Ellioto bangų teorija - korekcija (2 dalis)

Ashaman | 2007-05-15 18:19 | perskaitė: 603
Ellioto bangų teorija - korekcija (2 dalis) Ellioto bangų teorija - korekcija (2 dalis) Korekcinės kombinacijos Korekcinės kombinacijos formuojasi iš zigzago, plokštumos ir trikampio variacijų i

Ellioto bangų teorija - korekcija (2 dalis)



Korekcinės kombinacijos

Korekcinės kombinacijos formuojasi iš zigzago, plokštumos ir trikampio variacijų ir užtikriną ilgalaikę šoninę rinkos judėjimo kryptį.

Korekcinės kombinacijos būna dvigubos (du elementai) ir trigubos (tris elementai) ir žymimos W-X-Y-X-Z.

Trys komponentai – yra maksimalus korekcinės kombinacijos skaičius. Daugiau nebūna.

Taisyklės:

1.Kombinacijoje negali būti daugiau nei vienas zigzagas ir daugiau nei vienas trikampis.

2.Trikampis visada vystosi kaip paskutinis korekcinės kombinacijos komponentas, t.y. jeigu jus matote trikampį – korekcija eina į pabaigą.

Visos įmanomos korekcinės kombinacijos:

Dvigubos: zigzagas/plokštuma; plokštuma/zigzagas; zigzagas/trikampis; plokštuma/trikampis, plokštuma/plokštuma.

Trigubos: zigzagas/plokštuma/trikampis; zigzagas/plokštuma/plokštuma; plokštuma/zigzagas/trikampis; plokštuma/zigzagas/plokštuma; plokštuma/plokštuma/zigzagas; plokštuma/plokštuma/trikampis; plokštuma/plokštuma/plokštuma.



Kaitaliojimosi principas

Korekcinių bangų forma turi tendenciją kaitaliotis, t.y. jeigu antroji banga buvo smaili korekcija, tai ketvirtoji dažniausiai bus šoninė korekcija ir atvirkščiai.



Praktiniai patarimai

Socionominės antros bangos charakteristikos (baimė ir nežinomybė) dažniausiai sąlygoja tai kad ji būna smaili ir koreguoja nuo 50% iki 61,8% iki 76.4% , bet ne daugiau nei 100% pirmosios bangos kylimo. Tokį smailumą geriausiai užtikrina zigzagas. Rečiau antroje bangoje formuojasi plokštuma (užtikrinant smailumą – dažniausiai ji būna išplėstinė). Ir praktiškai niekada antroje bangoje nebūna trikampio.

Ketvirtoji banga priešingai antrai yra sąlygojama pelno fiksavimu, todėl jai būdingas šoninis korekcinis judesys, kuris gali apsiriboti koreguojant 23,6% iki 38,2% iki 50% pirmosios-trečiosios bangų kylimo, tačiau privalo neįžengti į pirmos bangos teritoriją. Tai dažniausiai bus plokštuma arba trikampis.

Išvada: jeigu jus matote besiformuojantį trikampį – tai greičiausiai bus arba 4-oji impulso banga, arba banga B korekcinėje trijulėje.

Todėl, jei jus matote trikampį antroje bangoje – greičiausiai tai bus ABC korekcijos banga B (nes tikrasis trikampis antroje bangoje nesiformuoja), arba jus neteisingai sužymėjote banginę struktūrą ir pradėjo formuotis sekantis impulsas.

Kartais formuojasi kažkas tai – kas visiškai netelpa į jokius banginės struktūros rėmus (bent jau taip atrodo kol banga formuojasi) – dažniausiai tai bus ketvirtoji banga.



Korekcinių bangų pavyzdžiai:

 

Komentarai



2007 05 15 18:45     #10160
o tesinys bus?
2007 05 15 20:27     #10161
daznas zodis-matote- o jei is to paties rasto MATO SKIRTINGAI.tada lieka tik varyt pries srove..
2007 05 16 07:36     #10167
Dekui uz info. Sitas dalykas visada yra reikalingas! :yes
2007 05 16 20:33     #10177
man gaunas kylantis trikampis...
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital