Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Naujieji Lietuviai ateina i OMX

Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

va toks :
prasitryniau viska pats.

Gerai padarei, nes ten nevieta buvo tokiems reikalams, bet man netrugde. Praleisdavau, be jokio pykcio. As cia tik tavo ataka nelabai garbingai atremiu. Pease
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

2 va toks. Kodel tau "filosofai" nepatinka? Sakei, kad uzsieminejai bet sustojai filosofuoti. Nesiseke ar negabus tam ir supykai? Ar naujas brandos etapas atejo?
Kodel visas savo zinutes issitrynei? Ar gailiesi kam su durniais prasidejai? Reputacia per velai parupo?
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to Egidijus R
Žiūriu,kiek talentų viename asmenyje...ir kritikas,ir verslo žinovas, ir dar dvasinis tėvelis - ko gero nebetoli tau ir iki "profiesoriaus".
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

to Egidijus R
Žiūriu,kiek talentų viename asmenyje...ir kritikas,ir verslo žinovas, ir dar dvasinis tėvelis - ko gero nebetoli tau ir iki "profiesoriaus".
Oooo, du balandeliai burkuoleliai. Va toks pabego, viska issitryne ir savo ledi musio lauke paliko viena

PS: A, jus cia rimtai taip gerai apie mane manot ar tik saipotes?
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Blyn, kai visi issitrinat zinutes, cia tik melyna akyse pasidaro... Kitakart reputacija pries rasydami pasirupinkit, o tai nei sis nei tas dabar.
Kazkur maciau parasyta- "Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus" Labanakt
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to Egidijus R
Aš kaip Matrosovas,ugnį priėmiau į save...kad pagaliau paliktum ramybėje mano didžiai gerbiamus siaipzvejį ir ledinę.
Tik mane sukaustė didelė baimė,kad mano vyras,paskaitęs tavo pamąstymų apie flirtą,neišsitrauktų vinčesterio...
Visa laimė,jis nesidomi spekuliantais ir turi kiek blaivesnį supratimą apie flirtą.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Kad nebegi i krumus, pagarba Tau, Agata. Neabejoju, kad protingas zmogus supras kas tikra, o kas ne. Net jei vyras ir perskaitys, tik pasijuoks. O del kitu nesirupinkim, jie pakankamai protingi ir gudrus. Na uz mane tai tikrai protingesni.
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

O del vyro tikrai nepergyvenk. Juk tas tavo asistentas tikrai ne koks buvo, jei musio lauke viena paliko ir kaip zuikis i krumus dejo
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
chamas

262 žinutės
( +47 / -4 )

as siulyciau moderatoriams isvis trint tema. kazkoks nonsensas didelis.
atsipalaidavimui yra kitokiu portalu.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to chamas
nuo pat pradžių turėjau lygiai tokią pat nuomonę,kaip ir tavo.
Ne visus tai veikia atpalaiduojančiai...
Tai tikrai nonsensas didelis...
Aš net pradėjau nuogąstauti dėl pačio tinklapio prestižo ir tolimesnės jo kokybės.Čia tas pats,kaip ir aprašytuose verslo klausimuose.Nelikus firmoje firmos sielos,firma pasmerkta...žinot,kam?
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Tai ko jus, skaistuoliai, cia lendat. Suprasciau, jei pirma karta zmogus netycia uzklydo, nusispjove ir daugiau net nesidomi sia diskusija. Jau beveik 5000zmoniu perskaite tas sapaliones. Bet ne, vis taip ir norisi su durniais susitapatinti.
Nieko cia bloga, tegul savo kvailybes, didybes, tustybe, arogancija sioj skiltyje parodo ir netersia kitu.
Forumo pretizu pasirupins tie kam priklauso, jus geriau savim pasirupinkit

P.S. Gal cia skaiciuju mergeliu ir angeleliu forumas???
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Palik forumą be priežiūros pusdieniui..
Internete yra tūkstančiai vietų, kur galite tiesiog pachat'inti. Ten tą ir darykite, nes ši tema nebetelpa į jokias forumo ribas..
Temą rakinu.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital