Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

I koki segmenta orientuotis siai dienai? Klaipeda

leverage
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +5 / -1 )

Sveiki,

Noreciau suzinoti jusu nuomone. Koks segmentas siai dienai yra pats perspektyviausias ir is kurio galima tiketis didziausios grazos? Kokios prognozes ateiciai? Jeigu butumete vystytojas, ka statytumet?

Ka geriau statyti Klaipedoje ar individualiu namu kvartala, ar ekonomines klases daugiabuti, ar mazaaukstes statybos apartamentus?

Kur galima butu gauti patikimos informacijos apie tai, kuris segmentas yra patraukliausias?

Aciu uz atsakymus.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Jei buciau rimtas vystytojas pries statydamas dideli objekta (ne maziau kaip uz 10 mln) būtinai:

1) perskaityciau visus laikrascius ir straipsnius apie NT

2) pasitarciau su visu imanomu internetiniu forumu lankytojais, ypac kreipciau demesi i "Delfi" portalo lankytoju nuomone ir patarimus;

3) apklausciau statybose dirbancius statybininkus ir sargus, gal jie kazka zinotu?

4) Butinai pasiziureciau ka raso rimti horoskopai bei pasirinkciau tinkama laika statyboms

5) Sklypa statyboms rinkciausi tik pagal Feng-shui rekomendacijas.

Mano nuomone, visu svarbiausia, kad nepadaryti klaidos vystant nekilnojamaji, yra naudoti kuo daugiau nemokamos informacijos, ypac anonimines, tam, kad rimtas projektas nepatirtu nesekmės!
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Jei buciau rimtas vystytojas pries statydamas dideli objekta...
O aš atsirinkęs keletą man labiausiai patikusių nueičiau į patį konservatyviškiausią banką "Hansabanką" ir paklausčiau apie kiekvieną iš jų. Klausčiau ne vadybos, o bent jau valdytojo nuomonės. Jei jie pritars, tada daryčiau sekantį žingsnį [čia yra pagrindinė dalis, bet lai lieka ji man] ir jei ten pritars, tada jau rimtai svarstyčiau atrinkto projekto vystymą ar ne.
Kai klausiate banko neužmirškite, kad jei projektas 10 mln total, tai reikia sakyti, kad investuoju 1 mln savų, o likusieji 9 mln banko ir atitinkamai. Tegu bankas vertina riziką savo, o ne projekto. Nes Jūs kaip ir bankas investuosite savo pinigus.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Mindakas. Šaunus verslo planas!!!,bet manau, kad patikimiausia nemokamą informaciją galima gauti turguje, bet tam reikia laiko, o žmogus matosi jo neturi - net dvi temas užvedė. (
Gedulis
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Sveiki,

Noreciau suzinoti jusu nuomone. Koks segmentas siai dienai yra pats perspektyviausias ir is kurio galima tiketis didziausios grazos? Kokios prognozes ateiciai? Jeigu butumete vystytojas, ka statytumet?

Ka geriau statyti Klaipedoje ar individualiu namu kvartala, ar ekonomines klases daugiabuti, ar mazaaukstes statybos apartamentus?

Kur galima butu gauti patikimos informacijos apie tai, kuris segmentas yra patraukliausias?

Aciu uz atsakymus.
Bandyk cia:

http://www.colliers.lt/
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

... o kur pats noretum gyventi? Kita vertus- mano nuomone jau perdauk nauju butu stato ir baigia statyti. Kas juos pirks? Nes jau parduoda is vadinamos D raides suremontuotus ir paruostus gyventi. As jau nekalbu apie statybu kokybe...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Ar jau girdejot prognozes apie naujas statybas? Tipo rinka baigia persipildyti ir visokie sharashkinai bankrutuos ir dalis statytoju negaus norimo pelno...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

Kiek bendravau su bankų vadovais, jie neoficialiai atsakė, kad naujam projektui duotų kreditą tik atsižvelge į Tavo istorija, jei esi stiprus ir išgyvensi gausi, o naujiems nežinomiems nebeduoda arba sudaro kliūčių (papildomi įsipareigojimai), nes vien apie Klaipėda jau popieriuje yra daugiau gyvenamųjų, negu potencialiai galinčių nupirkti. Mano draugai 3-jų bankų vadovai ir jie pranašaują, kad laike 2-3 metų bus problemos....
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

Agata:
esu iš tų kurie pinigus uždirbo 1992m. (privatizacija), paskui krizė 1999-2000 m. padvigubinau, dabar vėl dirbu prie keliu projektų, kad vėl padvigubinčiau. Mano patarimas, kad "gryni" būtų grynais, reikia investuoti ne į butus, nes ten galėjai uždirbti,prieš 2 metus iki dabar, dabar investuok į akcijas, o kai ateis laikas galėsi ir į NT, nes akcijos ir yra tie patys "gryni". Dar viena galimybė supirkinėti gerai veikiančių įmonių klientus, kaip pvz. interneto hostingo kompanijų klientus, nes nuperki ar 2-iejų įmonių ar 4-ių įmonių klientus išlaidos bus beveik, kaip ir vienos, o paskui parduot gali tam kas norės dirbti toliau ir laisvai parduosi už nemažiau, kaip 1 prie 2 ar 3, laike 6 mėn. dvigubai. O kas liečia NT gali uždirbti ir dabar, tik mąstymas turi būti nestandartinis ir viskas priklauso vieta ir dar karta vieta ir aišku kiek įdėsi savų, skolintis apsimoka, nes palūkanas dengia infliacija, ir viena aišku, kad kai bus krizė uždirbs daug tik tie, pas ką nebus bandos jausmas ar mąstys nestandartiškai. Aš asmeniškai laukiu krizės... ir investuoju dabar į tuos projektėlius kur gali greit uždirbti, pertraukose tarp projektų į akcijas ir ruošių "grynus", kad vėl uždirbčiau iš panikos ....
2fast4u
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

vienisas katinas:
Gal gali paaiskinti ka cia reiskia supirkineti hostingo kompaniju klientus?
Cia ju svetainiu prieziura ir talpinimas ar kaip?
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

vienisas katinas :
Agata:
Mano patarimas, kad "gryni" būtų grynais, reikia investuoti ne į butus, nes ten galėjai uždirbti,prieš 2 metus iki dabar, dabar investuok į akcijas, o kai ateis laikas galėsi ir į NT, nes akcijos ir yra tie patys "gryni".

Kad šiuo metu neinvestuoti į butus,tai čia man mano protelio užtenka.
O kas liečia akcijas,dar neturiu savo nuomonės.Spekuliantus radau tik sausio viduryje.Akcijų biržos žaidimais iki to laiko nesidomėjau.Buvau investavusi į įmonės akcijas,kuri užsiėmė tokia pat veikla,kaip mano.Tik tai buvo stambi įmonė iš sovietmečio,turinti daug veltui gauto turto.Ir ką? Rimtų vyrukų kompanija taip pat iš giminingos rimtos įmonės prasuko tam tikrą schemutę.Akcijų supirkimo metu pagalvojau,jei jie dirbs pelningai,mano nemažas akcijų kiekis toje įmonėje taps antimi,dedančia aukso kiaušinius.Jiems tereikėjo 51 proc.akcijų,paskleidė gandus tarp bobučių,kad ne iš visų supirks,tai kiekviena juokinga kaina ir pardavė.O po to...pats supranti...visi pastatai ir įranga...žodžiu tos įmonės ant Lietuvos žemelės jau nebėra.Nuostolio neturėjau,nes ankstesni vadovai buvo suinteresuoti pelną mokėtis dividendais. Bet ir pelno ne kažkiek. Bet čia kitas atvejis.
O kiek stebiu VP žaidėjus,dar nesusidariau nuomonės,ar lįsti į tas galeras...
Bijau tapti priklausoma.Čia,žiūrėk,vienas iki 4 ryto neužmiega,kitas,apturėjęs nuostolį,prieš miegą bent virtualų portfelį susikuria,nes...jau jaučia priklausomybę...kaip narkomanas.Dar kažkas rašė,bijau taip pasielgti,"kad nenusišaučiau".O ir galutiniai bendro portfelio pelnai ne tokie jau svaiginantys...Gal nesigiria?
Laiko juk gyvenime reikia pasilikti ir "normaliam gyvenimui".O tai žiūrėk,kokią dieną rasi sukrautus lagaminus prie durų:cry.
Man tai kol kas,kaip pagal rusų patarlę:и хочется и колется.
Įdomu,kaip įsitraukimas į tokius žaidimus paveikė kitų žaidėjų asmeninį gyvenimą?
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

2fast4u:
Čia ju svetainiu prieziura ir talpinimas ir t.t. Tikrai taip supratai, ten rašiau apie klientų pirkima, tam, kad nepirkti pačių UAB hostingo įmonių, nes įmonės turi savo ir kitų versliukų ir įsipareigojimų, o kai perki tik klientus niekuo nerizikuoji (perki tik mokius), o tik sumažini išlaidas, kuo daugiau klientų tuo pelnas didesnis... Nors čia irgi karšta jau turiu net du konkurentus, bet po kol kas vienas kitiems kainų dar nekeliam, kol yra noričių parsiduoti po 3 mėn. įsivaizduoju neliks ka nupirkti, nebent paskutinius loozerius, bet nuo jų jau neuždirbsi. Tada reikės persimesti į Ukraina, Baltarusija ir t.t., nes ten dar niekas nekruta....
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

Agata:
reikia mažiau rizikuoti jei neturi patirties ir gyvenimas nesublogės... Protingi uždirba ir nemažai net ir iš TEO... Nesvarbu kaip uždirbti pinigus svarbu, kad darbas ir pelnas už darbą būtų toks kokio nori, o toliau racionalus protas sutvarkys ir gyvenimą, nors kartais adrenalinas geriau ir už laisvalaikio praleidimą... Asmeniškai man rūpi tik pinigai, tai savotiškas žaidimas, o pailsėsiu pensijoje. Apie įmonių pirkimą kur rašai valio, tik uždirbo tie Rimti vyrukai... Asmeniškai buvau nupirkes ir suskaides turbūt daugiau nei 20 sovietinių įmonių ir nei vienoje dividendų niekados nesu mokėjes ir niekam iš smulkių akcininkų nieko neliko nebent 20% nuo jų kažkada investuotų, visi prarasdavo apie 80%, jei negali nupirkti 51%, geriau ir nelįsti, nebent ta įmonė yra AB ir biržoje jos akcijos likvidžios
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

to vienišas katinas
Sutinku,kad valio.Tik prieš 10m toks mechanizmas nebuvo dar išrastas.Tai naujadaras.Reikėjo būtent tokių sąlygų,kokios buvo Lietuvoje ir analogiškose šalyse(sovietmečio palikimas ir pan.)Katinas nebuvo gimęs,gyveno sau pelytės ramiai ir negalvojo,kad toks sutvėrimas,kaip katinas,iš viso gali gimti(savo aplinkoje nebuvo mačiusios tokio sutvėrimo).Bet jis gimė.Ir kiek pelytės begudrautų,vistiek pakliūs į nasrus.
anankez
anankez
Rašyti privačią žinutę

149 žinutės

Katinas,
o nemanai, kad i akcijas irgi ne pats geriausias metas investuoti? Rinka jau kyla puse metų, aišku nežnau kiek dar kils, bet kažkaip norisi palaukti korekcijos geros o tada ir sukišt Lt.
Kaip pagalvoji būna tokie bumai kai kažkas pradeda brangti ar šiaip kokia sritis tampa porai metu labai pelninga pvz. mašinos iš amerikos, akcijos 2004-2006 m., NT ir dar visokių. Vat ir galvot reikia kas bus po kokių 2 metukų kai pradės kapitalas iš NT eiti lauk ir kur pasuks? Manau reik žiūrėt į kokias sritis orientuojasi didieji, pvz. Invalda. Kaip supratau iš NT jie jau po biški traukiasi, parduoda logistikos centrus ir t.t. Tai va, gali būti (o ilguoju laikotarpiu taip ir bus), kad kapitalas pasuks į akcijas, labai gali būti, nes pas mus tik kažkur 5% gyventojų kolkas investuoja į VP, bet kasmet vis daugėja ir daugėja, o pvz. Vakarų Europoj apie 30%, JAV apie 50%. Kai pagalvoji jai iš kokio NT sektoriaus pradėtų plūst į VP sektorių tai dabartinės akcijų kainos po poros metų atrodys juokingos. Aišku, kad bus daugiau sričių kurios sulauks investicijų. Bėda tik, kad nežinau kokios
Kažkur mačiau, kažkur girdėjau...
vienisas katinas
vienisas katinas
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +3 )

o nemanai, kad i akcijas irgi ne pats geriausias metas investuoti?
Šiuo metu yra rizikos, bet TEO jau gerai koregavosi, Apranga irgi leidžiasi ir t.t., manau tuoj bus galima rizikuoti Čia tik mano nuomone, o laikas parodys
Kristina 32
Kristina 32
Rašyti privačią žinutę

89 žinutės
( +5 / -107 )

Jai pingą Vilniuje,pigs visur būstas.
KRISTINA PAVLOVSKAJA

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital