baliuka | Žinutės

Ar apsimoka dabar pirkt su rusija suristu fondu vienetus 2023 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-04-12 16:22:18

to MrPutin
"Techniškai" tikėtinas toks RTS kritimas, tereikia "blogos" naujienos iš US, kuria kas nors paskleis anksčiau ar vėliau. Aš rošiuosi pirkti rusus tik kai RTS pradės blaškytis ties 1700. Žinoma reikėtu sudaryti ateities sandorį RTS indeksui tokioje situacijoje, o ne laukti su pinigais. Reikia pasiaiškinti kaip sudarinėti fjučersus RTS indeksui, jie ten kašką tokio turi.

Ar apsimoka dabar pirkt su rusija suristu fondu vienetus 2023 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-04-11 21:38:23

Aš išpardaviau viską, gal dar per anksti, bet pavėlavimas kainuoja brangiau.
Korekciją prognozuoju pagal spekuliacijas del galimos US recisijos, šitas gandas gali imti stiprėti skelbiant ketvičio ataskaitas. Didelė rizika, manau, kad tikrai blogas metas įeiti į akcijų rinką per fondus. Aš rinksiuosi išvestinius instrumentus, vien su pinigais laukti yra nuobodu ir nepelninga.
To Ashaman
Kiek supratau, tiki technine analize, ar nemanai, kad tas "pakilimas" yra "galvos" formavimasis ?

Kokia prasme investuoti Finastoje? 47 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-03-18 16:19:06

Yra įprasta, kad sekmės mokestį ima uždari fondai, kurių taisyklės nėra tokis griežtos, jie yra aktyviai valdomi ir naudojamos papildomos priemonės rizikai mažinti. Aš manau, kad viešiems fondams sekmės mokesčio mokėti neverta, nes visi jie dirba pagal tą patį modelį ir rėmus, stengdamiesi lygiuotis su indeksu. Žinoma, kad galiu klysti, bet tokią trumpą sėkmę aš priskiriu atsitiktinei, kuri nepriklauso nuo valdymo.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital