Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kam kiek pakrito, kiek ilgai nervai laikys...

jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

Prisipirkau turbūt aukščiausia kaina ir dabar naktimis nemiegu...
LFO1L po 65,50 Lt (šiuo metu 46,00 Lt)
MZN1L po 12,70 Lt (šiuo metu 9,60 Lt)
negana to esu užrepavęs....
SKAUNU?
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

SKANU ar SKAUDU?
Chia kaip XOROVO - arba XEROVO arba XOROSHO
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

SKAUDU!!!
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

O kur -7% taisykle?
O jei rimtai, kodel nepardavei, kai pradejo kristi?
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
HeRex
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Nezianu kodel, taciau as viska nusimeciau su pakilimu normaliu (pvz mnf po 12 ir 13 Lt ir t.t.) todel dabar labai ramus, ir tikiuosi jog rinka ir toliau smuks na bet as cia tik is savo puses ziuriu...
rookie
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +6 / -1 )

Toks didelis nuostolis tau yra geriausia pamoka. Belieka ja ismokti. Zinodamas, kad gali prarasti pinigu, vengsi avantiuru ir investuosi zymiai atsargiau. Per trejus metus birza apturejo net tris korekcijas. Pasiimk ju garfikus ir atidziai studijuok, ieskok panasumu ir veliau jau galesi suprognozuoti, kada arteja nauja krize.
Pats pradejau investuoti 2003 rudeni, paciame pike, todel zinau, ka reiskia prarasti pinigus. Uztat per dabartine krize ne tik kad ne kiek nenukritau, bet netgi sugebejau uzdirbti.
mariuso
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Prisipirkau turbūt aukščiausia kaina ir dabar naktimis nemiegu...
LFO1L po 65,50 Lt (šiuo metu 46,00 Lt)
MZN1L po 12,70 Lt (šiuo metu 9,60 Lt)
negana to esu užrepavęs....
SKAUNU?
As tai dar po 57 ir 11,20 parsidaviau, pirkau po 40 ir 12,90. Ir kaip tycia pries pat korekcija reikejo i komandiruote isvykti . Sprendziant pagal pardaveju nusiteikima manau, kad artimiausiu metu stipriau kris lifosa. Siuo metu neturiu jokiu akciju tik fondu vienetus. Laukiam geresniu laiku
HeRex
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Aha, jog akciju neturiu ir as pamirsau pamineti, dabar tiesiog laukiu ir stebiu
jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

nematau nei vieno ilgalaikio investuotojo, cia tik vienadieniai spekuliai.. as ant to nezaidziu. Neperku ir uz savaites neparduodu. O kad kaina sakykim LFO1L per prekyba kokiais 5 proc. pakrenta del 5 sandoriu po 5000 Lt tai cia yr mizeris ir to nevertinu. Krize baigsis ir kaina atsistatys..
jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

kaip suprantate as akciju nesu pardaves, nes repas laiko... deja, kaip tikejaus jog repas man uzdirbs pinigus siuo atveju jis man naudos neduoda.. bus ant nulio.
HeRex
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

nematau nei vieno ilgalaikio investuotojo, cia tik vienadieniai spekuliai.. as ant to nezaidziu. Neperku ir uz savaites neparduodu. O kad kaina sakykim LFO1L per prekyba kokiais 5 proc. pakrenta del 5 sandoriu po 5000 Lt tai cia yr mizeris ir to nevertinu. Krize baigsis ir kaina atsistatys..
pardaviau todel, jog prireike pinigu, taciau labai sutapo
mariuso
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

O kur -7% taisykle?
Cia truksta kazkokios +7% ar panasios taisykles. Juk jei visada parsidavinesi -7% tai ir turesi visada -7% Vienu atveju tinka tas -7%, kitu atveju reikia -3% ir t.t., t.y + ir - ne rodiklis pirkti ar parduoti.
jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

man repuojant LFO dave kaina iki kurios jei kartais pakristu tada reiktu jau inesineti babkes... taip pat ir su MZN...
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

nematau nei vieno ilgalaikio investuotojo, cia tik vienadieniai spekuliai.. as ant to nezaidziu. Neperku ir uz savaites neparduodu. O kad kaina sakykim LFO1L per prekyba kokiais 5 proc. pakrenta del 5 sandoriu po 5000 Lt tai cia yr mizeris ir to nevertinu. Krize baigsis ir kaina atsistatys..
Tai ko tada cia panikuoji? Ar savo skaudziais isgyvenimais nori pasidalinti? Man irgi fondai buvo nukrite po 10%, buvo gera proga dasipirkti. O jei esi ilgalaikis investuotojas ir tiki imones perspektyvomis, tai dasipirk lifoso, mazeikiu ir dziaukis sumazejusia bedra savikaina.
jaunyx
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( +4 / -1 )

but babakiu ir dasipirkciau
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Toks didelis nuostolis tau yra geriausia pamoka. Belieka ja ismokti. Zinodamas, kad gali prarasti pinigu, vengsi avantiuru ir investuosi zymiai atsargiau. Per trejus metus birza apturejo net tris korekcijas. Pasiimk ju garfikus ir atidziai studijuok, ieskok panasumu ir veliau jau galesi suprognozuoti, kada arteja nauja krize.
Pats pradejau investuoti 2003 rudeni, paciame pike, todel zinau, ka reiskia prarasti pinigus. Uztat per dabartine krize ne tik kad ne kiek nenukritau, bet netgi sugebejau uzdirbti.
Sutinku su rookie. Didelis nuostolis yra gera pamoka. Praradimus reikia kontroliuoti o ne leisti jiems kontroliuoti tave. Linkiu padaryti esmines isvadas ir ramiai miegoti.
Emini-Systems.com
akvara
akvara
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +65 / -19 )

but babakiu ir dasipirkciau
Atrodo, dar kurį laiką nekilsim - vis dar "bababkių" nėr
Teks palaukt, kol jie išsiparduos
fortis
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

pink :
O kur -7% taisykle?
Cia truksta kazkokios +7% ar panasios taisykles. Juk jei visada parsidavinesi -7% tai ir turesi visada -7% Vienu atveju tinka tas -7%, kitu atveju reikia -3% ir t.t., t.y + ir - ne rodiklis pirkti ar parduoti.


Šiaip tu visiškai teisus. Vienoje (iš tiesų ne vienintelėje) knygoje parašyta - rizikuok, kiek gali. Vieniems tai -7%, kitiems -5%, o kitiems -2% yra nuostolio riba. Bet viršutinę ribą taip pat būtina nusistatyti arba bent jau stop signalą (mintyse) idant juoba nes kadangi manding reikia apsaugoti pinigus, kuriuos uždirbai. Pavyzdžiui, jei aš... anais gerais laikais, t.y. rugsėjo mėnesį ozingoff būčiau daugiau paskaitinėjęs... protingų žmonių patarimų, mano portfelis būtų ne +40%, bet +35%. Nes ta absoliuti suma, kuri sudaro 5% kritimą nuo nerealizuoto pelno, man buvo pakankamai svari.

Bet ne... godumas... kai aplink girdi "man LFO uždirbo 500%, man SRS uždirbo 400%, man XXX1L uždirbo XXX0%" taip ir nusivažiuoji, nes bandai pavyti traukinį, kuris vos vos horizonte matosi.
Kai saka...
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Mokytis, analizuoti, o ne verkti reikia...
Korekcija mane ir pakoregavo ir gerai papurte, nes 70% savo portvelio inesiau i rinka rugseji.
Va kaip portvelis pradejo mazeti, pradejau aiskintis kame esme, o klaidas uzsirasiau, bet neverkiau ir nesigrauziau.
Nes kai meciau saibas i rinka zinojau, kad galiu pralosti.
Ekonomikos magistras
Diletantas
Rašyti privačią žinutę

36 žinutės
( +4 / -1 )

Na nezinau. Netikiu as tom 7, 5 ar 2 taisyklem. I minusa nepardavineju ir taskas, nebent uzsoku ant visisko lavono. O toks per 2 metus investavimo pasitaike tik vienas-VING. Ne karta netrizniuodamas is minus 15 proc. (kuomet jau tipo neabejotinai turejau fiksuoti nuostolius) islipau iki plius 30 ir vargo nemaciau. Tikriausiai padeda tai, kad gyvenime per daug uzsiemes tiesioginiais darbais, kad galeciau knygas apie birza skaityti ir nervuotis .
Turiu tiek LIFO, tiek MAZN. Del LIFO yra visiskai dzin, nes pliusas konkretus, imone pelningai dirba, trasos nepinga. Atsoks anksciau ar veliau. Be to susimazinau rizika, dali pardaviau po 64. Del MAZN labai ramiai dasipirkineju krentancios ir net neabejoju, kad zvaigzdziu valanda ateis . Juo labiau, kad ir nematau daug kitu variantu. Ir man visiskai vienodai, kad taip vadinami profai tokias mintis laiko neteisingomis ir kvailomis. Tai man netrukdo uzdirbti.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital