Stipriausia valiuta: Japonijos jena

ArturasMilevskis | 2010-08-11 12:39 | perskaitė: 2329
Raktiniai žodžiai: Japonijos jena, FXY
Stipriausia valiuta: Japonijos jena Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.08.06) Japonijos jena yra lyderiaujanti valiuta tarp analizuojamų 7 pagrindinių valiutų (Japonijos jena, Austr

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.08.06) Japonijos jena yra lyderiaujanti valiuta tarp analizuojamų 7 pagrindinių valiutų (Japonijos jena, Australijos doleris, Didžiosios Britanijos svaras sterlingas, euras, Šveicarijos frankas, Kanados doleris ir JAV doleris). Žemiau kaip tik yra pateikiamas Japonijos jenos – CurrencyShares Japanese Yen Trust (FXY) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais.


Iš aukščiau pateikto grafiko matome, kad Japonijos jena gana gražiai kyla jau maždaug 4 mėnesius. Šiuo metu ji yra virš 50 ir 200 dienų MA (teigiamas ženklas), taip pat galima brėžti teigiamos tendencijos linijas. Plius kaip tik šią savaitę analizuojamai valiutai pavyko viršyti 2 svarbius pasipriešinimo lygius (horizontalios raudonos linijos) bei pakilti iki naujo 2 paskutinių metų maksimumo. Be abejo, šioje vietoje yra tikėtinas pardavėjų suaktyvėjimas, kaip kad buvo 2009 metų pabaigoje, kuomet Japonijos jena per ateinančius 5 mėnesius pasikoregavo iki 9%.

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!

Komentarai