Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Mažeikių spekuliantai

Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Sweiki, kazkaip nepazstu bendraminciu is mazeikiu, kurie dometus verslu, investavimu ir pan, gal cia ju yra???
Busy... busy... busy... dead.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Tai priklauso nuo to, kokios pas tave mintys
Daliux
Rašyti privačią žinutę

376 žinutės
( +67 / -17 )

Tai yra yra :yes
Viskas gerai, kas bulium baigiasi...
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Sveiki kolegos....ziu jau greit i Bilduka ar kur kitur alaus ir paplepet apie spekuliavima galesim susibegti . Klaipedieciai jau senai renkasi smagiai laika leidzia...manau ir naudos is info apsiketimo turi. Tai galim koki vakara susipazinimui ir susibekt....kas turi ideju??
Trend is my friend
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Jei tik yra noro ir šiek tiek patirties šiame nelengvame spekulianto kely - aš už! Tik spėju, kol kas realiai būtų 2-3 žmonės. O gal mūsų čia tiek ir tėra
Daliux
Rašyti privačią žinutę

376 žinutės
( +67 / -17 )

Na as visad uz . Tik zinoma suplanuot tai reiketu is anxto
Viskas gerai, kas bulium baigiasi...
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Zvidas. Siaip tokios tos ir mintys, niek daug neismanau o buvo kazkad cia tokia mintis, kai norejau varyt i vilniu seminara "pradedantiesiems investuotojams" ar panasiai, tai ten jei 3varo 10lt pigiau ir pagalvojau net nepazystu,kam negaila butu 150lt + keliones islaidos todel ir sumaniau cia parasyt Va,o del manes, pradziai galim but ir po 3 kaip ten sakoma, pradzia buna nuo 0...?
Busy... busy... busy... dead.
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Zvidas, Daliux, artus! poryt (balandzio 19d, 4dieni) nuo 18val vyks nemokamas seminaras truksiantis 1.5val apie investicijos valiutų rinkoje. Dar bus vienas seminaras geguzes 16 tas pats, bet kazin ar man iseis ta diena vaziuot ka manot? dabr atsitiktinai atradau
Busy... busy... busy... dead.
Daliux
Rašyti privačią žinutę

376 žinutės
( +67 / -17 )

Cia mazeikiuose? Na bet manes kazko valiutu rinkos netraukia .Tik krastutinumai-akcijos arba fondai
Viskas gerai, kas bulium baigiasi...
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

ne, mzk
Busy... busy... busy... dead.
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

vilniui vyks noreciau sudalyvaut
Busy... busy... busy... dead.
zvidas
zvidas
Rašyti privačią žinutę

416 žinutės
( +62 / -22 )

Žiūriu, nuo vakar šiame topic'e jau 11 pasisakymų atsirado... Pirma mintis buvo, kad pradeda pamažu mažeikiškiai iš pakampių į dienos šviesą lįst. Įeinu į temą, ogi čia tie patys Na nieko, viltis miršta paskutinė
Šeip Forex ir panašūs dalykai- ne mano stilius. Bent jau kol kas. Viskam laiko neužtenka. Va jei Harka nuvažiuotų, tai galėtų kokį kartą papasakoti kas ir kaip
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

Zvidas siaip tai geriau kai yra pirmose temose, nes tie like mazeikiskiai pamatys taip kad reik rinkti musu nykstancia grupe beje ;lievai jus, as naudojuos, kas nemokama, patink tas zodis aplamai man
Busy... busy... busy... dead.
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

To Harka...neskubek su tom valiutom...tam kad spekuliuot jom reikia didelio kapitalo...verciau mano nuomone domekis akciju prekyba. OMXé ir su mazais pinigais gali ant benzo i Vilniu uzsidirbt...na zinoma galima ir pradirbt :cry.
bet kas nerizikuoja tas....Siaip daznokai i Vilniu vazineju panmesciau bet si kart 19d. lekiu i Klaipeda...tad sorry. Del susitikimo ar Penktadieni 20d. visi busit??? Jei taip tai galim nors trumpam susilekt- susipazint..bus lengviau bendrauti.
Trend is my friend
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

As tai busiu! man tai mintis per susitikima susirasyt kelis klausimus ko jusu paklausinet, vistiek as toj investavimo srity dar jaunelis esu Artus, domiuos kolkas viskuo po biski! Va o gal zinot kokia gera, bet , kad nebutu perdaug sudetinga, knyga apie NT? nes man kazkaip tas NT traukia tik info normalios neradau kolkas
Busy... busy... busy... dead.
Daliux
Rašyti privačią žinutę

376 žinutės
( +67 / -17 )

Joop,as tai grisiu,o pats tai vln studijuoju.Tad del susibegimo as pilnai uz:yes
Viskas gerai, kas bulium baigiasi...
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

tj jau 3 esam zvidas! daba tu paskutinis
Busy... busy... busy... dead.
ragvel
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +16 / -23 )

na as irgi is mazeikiu .
tik jau 2 metus nedalyvauju birzoje - stebetojas. pries tai pora metu spekuliantu buvau.

siaip laukiu kada atsidarys altern.birza ir tada ziuresiu ar grizt ar ne.
Harka
Harka
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +11 / -52 )

o tj linksmai ragvel prisijunksi? pasidalinsi patirtim
Busy... busy... busy... dead.
ragvel
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +16 / -23 )

ziuresim. kur , kada ir pan.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital