Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kaip panaudot zeme?

mantas_s
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Kadangi tavo žemė derlinga,iš išmokų naudos neturėsi.
pvz iveisi ekologini soda ir turi ismoku apie 3000lt/ha. Kur kas geriau, kad derlinga zeme, sodas geriau augs
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to mantas s
Pažiūrėjau,tu iš Vilniaus - kaip pasakytų mano anyta -"nuo tratavaro".Aš taip pat antroje kartoje nuo "tratavaro".
Mano šeima pagal paveldėjimą turi 3 kartus daugiau(žemės-ne proto),sąžinė neleido neišsiaiškinti visko iki galo.Aš šiuo metu neturiu kas ten veikti.Tik (išsiaiškinus derlingos žemės keitimo koeficientą į nederlingos),imti valstybės išmokas...vykdant visus nurodymus.Bet sąžiningai ir tvarkingai.(Iki tokios ir tokios datos pateikti duomenis,kuoliukai savo vietose-juos galima ir ilgalaikius sukalti,šieno krūvos tiksliu laiku savo vietose).
Smulkus Investorius
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 / -5 )

Kaunas - lt, parasyk, kas pas tave auginama, kiek metu, ar tvarkingai deklaruojama, ar buvo pertrukiai ( auginime ar deklaravime) , tiksliau apibrezk sklypo vieta ir salia esanciu sklypu apibudinima. Jei naud. balas NE DAUGIAU 32-33 galiu nupirkti po 2200-2300 lt/ha. Siai dienai labai gera kaina, galetum pelningai investuoti i akcijas, bizni ar kitas sritis, duodancias zymiai didesne graza. Be to, kaip visi zinom, z.u. neperspektyvu - atsikratyk pasyvais, tapk aktyviu ir veikliu.
kaunas-lt
kaunas-lt
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Konkreciau viska parasysiu ryt dok neturiu prie saves o siaip tai parduot dar minciu neturiu ir beja pats nuomininkas siulo po 3400
mantas_s
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

to Agata: su tratavaru kaip pirstu i aki ismokos be abejo gerai gaila nepapuole daug zemes paveldeti, tenka pirkti

to Smulkus: kur jau ten Kedainiuose 32 balai....

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital