdies...) Aš pradėjau investuoti į NT 92 m. pabaigoje turėdamas 2000 $ iki dabar iš NT uždirbau 20-30 mln. (tiksliai žinočiau, tik pardaves, bet nesiruošiu parduoti savo pensijos fondo) nuo 2000 m. įmečiau į VP 500.000 LTL iki dabar uždirbau 300.000 LTL (tiesa 2 metus nuo 2004 iki 2006 m. nespekuliavau VP, nes reikėjo NT pinigų) su VP buvau turėjes ir nuostolių iki -360.000 lt., bet atidirbau. Dabar man VP tik, kaip laisvus nuo NT pinigus įdarbinti ir sutaupyti naujam NT ... Tiesa niekados NT nepirkau rinkos kaina, o VP pigiau gali nupirkti tik kai yra panikierių, bet ko toliau tuo jų mažiau...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

vienisas katinas :
Tiesa niekados NT nepirkau rinkos kaina,

Tai ir yra pagrindinis NT verslo šarmas!
Pelną reikia uždirbti perkant,o ne parduodant.Tai labai įdomu ir yra daug vietos fantazijai,o ne vadovėlinėms tiesoms.
O internetinė informacija...Šioje vietoje ji naudinga,norint brangiau parduoti,t.y. pardavinėti,naudojantis internetu.Čia įmanomas dar vienas pelnas.Paprastai tie,kas labai daug laiko praleidžia prie interneto,įsivaizduoja,kad ten vien tiesa ir būna stipriai atitolę nuo žemiško gyvenimo.Vien plika informacija ir nebelieka vietos žmogiškai intuicijai pasireikšti.
Turiu klausimą vienišam katinui.
Ar skaidai NT pagal miestus,šalis?
Ar skaidai pagal NT paskirtį - komerciniai( gamybiniai,sandėliavimo,prekybiniai),gyvenamieji?Ar orientuojiesi į kurią nors vieną rūšį?
naujas
Rašyti privačią žinutę

174 žinutės
( +5 / -12 )

manau siuo metu VP galima daugiau uzdirbti. NT geriausi laikai jau praejo, liko tik "normalusis" pelnas. siaip pastebejau toki dalyka - kuo didesne suma operuoji, tuo is NT pelnas didesnis (didejant sumoms mazeja rinkos dalyviu skaicius), tobula konkurencija tik "zemajame" lygmeny. todel labai pelninga pirkti didelius objektus ir juos smulkinti (zemes sklypu skaidymas, daugiabuciu statyba ir pan.). todel aisku kas turi maziau pinigu, geriau dirbti su VP. nors NT galima irgi pradeti praktiskai "nuo 0" - kad ir nusipirkti be pinigu (t.y. is kredito) koki buta ir is nuomos padengineti imokas (jei kreditas 40 metu, tai dar ir liks). aisku uzsiimineti su butu nuomininkais maza malonumo. komerciniu patalpu nuomininkai irgi ne idealus. dirbi su zeme - vel lisk valdininkams i tam tikra vieta. zodziu darbas su NT yra daugiau kuniskas nei intelektualus lyginant su VP. tuo man VP ir patinka. zinoma viska sudejus i VP gal irgi nejauku. bent jau kai zmona paklausia ar viena diena neisleksim i ora su "tom akcijom", tai as primenu turimo NT sarasa (jo uztektu ramiai pragyventi nedirbant, kas jai yra svarbu), ir vel ramu. ilgalaikej perspektyvoj manau didinsiu turto santyki VP naudai, nors kazkokia pelno dali pakreipsiu ir i NT
turtingas
Rašyti privačią žinutę

37 žinutės
( -1 )

pajamas is NT ( nuoma ) investuoju i VP. sinergijos efektas, tsakant.
o kai uzdirbsiu is VP, bandysiu vel kist i NT...
blliuzas
Rašyti privačią žinutę

347 žinutės
( +12 / -5 )


ar rezultatai biržoje gali būti geresni už pvz investicija į NT prieš 3 metus - nuomos grąža 22 proc.,kapitalo prieaugis minimum 250 proc.?


OMXV 2004 02 - 2007 02 prieaugis 180%
OMXT 2004 02 - 2007 02 230%
goga
Rašyti privačią žinutę

667 žinutės
( +62 / -30 )

bliuzas
OMXT 2004 02 - 2007 02 230%


bet lieka klausimas del likvidumo. Apyvartos lyginant su NT nedideles.

Agata teisingai pastebejo, kad prekyba VP yra "sausas", kanceliarijos kvapu persisunkes dalykas, palyginant su gyvenimo dziaugsmo prisodrinta prekyba NT (o, kaip pasakiau.) Tik kad diskusija pradejo klausimu, kas pelningiau, o ne kas linksmiau.
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Bet kuri sritis gali buti pelninga jei neapsiriboji vietine rinka ir ismanai ka darai.
Jei ismanai gerai NT, o VP esi zalias, radikaliai keisti investiciju krypti butu klaida. Reiktu kaip vienisas katinas - dali investuoti i tau svetima rinka, kad tai taptu kaip kabliuku, privercianciu tave pradeti dometis ta rinka. Jei su laiku pamatysi, kad tavo zinios antroje pagal prioriteta rinkoje yra pakankamos, kad galetum uzdirbti - gali procentine kapitalo dali didinti salyginai naujoje srityje.

Stai kodel as kol kas investuoju i VP, o ne i NT
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Jei ismanai gerai NT, o VP esi zalias, radikaliai keisti investiciju krypti butu klaida.
Radikaliai keisti kryptį,suprantama,kad klaida.
Bet aš mąstau taip:net ir gera vienalytė valtis,jei prakiurs,paskęsi.Jei valtis daugiakamerinė,prakiurus,išplauksi ant likusių kamerų.
Taigi,turiu du amatus.Ir stipriai emociškai blaškausi,ar gilintis į trečią.Vieną dieną pasakau sau "eina peklon",o kitą "būtinai turiu tuo užsiimti".Prisipažinsiu,neturiu tokių gerų pažįstamų,kurie man galėtų liaudiškai išaiškinti,kokie pliusai ir minusai,nekalbant apie išlošimo džiaugsmą ar pralošimo kartėlį(turiu omenyje grynai pinigus).Kaip išrodo to investuotojo į VP kasdienybė?
Ir dar paaiškinkite man žaliai,koks ryšys yra tarp NT ir VP krizių.Ar,esant NT krizei,krizė vyksta ir VP,ar jos viena kitą atsveria?Tik nesiūlykit to ieškoti internete.Juk jei kažkas jau ieškojo ir rado,arba savo kailiu jau patyrė,neturėtų būti gaila pasidalinti žiniomis.
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

To Agata
Turiu klausimą vienišam katinui.
Ar skaidai NT pagal miestus,šalis?
Ar skaidai pagal NT paskirtį - komerciniai( gamybiniai,sandėliavimo,prekybiniai),gyvenamieji?Ar orientuojiesi į kurią nors vieną rūšį?

Anksčiau skaidydavau NT, bet administruoti buvo sudėtinga (įvairios smulkmenos gadindavo gyvenimą ir pardaviau...)
Anksčiau skaidydavau NT pagal NT paskirtį - komerciniai( gamybiniai,sandėliavimo,prekybiniai), taip pat įvairios problemos daug vadovų, darbuotojų ir investicijų klausimai, tarp atskirų įmonių (jų turėjau 92 m. net 12 įmonių, pradedant statyba, gamyba, autoservisas, projektavimas, prekyba, visuomeninis maitinimas, miško kirtimas Baltarusijoje ir t.t. Sunkausia buvo su atskirų įmonių plėtra ir lėšos būdavo dažniausiai skiriamos pelningiausiems projektams, dėl ko kitos įmonės "nusigyvendavo" ar joms vadovai tais laikais padėdavo "nusigyventi"... Visada į įmonę žiūrėdavau iš NT pusės, veikla irgi neblogai..., bet išskaides NT ir veikla sunku būdavo net su jų tarpusavio bendravimu (bendrų projektų, pelningumu, nekonkuravimu, santykiai tarp akcininkų ir .t.t. nors visos buvo pelningos vienos labai, kitos tik darbuotojams ir statistiniam pelnui). Pardaviau arba išnuomavau su visa veikla kaip NT. Nuo 99 m. pradėjau koncentruotis Klaipėdoje ir likau tik vienas akcininkas. Tada prasidėjo finansinė nepriklausomybė ir didelis šuolis į viršų ir aišku greitesnis darbas (sprendimų priėmimas). Šiaip jei prie temos
OMXV 2004 02 - 2007 02 prieaugis 180%
OMXT 2004 02 - 2007 02 230% , uždirbau daugiau iš NT reikia tik VAIZDUOTĖS, patinka ir VP nesu "žalias" "portfeliukas" didelis, nepatinka man Lietuvos biržos "vasaros", sumerki daug, o akcijos vietoje, nors įvyktų kokia didesnė korekcija, norisi pirkt pigiau VP, aišku patinka dabartinė TEO akcija, du kartus per metus pasiemi daug ir nerizikuoji...
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

MatasM :
Jei ismanai gerai NT, o VP esi zalias, radikaliai keisti investiciju krypti butu klaida.


nemanau, tiesiog tai vienas kita papildo ir sumažina "rizika", be to pastovios pajamos iš NT nepriverčia pigiai pardavinėti "gerų akcijų", lengva skolintis ir pigiau, nebūtina "repuotis". Aišku nereikia tik parduoti gero NT (pvz. NT miesto centre,pastoviai be nuomos pajamų brangsta, geras ilgalaikis nuomininkas, kuris pastoviai plečiasi ir reguliariai moka), gali dažnai papildyti portfeliuka geromis akcijomis ir jas parduoti kai didelis "up" ar pribrendo kitas nemenkas projektukas. Svarbiausia mokytis ir turėti daug VAIZDUOTĖS, nes be jos mes tik statistai su mažu pelnu....
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

to Naujas: manau siuo metu VP galima daugiau uzdirbti. NT geriausi laikai jau praejo, liko tik "normalusis" pelnas. siaip pastebejau toki dalyka - kuo didesne suma operuoji, tuo is NT pelnas didesnis (didejant sumoms mazeja rinkos dalyviu skaicius),


Netiesa! Manau, kaip pasiseks ir kaip dirbsi.... Ir dabar gali uždirbti NT daugiau, priklauso nuo požiūrio ir ką pirkti, kaip parduoti ar vystyti(plėsti) ir kas bus Tavo partneriai ( nuomininkai), kaip R. Parveneckas APG pasakė, jei sugebi pateikti APG ir jie ateina - tai jau sėkmė, jei ne turi susimąstyti kur suklydai, taip pat gali ir iš VP uždirbti daugiau, jei darai tai be emociju "prekyba VP yra "sausas", kanceliarijos kvapu persisunkes dalykas" esmė pasikartosiu pastoviai mokytis, turėti kitoki požiūri nei visi, gera vaizduote, o toliau viskas vadovėliuose.... ir visame kame matyti pinigus ir pinigus be emocijų tada beveik visada pasiseka ar NT ar VP ar kitame versle.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

dar kuo NT skiriasi nuo VP, tai kad VP rinkoje retai kada pasinaudosi savininko neismanymu ir "neuzparinsi" parduoti akciju paketa dvigubai pigiau nei rinkos kaina
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

Kodėl, pvz. ATK, įdomu, kaip bus, perki ATK ir lieki prie absoliutaus 0000, o NT vis kas nors lieka

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital