Spekuliantai

Banker
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Banker pasisakymai forume:
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-04-08 12:35:59
Na nelabai supratote manęs. Aš gi kalbu apie tai, kad mokesčius turėtų mokėti tie, kurie spekuliuoja ir taip sudaro prielaidas kilti NT kainoms, kurios įtakoja investicijų mažėjimą ir mažina žmonių galimybes gyventi savame (tegul ir už skolintus pinigus) būste.
Tie kas gyvena savo būstuose ir įmonės, kurios naudoja NT uždirbti pelną neturėtų būti apmokestinamos arba apmokestinamos simboliniu mokesčiu, jeigu taip jau reikia valdžiai. Bet jie iki šiol nesuvokia, kad mokesčių mažinimas tik į naudą pačiam biudžetui, nes taip mažinama šešėlinė ekonomika. Bet tai jau mokesčių tema, o ne NT.
Taigi aš tikrai neesu nepagrįstų mokesčių šalininkas.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-04-07 22:35:47
Na štai matau,kad tema išsisemia :)Gal NT kaina jau kris? Šiaip nežinau ar kas minėjo šiame forume (12psl. skaityt daug visgi), bet man patiko idėja, kad reikėtų apmokestinti NT, kuris nenaudojamas. Ypač tai pasakytina apie žemės ir senų pastatų nenaudojimą. Mat kyla diskusijos, kad mažėja TUI, trūksta plyno lauko investicijų, nėra infrastruktūros, nes nėra žemės pasiūlos. O nėra, nes kas jos turi tikisi, kad dar kils ir taip nei pats naudos gauna (jei neišnaudoja turto) nei kitiems duoda. Tokius būtų gerai apmokestinti. Kaip manote? ;)
Finansines ataskaitos 12 Pagalba Naujokams 2006-03-15 11:23:56
Nežinau ar rašau į tą forumą, bet norėčiau paklausti gal kas turite OMXV listinguojamų įmonių bent pastarųjų 4 metų (iki 2006 01 01) finansinius koeficientus - P/B, D/E, EBIT, EBITDA, P/E ir mėnesinius listinguojamų įmonių pardavimus? Pageidaujama elektronine forma ir išskyrus "Finasta" šaltinį. Atlyginimas pagal susitarimą :)
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-17 17:40:34
Antai didžiųjų mafijų vadai taip pat susirenka kartą ar keletą per metus (gal ir daugiau jei yra poreikis) padiskutuoti ir išsiaiškinti įtakos zonas ir kitus jiems visiems aktualius klausimus. Tada priimami sprendimai ir susitarimai. Na štai priėjome nuo TN kainų prie Mafijos:) Bet toks jau gyvenimas... Ir tikėtina, kad kainos stabilizuosis tuomet, kai didesnei daliai grupuočių bei ekonomikai tai bus priimtina. Kada? TA ar FA priemonėm tikrai nepaanalizuosi.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-17 17:06:16
Aš pateikiau tik variantą, kad negalima atmesti tokios galimybės, tačiau tai nereikėtų priimti už "gryną pinigą". Bet jei priimtume ir diskutuotume ta tema, tuomet mano požiūris kiek skiriasi nuo Taksisto. Mat jei biurokratai suteiks kokį vieną kitą sklypelį nesidalindami su Artūru ar su kitu įtakingu asmeniu iš to rato, tai jie ilgai neklestės. Noriu pasakyti, kad jei jau egzistuoja toks klubas kaip aš minėjau, tai turi būti jo sistema. Pvz. Zuokas atsakingas už savivaldybės sprendimus, koks kitas politikas už tuos procesus už kurių eigą jis atsako ir taip visi kiti asmenys. Sakymime UAB "Seimas", ten gali būti kitas Artūras, kuris yra minėtos bendrovės vadovas...tegul ir oficialiai.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-16 21:53:15
Bertas, prašau atleisti už neišmanymą, bet nelabai supratau mano minčių tavąją interpretaciją. Aš norėjau akcentuoti NT kainų LT ir likusios Europos šalyse lyginimo beprasmiškumus ir tai, kad kalbant apie lengvus pinigus iš užsienio NT, reikėtų lb gerai vertinti užsienio NT rinkas, tendencijas ir pasiūlos bei paklausos veiksnius. Reikia vertinti riziką, kad ir koks investavimo tikslas, kad ir kokia kaina. Žvalgantis į užsienį reikėtų prisiminti patarlę "tolimos pievos visuomet žalesnės". O kaip galima suprasti kai kurių spekuliantų pasisakymus, kad investuoji į NT užsieny, panuomoji jį ar parduodi ir greitai gauni pinigus, kaip investuodamas į likvidžią akciją biržoje.
Šiaip bendrai kalbant apie NT, esu linkęs neatmesti galimybės, kad NT kainos yra reguliuojamos: susirenka patys įtakingiausi politikai, bankininkai, NT bendrovių vadovai tam tikrais laiko intervalais ir kokybiniu ar kiekybiniu balsavimu sprendžia kaip reguliuoti žemės ir kito NT pasiūlą, kainodarą ir reklamą.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-02-16 17:17:11
Aš pritariu Chiortui, kad būsto esančio skirtingų valstybių miestuose kainų lyginti vis dėl to netikslinga. Taigi ir buto kainos Vilniuje su didelio namo kaina netoli Briuselio (tokių nuorodų palyginimui NT diskusijose buvo) lyginti beprasmiškai kvaila.
Gerai, jei nuperkame butą Berlyne, kuris yra pigesnis nei butas Vilniaus centre, tačiau ką mes su tuo butu Berlyne darysime? Jei svarstome gyventi Vilniuje ar Berlyne, kuriame galima gauti gerai darbą ir gyventi, tai vis dėl to geriau gal pirkti Berlyne, tačiau jei nuomos ar kitais tikslais, tai nereikėtų turėti optimistinių lūkesčių , kad verslas labai lengvai pavyks. Mat reikia ir NT rinką toje vietoje išmanyti ir gyventojų poreikius NT atžvilgiu. Kažkas teikė pvz apie Ispeniją. Tai jau kas kita. Bet ir tai, jei turime galimybių nuprikti NT ir išnuomoti kokiame kurorte, visgi reikia gerai įvertinti riziką, tegul butas ir nebrangus. O KJ linkiu nsupirkti tą butą Berlyne ar Rostoke, iš jo gauti geras pajamas ir pakomentuoti kaip sekasi :)
Rinkos rizikos vertinimas 21 Fundamentalioji ir techninė analizė 2006-02-13 09:38:17
Įdomu pasidarė, o kiek geriausi (jei juos galima identifikuoti) makleriai paima už portfelio valdymą? na sakykime nuo 30-40K?
Kato del portfelio dydžio ir rizikos premijos. Šiaip kol kas neteko pastebėti kokio dydžio portfeliams (pagal literatūrą)reikėtų taikyti tuos rizikos įvertinimo metodus, nes aš dėmesį kreipiu į pačius metodus ir jų techniką, o ne į pavyzdžius kokiais jie rėmėsi darydami tuos skaičiavimus (žinoma, juos irgi paanalizuoju, bet skaičių į galvą nededu:)). Tai labiau priklauso nuo to kaip rūpiniesi prisiimama rizika. Kita vertus, jei ketini pirkti net ir keletą akcijų ilgesniam laikui ir jų rizikos premija yra nedidelė, tai kažin ar negeriau nuspirkti VP, kuris yra "risk-free" ?
Indeksai. Dejavue ? 24 Akcijų birža 2006-02-12 17:48:31
Iš dalies ir tu esi teisus, bet ne visai. Ar akcijas perki nevedinas lūkesčių, kad uždirbsi? Sakysi NE. Tai kam tada perki jei nesitiki uždirbt? Jei yra prognozė, kad bus vienas rodiklis, o paskelbus rodiklį, jis yra prastesnis nei prognozė, pvz., akcijų kainos krenta. Ar tai ne lūkesčiai nulemia kainų mažėjimą tokiu atveju?
Rinkos rizikos vertinimas 21 Fundamentalioji ir techninė analizė 2006-02-11 22:33:51
Ačiū UK už patarimą kur žiūrėti. Tai man pravertė.
Užsienio leidiniuose rizikos premijai, Nojau, yra skiriama kur kas daugiau dėmesio nei aš maniau (o maniau kad nemažai). Ir metodus kaip apskaičiuoti akcijos, portfelio ar rinkos rizikos premiją, gerb. Nojau, įvairiuose straipsniuose tiria daug praktikų.
Teisybę pats sakai, kad rizika subjektyvus dalykas. Todėl ir skiriamos rizikos premijos yra 3 rūšių, tikėtina, istorinė ir reikalaujama. Istorinė jei skaičiuosime vienodai, visiems bus vienoda. Reikalaujama ir tikėtina taip pat skiriasi, nes skiriasi tai ko aš ir tu norime iš rinkos ir tai ko tikimės.
Tikiuosi dabar žinosi, kad ir kintamasis "rizikos premija" yra nuolat tyrinėjamas ir esti įvairūs metodai jam įvertinti:)
Visos Banker forumo žinutės
Banker paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Banker pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital