S&P 500 smuko žemiau 1200 punktų

ArturasMilevskis | 2010-04-19 12:08 | perskaitė: 799
Raktiniai žodžiai: S&P 500
S&P 500 smuko žemiau 1200 punktų Nors praėjusi savaitė pagrindinėse pasaulinėse finansų rinkose prasidėjo teigiamai (ES ir TVF paskelbė, jog gelbės Graikiją), tačiau savaitės pabai

Nors praėjusi savaitė pagrindinėse pasaulinėse finansų rinkose prasidėjo teigiamai (ES ir TVF paskelbė, jog gelbės Graikiją), tačiau savaitės pabaigoje pasirodžiusi žinia apie Goldman Sachs banką sukrėtė visą rinką (“Goldman Sachs kaltinamas sukčiavimu!“). Benrai tai buvo pirma neigiama savaitė S&P 500 akcijų indeksui per paskutines 7 savaites.

Žemiau pateikiamas būtent savaitinis analizuojamo indekso “candle” grafikas. Kaip matome, nuo vasario mėnesio pradžioje pasiekto dugno praėjo lygiai 10 savaičių, iš kurių tik 2 savaitės buvo neigiamos (3 ir 10). Tačiau kuo ypatinga paskutinė savaitė? O gi tuo, kad labai aiški “Shooting star” žvakė. Savaitės bėgyje indeksas buvo pakilęs iki naujo “bulių rinkos” maksimumo, tačiau savaitės pabaigoje gana stipriai smuko ir užsidarė neigiamoje teritorijoje. Tokia žvakė dažniausiai pasirodo rinkai esant pike ir signalizuoja apie galimą tendencijos pasikeitimą. Jei korekcija iš tikrųjų prasideda, tai pirmas rimtas palaikymo lygis galėtų laukti ties 1150 punktų.Taip pat dar vienas dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį – tai, jog nekilnojamo turto sektorius (IYR), kuris lyderiavo praktiškai viso kilimo metu (pastarąsias 10 savaičių), praėjusią savaitę smuko daugiausiai. Buvusių lyderių atsilikinėjimas dažniausiai turėtų būti interpretuojamas kaip  neigiamas ženklas bendrai visai rinkai.

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital