Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pirkimas vs Nuoma

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Pas mus infliacija praeitais metais buvo 3.8%. Tai ką jūs tamsta uždirbote? Net bankai už paprastą indėlį daugiau moka.
Jei tai nekreditiniai pinigai - tavo pinigai nevirto saldainių popierėliais.
Ir kodėl vis pamirštate kapitalo prieaugį?
Toks jausmas,kad forumus skaitote gabaliukais...Ir vėl pradedame viską sukti nuo pradžios...
Negi absoliučiai viską mesi į akcijų biržą?Gali ir be kelnių likti
Man visame kame patinka krepšelis,o dar labiau patinka krepšelių krepšelis.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Turtas paveldetas ir oficialiai veiklos nevykdome. Todel pardavus valstybei moket nereikia ir turto mokescio nera
Nematau jokio ryšio tarp paveldėjimo ir pardavimo.
Turto mokesčio butams kol kas iš viso nėra ( ne komercinės paskirties objektas).
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

man seni būstai kažkiek susiję su senais automobiliais... jei apysenis - tai pinga juodai, jei visai senas - tai gal jau antikvarinis
Jei jo paskirtis - nuoma,tai pats finansiškai naudingiausias variantas.
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Verslo liudijimas - gerai. Zmones yra zmones, o kai klausimas liecia pinigus, geriau apsisaugoti sutartimi. Be liudijimo to daryti negali, nes nelegalu - nedarbines pajamos
Is kitos puses - 12000Lt gali tapti deklaruojamom pajamom, ir tik 400Lt verslo liudijimo mokestis tera 3,33% muo 12000, o ne 15%
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

aš į einamąjį remontą ikišau ne tik sienų perdažymą/perklijavimą, valymą, bet ir einamuosius remontus - kanalizacija užsikimš, klozetas ir spyna suges, visi kartu (šaldytuvas, televizorius, mikrobange,...)
Jei nuomininkas zyzla - kuo greičiau reikia juo atsikratyti.Dar jo užkimštą klozetą tvarkyti
Žmonės būna arba zyzlos,arba ne.Žmogaus natūros nepakeisi.
Aš laikausi principo - aš tau gyvenimo nereguliuoju,o tu pats aplink save apsitvarkyk.
Neseniai užvažiavau pas studenčiokus,nebuvau metus buvusi.Viskas tvarkoje.Mokesčiai mokėti kaip pagal laikrodį.
Tik nuomos kainos kelti širdis neleido...Nors be problemų tai padaryti galėjau.Studenčiokai ir studijuoja,ir dar dirba...
Vat tai aš galėčiau priskirti prie gerumo akcijos
Pati save prisiminiau per studijas...
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Verslo liudijimas - gerai. Zmones yra zmones, o kai klausimas liecia pinigus, geriau apsisaugoti sutartimi. Be liudijimo to daryti negali, nes nelegalu - nedarbines pajamos
Is kitos puses - 12000Lt gali tapti deklaruojamom pajamom, ir tik 400Lt verslo liudijimo mokestis tera 3,33% muo 12000, o ne 15%
Ir dar pridedi NT mokesti...
Mazeikiu benzina perki - mane remi
prabegom
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės
( +11 / -5 )

Jei galima, keleta minciu siuo klausimu.
1. Del nenaudojamo NT nuomos v. pardavimo. Nuoma man neatrodo patrauklus biznis (prieziura, remontai, nuomininku paieska), taciau kokio 100 metu istorija rodo, NT verte tegu po truputi bet augo. Tuo tarpu vertybiniai popieriai (pinigai taip pat), keiciantis santvarkoms, isgaravo kaip dumas. Tad taip staiga imti ir parduoti nenaudojama NT vargu ar pats geriausias sprendimas (nors patys pardavem - dabartiniu protu, gal butume ikeite, paeme paskola ir suinvestave i fondus. Nu bet ka dabar);

2. Del NT nuomos. Visi pasisake del NT nuomos, o ne isigijimo nuosavyben, nutylejo viena klausima. Toks sprendimas gali buti neskausmingas, jeigu nera seimos. Kada yra seima, turtinius interesus derina DU zmones. Klausimas, kiek praktikoje matete seimu, kurioje turtiniai sprendimai realiai priimami DVIEJU zmoniu ir dar be to ABU vienodai orientuojasi, koks turtas kur laikomas. Pagal nusistovejusia tvarka,fakta, kad sutuoktiniai turi viena ar kita buta ar jo neturi, nustatyti lengva. Pagal visuomes (tame tarpe ir teismu) suvokima, toks turtas realus, apciuopiamas, atitinkantis vaiku pagrindinius interesus (tureti kur gyventi). Tuo tarpu su verslu ir vertybiniais popieriais, situacija yra kardinaliai priesinga - verte nustatyti neimanoma arba labai sunku. Verte itakoti labai lengva, padaryti, kad tokio turto neliktu - taip pat. Irodyti teismui, kad vienas is sutuoktiniu turejo vertybiniu popieriu,ir, pajutes byrant seima, juos skubiai prastume pries seimos interesus, praktiskai sunku arba neimanoma. Todel rezultatas labai paprastas - nepavykusios seimos atveju laimi tas, kas turi galia, o galia turi tas, kas turi pinigu.

Reziumuojant, mano nuomone, jei abu seimos nariai nera vienodai verslus, silpnesnioji puse turetu tureti nuosavybe i NT.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

EX :
Verslo liudijimas - gerai. Zmones yra zmones, o kai klausimas liecia pinigus, geriau apsisaugoti sutartimi. Be liudijimo to daryti negali, nes nelegalu - nedarbines pajamos
Is kitos puses - 12000Lt gali tapti deklaruojamom pajamom, ir tik 400Lt verslo liudijimo mokestis tera 3,33% muo 12000, o ne 15%
Ir dar pridedi NT mokesti...


Prie ko čia NT mokestis?
NT mokestis mokamas,jei paskirtyje yra įrašyta kitokia,nei gyvenamoji paskirtis.Reiškia,prieš tai turėjai tvarkytis popierius paskirties keitimui.
Jei nekomercinės paskirties NT turtą nuomoji įmonei (mokestį mokės įmonė naudotoja).Bet tuo atveju ir patentas čia nebeveikia.
Deklaruojamoms pajamoms verslo liudijimas labai svarbu.
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

2 agata

neprisimesk shlanga del NT mokescio tokie istatymai yra dabar. Skaiciuojant graza kazkoki skaiciuka isirasyti verta

Beje "aciu" moderams patys zinot uz ka
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

2 agata

neprisimesk shlanga del NT mokescio tokie istatymai yra dabar. Skaiciuojant graza kazkoki skaiciuka isirasyti verta
NT mokestis gyvenamam butui?
Nebent šiandien ryte tokį įstatymą priėmė...
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Siandien nera. Rytoj gali buti. Jei prireiks kaip nors sukramtyti prekybos deficita ir infliacija politikai be abejo gris prie sio klausimo.
Nors prielaidu tokio mokescio ivedimui kaip ir sumazejo, bet skaiciuojant kapitalo graza sis mokestis gali buti vertinamas kaip galima rizika.
Ziuresim ka latviai isgiedos bus precedentas
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Pas mus infliacija praeitais metais buvo 3.8%. Tai ką jūs tamsta uždirbote? Net bankai už paprastą indėlį daugiau moka.
banakai daugiau moka? Pasižiūrėk čia http://www.hansa.lt/palukanos123.html max.3,5 proc.Tarkim objekto kaina 200 000lt.3,5proc.4600lt. įmėn.383,33lt.gauni ar tai ne juokinga? O už nuoma minimum dvigubai plius kapitalo, kad ir minimalus prieaugis.Dėl infliacijos sutinku, bet rinka savo padarys ir nuomos atžvilgiu t.y.ji turės kilti tik pavėluotai iš paskos infliacijai.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to bukanierius
Kai bus,tada ir skaičiuosime.
Pakanka tų skaičiavimų ir to,kas jau yra.O gal plyta iki to laiko ant galvos užkris - nebereikės ir skaičiuoti
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

2 Agata,

Peace. As galvoju, kad verta, bet nuomoniu gali buti ivairiu ar verta.

Ziuresim ka latviai darys nors kol kas ten skamba berods tik skambus sukiai, kad viskas be galo gerai, bet kazko imtis jie anksciau ar veliau privales.

Beje plytos padejimas kainuoja nuo o,7 lt iki 1,5 lt ir sako, kad nekaip kartais padeda - gali ir uzkristi
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to shvabra
Tai tik oficialiai skelbiama infliacija...
Bet yra žmonių,kuriems ir palūkanos gerai.Ne visi gi spekuliantai.
O ką domina palūkanos - jos visada geriausios Parexe.Tik šiuo metu situacija neaiški su Latvija.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

4,5% Ukis, Snoras palūkanos jei 12 mėn.

tik įsivaizduoju nebūtų geriausias variantas spekuliantui pardavus butą ir gavus 200k įdėti pinigus į banką. Na nebent suformuoti 3-6mėn gyvenimo išlaidų rezervą... jei dar tokio neturima

Bent jau 20% Spekuliantui reiktų surasti idėjų kaip užsidirbti ir rizikos turbūt būtų ne daugiau nei nuomojant būstą nelegaliai, su prasta nuomos sutartimi ir be draudimo
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Perskaites visa diskusija galiu pasakyti viena - nothing useful.......
1.Mano imoneja pardavinejamos prekes, man asmeniskai, daznai jos nepatinka, kartais net atrodo, kad ju niekas neturetu pirkti. Bet sprendimus priimu pagal tai, kaip zmones jas vertina....
2.Verslo zmones turetu buti pastebeje, kad versle, birzoje labai svarbus psichologinis pasiruosimas, o net tik sausai ismoktos dogmos. Todel birzos rykliai drasiai pasidalina savo patirtim (pvz.kokius ir kaip naudoja finansinius intrumentus). Sausa teorija be asmenines brandos, yra net prazutinga.
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Karosiuku prudelyje turi buti ir lydekaiciu, kad karosiukai neuzmigtu tad laikas nuo laiko "pasikandziosiu" as, kad per daug nenuklystumete nuo temos. Matot, kad zinutes beveik netrinamos - reiskia kol kas viskas normoj Tesiam.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Diskusijos pavadinimas buvo konkretus, todel kad neerzinti tu koriems neidomios filosofines “Sapaliones”, galima sukurti kita diskusija arba testi mintis diskusijoje “Tobulas verslininkas”. Pavadinimas nuteikia labiau filosofiskai ir atitinka sios diskusijos dvasia. Tada bus ir “Moderatoriai sotus ir spekuliantai sveiki”
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Forumo tema PIRKIMAS vs NUOMA.
Vienas pateikia kažkokį skaičiavimo mechanizmą,įvesdamas sau svarbius skaičius,kitas vėl kitokį,trečias ir taip toliau.Visi yra teisingi,žiūrint iš savo varpinės.
Bet aš dabar nebežinau,ką daryti,pirkti ar nuomotis?Tiek daug skaičių,ir visi teisingi,nes čia rašo spekuliantai,kurie moka skaičius tvarkingai sudėlioti.Bet ir jų skaičiavimo mechanizmai skiriasi pagal jų pasaulio sampratą.Kas toliau? Įsijungia "filosofai".Išsirinkti teisingai sudėliojusį skaičiukus į vietas tampa paprasčiau.Kiekvienas tą skaičiuoklę priderina prie savo situacijos.Skaičiai žymiai paprasčiau,negu apsisprendimas.Toliau žiūrima į diskusijos dalyvių nuomonę,kas kaip pasielgtų.Jei man patiko Jono samprata,darau,kaip Jonas.Jei patiko Petro,darau kaip Petras.
Kiekvienas išsirenka savo Joną ar Petrą.Aš taip pat išsirenku kažkokį Joną,jei nesu giliai įsigilinusi į šį klausimą.Man jo mintys labiau prie širdies.Ir nusprendžiu,ar pirkti,ar nuomotis.
Kur nukrypimas nuo temos?
Skaičius sudėlioti į savo vietas išmoko bet kuri mokymo įstaiga (jei esi imlus),o kaip toliau elgtis...tokių mokslo įstaigų nėra.
Šiais klausimais man ypač patiko Nataraj.anankez,resident ir vienišo katino mintys.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital