bazzas | Komentarai

Auksas braižo teigiamą kainos formuotę 4

2010-04-08 10:12:14

 Arba galima pirkti aukso ETF - tiesioginį (GLD: SPDR Gold Trust, doleriais) arba atvirkštinį (SBUL:IM ETFS Short Gold, eurais), priklausomai nuo to, kaip tamstoms atrodo aukso artimoji ateitis.

DNB NORD renginys 7

2009-11-21 16:30:53

Aš paprasčiausiai nebetikiu prof. Rudzkio ir dr. Nausėdos bei kitų "prof. ir dr.", dirbančių didžiausiuose šalyje veikiančiuose bankuose, įžvalgomis, pastebėjimais ir perspėjimais. Visi šie žmonės, laikantys save ne tik savo bankų "spokesmanais" makroekonomikos klausimais, bet ir visos Lietuvos balsais ir tiesos šaukliais, dirbo tuose pačiuose bankuose ir kai buvo pakilimai ekonomikoje, ir kai buvo krizės. Kažkodėl nė vienas jų nesugebėjo būti principingas ir pasitraukti iš bankų tada, kai buvo kvailai dalinamos paskolos į kairę ir dešinę, taip pat jie lieka savo pozicijose, kai bankams yra riesta ir dėl savo pasyvumo ir psichiško požiūrio į krizės metu esančią riziką sustojusi ekonomika patiria dar didesnių problemų. 

Manau, kad jie yra perdaug vertinami ir nepelnytai giriami už gilų požiūrį į ekonomiką, kai tuo tarpu patys tėra samdiniai ir reprezentuoja grynai savo darbdavių - net ne lietuviško kapitalo - bankų interesus ir gerovę. 

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital